USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку – ДТП біля «Срібних лелек»

18 Квітня 2017 10:23
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 18 квітня, у Луцьку на перехресті вулиць Чорновола-Карпенка-Карого.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі патрульної поліції, водій Citroën Berlingo, рухаючись вулицею Чорновола, не надав перевагу автомобілю Volkswagen, який рухався головною дорогою.

Потерпілих внаслідок автопригоди немає. Автівки зазгали незначних механічних пошкоджень: в автомобіля Citroën Berlingo пошкоджені відійські дверцята і переднє ліве крило, у Фольсвагена - пошкоджена права сторона, розбита фара.

На цьому перехресті висока щільність руху, і часто трапляються ДТП, тому тут просять встановити світлофор.

Нагадаємо, 26 січня на цьому перехресті, поблизу рекреаційного комлексу "Срібні лелеки", зіткнулися легковик BMW і фургон Volkswagen. Автомобілі розтрощило вщент, їх відкинуло на кілька метрів. ФОТО.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Водій - лучанин Показати IP 18 Квітня 2017 10:31
Дуже незручне та аварійне перехрестя, Владі давно б пора було задуматися про організацію безпечного руху не цій ділянці....
пук Показати IP 18 Квітня 2017 11:13
Знов там ДТП.... Там мені особисто в ду*у вїхали і ніхто з влади дійсно не задумується над тим перехрестям.... Чи гнездається вам шановні що там потрібно поставити світлофор ???? Чи вам мало тих дтп що там трапляються раз за разом
Лучанин Показати IP 18 Квітня 2017 11:15
Підказую владі як один з варіантів розв'язки. Виїзд з перетину з колією має бути обов'язково приоритетний, тому необхідно зробити рух лише направо, а через декілька метрів зробити ще одну врізку в розподільчій полосі, далі, ніж є вже існуюча для повороту на В.Чорновола, а існуючу врізку для повороту на В.Чорновола забрати. Таким чином для контролю водієві буде не більше двох напрямків. А потім необхідно буде встановити світлофор.
ОЛЕГ Показати IP 18 Квітня 2017 11:38
Як що за кермом О Л Е Н Ь то він в любому місці всунеться !!
Водій Показати IP 18 Квітня 2017 11:53
Нічого владі там не нада задумуватись. На Шевченка задумали то черги в кінецб вулиці. Нормально менже зяв ловити.
Иван Показати IP 18 Квітня 2017 12:32
Как-то наши власти "не допрут" что нужно что-то сделать. уже давно га том перекрёстке "что-то" происходит
Андрій Показати IP 18 Квітня 2017 14:33
там мало знаків попередження,відсутня розмітка,а якщо дадати відсутність знань пдр та вживання спиртного.....маємо те що маємо! останнім часом взагалі складається враження ,що всім кому за 60 подарували посвідчення водія,сам дивуюсь,але найбільше порушують ті,що здавалося б мали вчити та показувати власним прикладом майстерність на знання .....та шось не склалось!
та ви що? Показати IP 18 Квітня 2017 15:12
«складається враження ,що всім кому за 60 подарували посвідчення водія» - не всім,мені 58,за кермом з 1976 і відносно знань пдр можу з вами позмагатись.А відносно порушників і лихачів,в основному недосвідчені і молодь.Повірте,я б в своєму віці «права» на купував би.
Тетяна Показати IP 18 Квітня 2017 21:52
Більшість аварій, бо несуть по карпенка карого як по взлітній смузі