USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У фіналі «Євробачення-2022» бали журі шести країн анулювали

15 Травня 2022 21:12
Конкурс «Євробачення-2022» відгримів, і після його завершення почали спливати неочікувані факти.

Так, з’ясувалося, що під час другого півфіналу «Євробачення-2022» члени національного журі певних країн, а саме Азербайджану, Грузії, Чорногорії, Польщі, Румунії та Сан-Маріно грубо порушили правила.

Вони передавали результати голосування третім особам, розміщували фото бланків у Мережі, пише Telegram-канал «Музвар».

Тож бали вищезазначених країн організатори конкурсу анулювали і в другому півфіналі, і у фіналі. Про це говорить відсутність повної таблиці з позиціями цих країн на сайті «Євробачення».

Хто дивився конкурс, той бачив, що бали від певних країн озвучували організатори «Євробачення». Спочатку всі думали, що це несправності з прямим включенням. Та, з’ясувалося, що бали від цих країн були анульовані.

В результаті вийшло, що озвучені у прямому ефірі бали були самостійно виставлені організатором конкурсу – Європейською мовною спілкою (EBU). Це, до речі, передбачено правилами конкурсу.

Ці бали були рандомними, аби не впливати на загальний результат.

Також суспільний мовник Грузії повідомив, що поставив Україні найвищий бал – 12. Про це свідчить нотаріально засвідчений документ, надісланий організаторам конкурсу «Євробачення». Але в прямому ефірі від Грузії для України було вказано 6 балів, передає Укрінформ із посиланням на Новости-Грузия.

За даними на сайті конкурсу, найвища оцінка журі з Грузії – 12 балів, дісталася Великій Британії, яка посіла друге місце. А Україні – лише 6 балів. Оцінку грузинських глядачів зафіксовано як максимальну – 12 балів.

У своїй заяві Громадський мовник Грузії стверджує, що національне журі з Грузії віддало групі з України перше місце та найвищу оцінку 12 балів.

Громадський мовник з’ясовує деталі непорозуміння з організаторами конкурсу «Євробачення».

Про аналогічну ситуацію заявляють і в Азербайджані. Як повідомляє 1news.az, спочатку в прямому ефірі оголошувалися голоси професіонального журі, і коли черга дійшла до Азербайджану, було заявлено, що через технічні неполадки результати оголошуватиме не телеведуча Нармін Салманова, а представник Європейського мовного союзу – схожа ситуація була ще у кількох країн, серед яких Грузія.

В ефірі було заявлено, що 12 балів від Азербайджану отримує Велика Британія, а інші бали розподілилися таким чином: Італія – 10 балів, Швеція – 8 балів, Португалія – 7 балів, Україна – 6 балів, Іспанія – 5 балів, Нідерланди – 4 бали, Греція – 3 бали, Польща – 2 бали та Франція – 1 бал.

Відразу після завершення конкурсу в прямому ефірі ITV продовжилася програма Sabaha saxlamayaq, в якій обговорювалися результати – Нармін Салманова заявила, що була здивована, побачивши таблицю з результатами голосування Азербайджану на екрані, оскільки вона не відповідала дійсності.

Телеведуча заявила, що Азербайджан віддав 12 балів Україні, а не Великій Британії, уточнивши, що жодних технічних проблем із виходом в ефір на Європу канал не мав. За словами Салманової, вже розпочато розгляд щодо цього питання.

Таку заяву зробила і керівник програми Sabaha saxlamayaq Фаріда Расулова. «Азербайджан віддав 12 балів Україні, а не Великій Британії. Жодних технічних неполадок з нашого боку не було. Щодо цього питання ведеться розгляд, результати якого будуть представлені до уваги широкого загалу», – заявила вона.

Наразі організатори конкурсу з’ясовують причину такої помилки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus