USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Донецьку затихла стрілянина

5 Вересня 2014 20:40
Звуків стрілянини з автоматичної зброї та з артилерійських систем не чути у Донецьку. За станом на 19:00 п'ятниці в Донецьку тихо, - інформує "Українська Правда".

Зі слів жителів міста, протягом дня звуки стрілянини лунали в Київському, Куйбишевському, Кіровському та Петровському районах.

Однак після 18:00, вперше за останні тижні, згідно з інформацією мешканців центральних районів міста, в Донецьку припинилися артилерійські залпи.

Завдяки відновленню енергопостачання Верхньо-Кальміуської фільтрувальної станції в будинках жителів міста, зокрема Київського і Куйбишевського районів, з'явилася вода.

Хоча відсутнє водопостачання у частини жителів Куйбишевського району, що пов'язано з поступовим заповненням водоводів. У тих районах, де відсутнє централізоване водопостачання, здійснюється підвезення води пожежними машинами ДСНС.

Ситуація на продовольчому ринку міста стабільна - в магазинах і супермаркетах є достатня кількість м'ясо-молочної та хлібобулочної продукції, а також товарів першої необхідності. Складною залишається ситуація з роботою банківських установ. У місті видачу готівки здійснюють тільки банкомати "Ощадбанку",а інкасація в них здійснюється досить рідко. Через це багато жителів міста мають проблеми з отриманням зарплат і пенсій.

Як відомо, 5 вересня у Мінську відбулися переговори за участю другого Президента України Леоніда Кучми, посла Росії в Україні Михайла Зурабова, спецпредставника ОБСЄ Хайді Тальявіні, лідерів бойовиків так званої "ДНР" Олександра Захарченка та Андрія Пургіна, а також голови так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Під час зустрічі підписали протокол про припинення з 18:00 п'ятниці вогню на Донбасі.

Згідно з даними Донецької міськради, о 18.00 в Донецьку все ще було неспокійно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Дончанин Показати IP 5 Вересня 2014 20:52
коментар було видалено
123 до Дончанин Показати IP 5 Вересня 2014 21:02
ти дебіл..якби у військ та добровочих батальонах була тяжа зброя і дозвіл її використовувати.. хрен там дали б так безперешкодно заводити стільки расейського войска..
Дончанин до 123 Показати IP 5 Вересня 2014 21:13
А куда делась арта и бронетехника, оставшаяся на территории Украины при развале Советского Союза?
123 до Дончанин Показати IP 5 Вересня 2014 22:03
як куди.. Кучма все продав.. ти що не на україны живеш, що такого не знаєш.. все.. підчистив.. вертольоти знаю точно полетіли в рашку.. купила приватна компашка.. ну а кому розпродали все інше.. то вже шукайте.. Але те що наших хлопаків на град з ак-74 гнали - то треба генералів б..ть грати як котів..
Дончанин до 123 Показати IP 5 Вересня 2014 22:16
Меньше пей по утрам, здоровее будешь. Ведь вся бронетехника и артиллерия, находящаяся у ополчения, отжата ими у сил АТО. Или ты не видел фотографии разгромов ваших частей, приводившиеся в свое время даже на этом сате, когда на фотографиях показаны десятки сгоревших единиц бронетехники и артиллерии?
лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 20:59
і знову путлєровські війська матимуть час підтянутися, освоїтися та закріпитися на позиціях... і на ...... таке потрібно?
Дончанин до лучанин Показати IP 5 Вересня 2014 21:03
коментар було видалено
віктор Показати IP 5 Вересня 2014 21:47
путін пішов на перемир"я щоб обдумати наслідки чергових санкцій...чи витримає їх росія...кепсько нині йдуть справи в них справи...ціни на газ впали...зменшився об'єм продажі...а жрать то хочется
ЛУКА Показати IP 5 Вересня 2014 21:57
коментар було видалено
Анонім Показати IP 5 Вересня 2014 22:43
коментар було видалено
украінець Показати IP 5 Вересня 2014 23:25
хороший путін-мертвий путін
))) Показати IP 5 Вересня 2014 23:59
неправда. как стреляли, так и стреляют.
Анонім Показати IP 6 Вересня 2014 07:48
Строить мирные планы и продолжать геноцид гражданского населения – это в духе свидомых тварей: Донецк ночью подвергся варварской атаке карателей из артиллерии и РСЗО «Ураган», унесшей жизни 5 человек (Петровка, Киевский, Октябрьский, Ленинский районы). В районе донецкого аэропорта не прекращаются локальные боестолкновения с засевшей там группировкой хунты (уничтожено 15 карателей; 20, в том числе иностранные наемники, взяты в плен; уничтожена «Точка-У» и 2 миномета). Также взята в плен группа нацгадов, устанавливавших «растяжки» в жилых домах.
888 Показати IP 6 Вересня 2014 09:33
http://www.youtube.com/watch?v=2UlwMZ2zZVc