USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Ковелі в ДТП постраждав 21-річний водій

13 Грудня 2017 10:39
Два легковики «BMW» зіткнулися 12 грудня на вулиці Варшавській у Ковелі. Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

За кермом автомобіля «BMW» перебував 30-річний ковельчанин. Попередньо, водій не надав перевагу у русі та зіткнувся із іншим автомобілем «BMW», під керуванням 21-річного місцевого жителя.

Внаслідок автопригоди 21-річний водій транспортного засобу отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували у відділеня травматології районної лікарні.

Відомості поліція зареєструвала у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Слідчі за цим фактом розпочнуть кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus