USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У ДТП загинув Кузьма «Скрябін»

2 Лютого 2015 09:58
Сьогодні в дорожньо-транспортній пригоді на Дніпропетровщині загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ МВС України.

"Згідно з попередніми даними, близько 8 години 20 хвилин, у Криворізькому районі, біля села Лозуватка, сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, і вантажівки. На жаль, від отриманих травм, Андрій Кузьменко, більш відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув на місці події ", - повідомили в ДАІ.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події.

ФОТО ТА ПОДРОБИЦІ ДТП, В ЯКІЙ ЗАГИНУВ КУЗЬМА «СКРЯБІН»

Нагадаємо, у серпні 2014 року Андрій Кузьменко став хедлайнером фестивалю опору «Бандерштат: перезавантаження» у Луцьку.

Співак завершив свій виступ нецензурною коломийкою, в якій йшлося про президента РФ Володимира Путіна.

Публіка «проковтнула» прості мотиви та слова і майже відразу почала співати разом з Кузьменком: «Мій собака задушив вчора комуніста й укусив за ср*ку смачно ще й сепаратиста», - виступав зі сцени «Скрябін». Сам же артист не вживав нецензурної лексики, проте характерними словами йому підспівували присутні.

Нагадаємо, як це було:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
ME Показати IP 2 Лютого 2015 10:02
R.I.P.
Віталій Показати IP 2 Лютого 2015 10:04
"... в мене є країна, я її любив за волошки-очі, люди-кораблі. Я з нею разом півжиття прожив притулившись тілом до теплої землі ... " - це був дійсно патріот - вічна память...
Роман Показати IP 2 Лютого 2015 10:05
Боже, ну чого?
Osa до Роман Показати IP 2 Лютого 2015 10:10
Бо Він (Боже) забирае кращіх, а г*вно залишае.... Вічна память Кузмі... Ми тебе любемо...
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 10:09
На Чорновола смахує.
мрія до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 21:09
дуже шкода, дійсно у вічність відійшов справжній патріот. теж схиляюсь до думки про схожість фактів як і з Чорноволом, адже був написаний Кузьмою лист до президента Панове президенти є до вас розмова Бо ми давно не чули від вас правдиве слово І може я ніколи б не починав її Та скажу вам відверто - причина у війні В яку ви цю країну всі разом погрузили І щоб її не було ви нічого не зробили Невже за стільки років ви достатньо не нажили Щоб заробляти гроші копаючи могили Панове президенти є до вас питання Чому ви всі живете як голубці в сметані Тоді коли всі люди скидаються солдатам Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати Чому ви не пошлете на війну своїх синів Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків Скажіть мені, невже це виглядає справедливо Чому холоднокровно ви зливаєте країну? І у крові своїй ви власну топите дитину Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну! Я хочу побажати вам , панове президенти Відчути весь наш біль на собі перше ніж померти А всім нащадкам вашим - я хочу тільки зла Яке ви всі разом роками готували нам! Кузьма Скрябін
Віктор Показати IP 2 Лютого 2015 10:10
Та ну нафіг....я в шоці. Хороша була людина. R.I.P.
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2015 10:10
Чому Україна втрачає найкращих? Кузьма людина, яка просто зачаровувала своєю харизмою. Спочивай з миром.
Mirok Показати IP 2 Лютого 2015 10:17
Це жахлива трагедія.Україна втратила ще одну Людину дійсно з великої букви. Спочивай з Богом,вічна тобі пам'ять…
ЛіКі Показати IP 2 Лютого 2015 10:26
Майже всі "шоубізнесові" мені по барабану, а Кузьма подобався, ще он буквально кілька днів тому подумалось, що щось давно його не видно, і тут така біда - шкода, шкода ШКОДА дуже!
Я Показати IP 2 Лютого 2015 10:27
Шок!!! Я плачу.
Олесь Показати IP 2 Лютого 2015 10:29
Жаль. Патріот! Хай СПОЧИВАЄ, З Богом...
Інна Показати IP 2 Лютого 2015 10:46
Чого не карліка путіна))))Хоть би порадувались,а то тільки сумні новини.
лучанка Показати IP 2 Лютого 2015 10:53
О Господи за що така втрата? Така хороша,чудова просто найчудовіша людина.Чому Путнін сатана, вбиває людей, він живе. А наш соловейко,наша гордість, нема пішла назавжди. Господи упокій його душу,він буде співти у бебе в райському саду
Анонім до лучанка Показати IP 13 Січня 2016 01:55
Я в шоці що Скрябін пішов у вічність Вічная Пам'ять!!!
знаючий Показати IP 2 Лютого 2015 10:58
Справжні патріоти гинуть,а всілякі гузі, царьови,януковичі живуть далі
Іванка до знаючий Показати IP 7 Лютого 2015 14:41
коментар було видалено
злий Показати IP 2 Лютого 2015 11:01
Хороший був хлопака! Його пісні залишаться з нами!
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2015 11:03
Шокований, це велика втрата. Хороший харизматичний був як співак і як людина.нехай спочиває з богом.
Керол Показати IP 2 Лютого 2015 11:17
Щира і справжня людина... Скорбим
РІП Показати IP 2 Лютого 2015 11:55
Андрей Кузьменко (фото - vk.com) Украинский музыкант Андрей Кузьменко попал в ДТП на пути из Кривого Рога, где 1 февраля во Дворце молодежи и студентов состоялся концерт группы "Скрябин" в честь 25-летия творческой деятельности коллектива. По данным Вгороде, в ДТП были травмированы две женщины. Одна пассажирка находилась в машине Скрябина, другая ехала в грузовике. Правоохранители выясняют подробности ДТП, по предварительной информации, грузовик и внедорожник столкнулись лоб в лоб. Напомним, сегодня утром в дорожно-транспортном происшествии возле села Лозоватка Криворожского района (Днепропетровская область) погиб известный украинский певец, лидер группы "Скрябин", Андрей Кузьменко. Андрею было 46 лет, у него остались жена Светлана и дочь Мария-Барбара.
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 11:55
Від Кузьми линула дійсно справжня музика, а не попса. Нам буде тебе бракувати. Вічна тобі пам'ять!
Читач Показати IP 2 Лютого 2015 12:39
Він назавжди залишився в історії своєї батьківщини, як і його пісні у сердцях народу. Спочивай з миром український сину!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 12:50
Ти був хорошою людиною, ми тебе пам'ятатимемо. "Брате наш"!!! Вічна пам'ять тобі.
Україна Показати IP 2 Лютого 2015 13:10
це підстава! то історія як з чорноволом і гонгадзе! влада наша непутьова..що ж це робиться...
Михайло Показати IP 2 Лютого 2015 13:52
Жалко співака(( ВІчна память йому
галина до Михайло Показати IP 2 Лютого 2015 14:26
Мне очень жаль ,что жизнь так коротка,скарблю.
Марія Показати IP 2 Лютого 2015 15:41
Жаль дуже жаль. Українець щирий. Вічна память