USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У голови Волинської ОДА – новий радник

12 Січня 2015 11:14
У голови Волинської облдержадміністрації побільшало радників. Про це стало відомо під час оперативної наради Володимира Гунчика.

Він повідомив, що сьогодні, 12 січня, підписав розпорядження про призначення Харламповича Андрія Адамовича радником голови ОДА.

До слова, Андрій Харлампович був керівником Ратнівського районного штабу Петра Порошенка під час президентських виборів 2014 року.

У травні 2014-го він фігурував як одна зі сторін конфлікту агітаторів. Нагадаємо, тоді відбулася словесна перепалка між представниками районних штабів двох кандидатів на пост Президента України: Петра Порошенка та Юлії Тимошенко.

Також одна зі сторін заявляла про вилучення агітматеріалів з намету силовими методами. З ситуацією тоді розбирався райвідділ міліції.

До слова, Андрій Харлампович – депутат Ратнівської райради 2006-2010 років і свого часу претендував на посаду голови Ратнівської РДА. А його батько, Адам Харлампович, свого часу обіймав посаду голови тієї ж Ратнівської РДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Галюня Показати IP 12 Січня 2015 11:19
Одні радники, а хто працювати буде
балакун Показати IP 12 Січня 2015 11:30
одним словом "династія". Все продовжується як при совку(((
Штефан, Луцьк (він ж Показати IP 12 Січня 2015 11:50
Хай би В.Гунчик повідомив волинську громаду про свою патронатну службу (так у Законі України про радників всіх мастей), платимо ми їм гроші чи вони у нього працюють на громадських засадах. А то якось негарно із його боку виходить, стосовно платників податків нашого краю. А може, ви пане голово ВОДА, платите їм зі своєї кишені? Згідно Декларації про доходи ви це цілком і повністю спроможні робити. Ох, і буде із вами, пане Гунчику, іще клопоту для волинських громадян, кишками відчуваю.
настя Показати IP 12 Січня 2015 12:12
нычого не змынилось хтось хотыв систему мыняти.
Анонім Показати IP 12 Січня 2015 12:25
Свій до свого по своє.
земляк Показати IP 12 Січня 2015 12:32
Земляцтво. Гунчик з цього району. А щодо харламповича, то яблуко від яблуні... Сподіваюсь, читач розуміє ситуацію.
селянин Показати IP 12 Січня 2015 12:45
Успіхів тобі, Андрію.Піднімай район після бютівської та ригівської розрухи.
селянину до селянин Показати IP 22 Квітня 2015 22:56
ганяв порожні фури в Білорусію, начебто з пластиковими вікоанми, а потім ПДВ відшколовував, Андрійко, цей "підніме" район нижче плінтуса
Андрій Показати IP 12 Січня 2015 14:45
За що і кого полягла Небесна сотня і кожен день гинуть кращі сини України.......Воно не могло дати ради заводові...Коли вже запрацює люстрація?
психіатр-невролог Показати IP 12 Січня 2015 16:16
а свого розуму як не було, немає зараз так і не буде ніколи!
Вся Показати IP 12 Січня 2015 18:39
Ще в Маневичах якийсь радник заліз в кабінет голови РДА і "щоки надуває".Без оплати ху-ть?Чи на старих запасах?
радник Показати IP 12 Січня 2015 21:42
дорадятся ой дорадятся