USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Княгининку - ДТП, мікроавтобус у кюветі

21 Грудня 2016 11:13
ДТП за участю автівки на польській реєстрації та мікроавтобуса трапилася у Княгининку. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

"Близько 10:10 у селі Княгининок трапилася аварія. Мерседес та мікроавтобус їхали в одному напрямку. Від удару мікроавтобус злетів у кювет", - повідомили очевидці.

У черговій частині РВП інформацію підтвердили. "На місці працює наряд поліції. Відомо, що потерпілих, на щастя, немає. ДТП трапилася за участю двох авто: Мерседеса та мікроавтобуса Фольксваген", - прокоментували для ІА Волинські Новини.

Як згодом розповіли волинські правоохоронці, водії роз’їхалися за Європротоколом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Польські бляхі Показати IP 21 Грудня 2016 11:34
Ну все, зараз почнеться! "Іноземні бляхи", "малолєтка", "бухий" і т.д. Тролі - фас!
Юлія до Польські бляхі Показати IP 21 Грудня 2016 12:11
А шо нє? Кожна друга ДТП за участю автомобілів на іноземній реєстрації. Сьогодні таке малолєтнє чм* по Соборності гнало і підрізало всіх, перелаштовуючись зі смуги в смугу. Саме головне на червоне першим приїхати, мало того біля Гостинця опинився в крайній лівій смузі, а збирався на Молоді повертати. І шо воно зробило? - правильно знову підрізало і поїхало куди йому хотілося. За кермом хлопчина років 20-23, і пасажир такий же ж самий.
ОМГ до Юлія Показати IP 21 Грудня 2016 12:26
Легше головою об стінку розбитися, ніж доказувати людям, що бляхи ні до чого, головне "прокладка" між кермом і сидінням! А побільшала кількість авто на іноземній реєстрації, бо їх стало в РАЗИ більше ніж раніше, ось і вся математика. Єдиний вихід це узаконити такі авто, щоб знати хто його власник на території України. Цей старий Мерсюк в 100 разів безпечніший ніж новий ВАЗ чи Диво Анус!
До до Польські бляхі Показати IP 21 Грудня 2016 12:27
Шукайте шроти щоб лахи поздавати, поки не пізно.
Волинянин до Польські бляхі Показати IP 21 Грудня 2016 12:32
Судячи по стилю пересування автомобілів на "польських бляхах", ви просто під*ри!!!
111 до Волинянин Показати IP 21 Грудня 2016 13:22
Якщо не можеш заробити навіть на таке авто, то сиди і далі бризкай слюною в інтернеті - НЕВДАХА!
Волинянин до 111 Показати IP 21 Грудня 2016 14:15
Знедолений ти наш, не знаєш яке авто, не гавкай. Скоро ваші лахи спалювати будуть, бо ви вже з...ли літати п"яними та калічити людей. Щей через вас баранів по 10 годин на кордоні звичайні люди стоять.
... Показати IP 21 Грудня 2016 12:04
а що не так різіна лисакі старезнйи мерс з половинлю не робочої електроніки і таки да по фото видно малолєтка за кермом...ур*ди
ЛОЛ до ... Показати IP 21 Грудня 2016 12:21
І дети малолєтку на фото побачив? Ти Робив ТО автомобіля, що кажеш про не працюючу електроніку? Чи ти бабка-гадалка?
Бачив до ЛОЛ Показати IP 21 Грудня 2016 12:56
На подивись http://lutsk.rayon.in.ua/news/19141-kniagininok-zitknulisia-mersedes-ta-folksvagen Перше фото, прикурює.
Я Показати IP 21 Грудня 2016 13:16
Пора вже ті ліві лахи потроху палити!!!
Неважливо Показати IP 21 Грудня 2016 18:55
Позакривали п*здаки