USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У ДТП поблизу Луцька - 5 потерпілих. Уточнено

4 Травня 2018 21:05
ДТП сталася у селі Струмівка на повороті на Гаразджу.

Як повідомили Першому очевидці, на місці події зараз знаходиться 2 «швидких» та машина пожежної служби, а також розвалена волинянка та купа речей на дорозі.

Як повідомили у прес-службі патрульних, за попередньою інформацією, водій "Волинянки" виїжджав з другорядної на головну без увімкненого покажчика повороту. Водій Audi, що рухався головною дорогою в напрямку Рівного, зіткнувся з ним.

Стан водія ЗАЗ невідомий, його забрала швидка. У другому автомобілі 4 потерпілих, одна жінка в дуже важкому стані, інші мають забої і травми.

На місці працює патрульна поліція та слідчо-оперативна група.
P. S. Згодом стало відомо, що 59-річний водій «ЛуАЗу» помер у лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Еней писаки Показати IP 4 Травня 2018 21:24
Або заголовок нікчемний або стаття бла бла бла. Не хороніть тоді людей раніше строку
Писакам Показати IP 4 Травня 2018 21:28
Дякую за виправлення помилки, нехай живуть усі
Коментатор Показати IP 4 Травня 2018 21:41
Винен водій ЛуАЗа, однак не забули нагадати, що ауді на бляхах. П-Професіоналізм я (журналістський)
Правдоруб до Коментатор Показати IP 9 Травня 2018 21:37
Ти не коментатор, а СОБАКА ПАРШИВА!!!!!!!!!!!!!! Та малолєтка летіла на швидкості 200км/год., по населеному пункті де є знак!!!!!!!!!!!!!!!, на дорозі є 4 спристрої примусового зниження швидкості та два пішохідних переходи та влетіла в Волинянку, водій якої все життя провів за кермом!!!!!!!!(звичайно не супер модної ауді на бляхах!!!!!!)і після такого ще є совість писати таку чепуху і поворотник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
свідок Показати IP 4 Травня 2018 22:32
проіжав там,то бачив,як дві жінки лежали на дорозі,враження таке,що мертві.
док до свідок Показати IP 4 Травня 2018 22:41
Живі
Олена Показати IP 4 Травня 2018 22:50
Якшо чесно,по тій трасі летять машини з сумашедшою швидкістю не зважаючи на перехід для людей.Дороги там просто не перейдешь.Куда дивиться наша нова ПОЛІЦІЯ.А шофера спішать на той світ!
Абошосьнето Показати IP 4 Травня 2018 22:59
Взагалі то на швидкості 50 км/год таких наслідків бути не повинно було. Там весь час були обмеження. За інформацією кого чи чого поліція вважає що водій Волинянки не включив покажчик поворота? Просто дешевше на нього все списати? Власне я вважаю що якби водій Ауді рухався з дотриманням ПДР, то ніякої аварії взагалі б бути не могло, принаймні якби водій Ауді і зловив би гаву, то пом'яли б бока трішки незалежно від того був увімкнений поворот чи ні. Люди, дотримуйтеся ПДР, їх же для вас писали!
Вітек30 до Абошосьнето Показати IP 5 Травня 2018 17:42
Цілком підтримую!!! При швидкості 50 такого не було б!
Правдоруб до Абошосьнето Показати IP 9 Травня 2018 21:45
Повністю підтримую і висловлюю подяку за такі правдиві слова!!!! Одразу зрозуміло, що писала ЛЮДИНА не заангажована і яка розуміє, що таке швидкість і що таке ПДР та що може статися, коли її перевищено в 4 рази!!!!!!!!!
док Показати IP 4 Травня 2018 23:36
Було всього 2 бригади ЕМД
Вова Українець Показати IP 4 Травня 2018 23:48
Ось такі автомобілі(правда не ЗАЗ,а ЛуАЗ)і створюють небезпеку на дорогах.Йому на вигляд років50 і всередині повен хламу.Це про такий автомобіль колись поляк казав"сам пан склєпав"І він звичайно не забруднює атмосферу(бо євро5)і все в нього працює.А наші дятли нам втирають,що"євробляхи" то є хлам.Розуй очі і подивись де хлам,а де автомобіль.Придурки.
Олексій до Вова Українець Показати IP 5 Травня 2018 07:00
Якраз таки ця твоя євро-бляха Ауді зробила такі наслідки цієї ДТП. Волинянка хоч і повна хламу, зате не буде їхати по струмівці 150-180 км на год, (бо ж треба протестувати як їде новенький 20-річний 1.9 ТДІ ну або 2.5)!
Розум до Вова Українець Показати IP 9 Травня 2018 21:52
Небезпеку на дорогах і не тільки(в усьому суспільстві)-створюють такі "ОСОБІ" як ти! Які не знають ПДР і не знають що таке перевищення швидкості!
Олексій Показати IP 5 Травня 2018 07:01
P.S. І звичайно, водію Ауді все що остається це говорити шо водій Волинянки не ввімкнув поворотник!
Експерт до Олексій Показати IP 5 Травня 2018 09:47
ще питання чи Ауді їхала з ввімкнутими фарами
сер до Експерт Показати IP 5 Травня 2018 13:55
увімкненні фари до 1 травня лише
Євген до Експерт Показати IP 5 Травня 2018 18:15
Чув дзвін, та не знаю, де він? По-перше, фари вмикають ПОЗА НАСЕЛЕНИМ пунктом (а там по знакам, котрі давно попереносили, якраз населений п.), а по друге, "фари" ДО 1-го травня.
ага Показати IP 5 Травня 2018 07:38
А при чому тут показчик повороту? Якщо водій виїзджав з Гараджі на головну і не подивився по сторонам ?
Експерт до ага Показати IP 5 Травня 2018 09:44
А можливо і подивився водій Волинянки, і в той момент нікого й не було на горизонті. Однак, поки завершив маневр на величезній швидкості в нього в`їхала Ауді
ага до Експерт Показати IP 5 Травня 2018 15:38
подивись уважно пошкодження авто. якби удар відбувся на швидкості більше 80 км то б волинянку відкинуло десь в рів і пошкодження були зовсім інші. скоріше водій волинянки дуже повільно виїзджав не оцінивши ситуацію а водій ауді малодосвідчений вирулював вліво, а міг правіше щоб уникнути зіткнення
Експерт до ага Показати IP 5 Травня 2018 09:47
Шановний, видимість там обмежена плавним поворотом, тому якщо Ауді їхала 120км/год побачити її було складно. То вже завдання слідчого експерименту встановити чи був ввімкнений поворотнік Луаза та чи міг він вчасно побачити Ауді і навпаки...
Володимир Показати IP 5 Травня 2018 08:50
Звертаємося до родичів постраждалих!!!!!!!! Юридична Компанія “Відшкодування”, перша в Україні юридична компанія, яка спеціалізується виключно на допомозі потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах. Зберігайте чеки при лікуванні, нікому їх не віддавайте. У виписці з медичної карти проконтролюйте, щоб був запис ВНАСЛІДОК ДТП. Звертайтеся за допомогою тел. (067) 1743205 (050) 7367923 до представника в м.Луцьку. E-mail: [email protected]
Володимир Показати IP 5 Травня 2018 09:14
Шановні знайомі потерпілих!!! Я представляю юридичну компанію Відшкодування на Волині. Допомогаємо потерпілим, які зазнали втрати здоров'я внаслідок ДТП. Отримати кошти на лікування, операцію, подальшу реабілітацію. Надаємо безкоштовно консультації. Звертайтеся 067 1743205 або 050 7367923.
Експерт Показати IP 5 Травня 2018 09:40
Судячі з ушкоджень швидкість Ауді була приблизно 120 км/год, але дивно те, що він і не намагався гальмувати, бо якби гальмував його б так не відкинуло далеко. Водій налижаючись до небезпечного перехрестя або повороту повинен зменшити швидкість до безпечної та бути уважним. Мені байдуже чи на бляхах та ауді чи ні, НЕ байдуже ХТО видав йому посвідчення водія? Бо насправді посвідчення водія дуже серйозна річ, а в нас ставлення до неї як до кредитної картки, в кожного є незалежно від знань та навичок керування транспортом...
Євген до Експерт Показати IP 5 Травня 2018 18:54
до "експерДа" - а де там "небезпечне перехрестя"? Чим ТЕ перезрестя "небезпечніше" від інших? І як водій Ауді мав наперед знати, що він наближається до саме "небезпечного" перехрестя??? По твоєму коментарю відразу видно, що ти "експерт", котрий їздить лише в NfS. А про про визначення швидкості по пошкодженнях, ти теж "блєснув" проФФесіоналізмом експерДа. Трішки нижче я написав про краш-тести, прочитай ПиСи: і де ви такі беретесь, "експерти"...
знаю до Євген Показати IP 7 Травня 2018 10:37
швидкість ауді зафіксована на спідометрі-140/км.(стоїть на штраф майнанчику)
Волинянка Показати IP 5 Травня 2018 11:11
Водію, який рухається головною дорогою абсолютно всерівно чи включений поворотний в того хто виїжджає з другорядної.... Головне питання швидкість "Ауді".
Євген Показати IP 5 Травня 2018 18:34
До "шпеціалістів" з визначення швидкостей по пошкодженнях - ви но спочатку подивиться на Ютубі краш-тести машин, котрі робляться на швидкості 64 км/год, і тоді може перестанете писати єрунду. І неважливо, з якою швидкістю їхала/летіла Ауді, ЛуАЗ мусив пропустити. Те, що хтось порушує, не дає тобі права теж порушувати. І видимість там нормальна, хоч і поворот. Швидше за все, та "Волинянка" рідко взагалі виїжджала "в світ", відповідно і водій міг мати недостатні навички (практика водіння повинна постійно підтримуватись, інакше втрачається. І прискоритись різко вона теж не змогла, бо "євро мінус10" (а точніше СССР-77). І досвіду "аудиста" теж не вистачило, і він інстиктивно, певно, крутнув кермо в сторону "на випередження" ЛуАЗу, замість вправо... Одним словом, прикрий збіг багатьох чинників, але основна вина - водія ЛуАЗу.
Тарас Показати IP 5 Травня 2018 22:03
На таких перехрестях треба ставити світлофори. Щоб водії виходили з відчуття необмеженого руху по трасі на в'їзді та виїзді до/з Луцька.