USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

У Ковелі жінку, яка вкрала дитячі штани, посадили на два роки

31 Січня 2021 17:25
У Ковелі раніше судиму жінку засудили на два роки позбавлення волі за крадіжку дитячих штанів.

Про це стало відомо з вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

У суді встановили, що раніше судима жінка вкрала з магазину «Одяг за доступними цінами» на вулиці Грушевського, 2 у Ковелі двоє дитячих штанів. Сума вкраденого – 319 гривень.

Відзначимо, що обвинувачена розлучена та має на утриманні малолітню дитину.

В суді вона визнала свою вину частково, зазначивши, що вкрала двоє штанів, вартість яких не перевищує 100 гривень. Проте суд вирішив, що її вина доведена повністю, зокрема показаннями свідків та потерпілої, а також відеоматеріалами.

Врахувавши всі обставини, суд призначив їй покарання у виді одного року позбавлення волі, приєднавши рік та місяць невідбутого покарання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
стара Пєрдола Показати IP 31 Січня 2021 18:15
людей на машині насмерть збивають! та пох нах! а тут дитячі штани!
АЕС до стара Пєрдола Показати IP 31 Січня 2021 19:32
Колишнiй мер Киева особисто 2 вiдправив у кращий свiт. Та i луцький вiдмiтився. А штанцi - то статистика для звiтностi.
12 Показати IP 31 Січня 2021 18:56
це украіна це норма
Шок Показати IP 31 Січня 2021 19:56
Я в шоці. Залишилась малолітня дитина....оце суд...і куди її...штанці для дитинки ....власники магазину могли б і зменшити суму щоб на адмінку. І як дитині зараз. Це ж мама хай яка..... Зато " показатєль" статістіка
Отака Феміда ! Показати IP 31 Січня 2021 20:10
Двох київських прокурорів зловили з кошиком діамантів - і навіть пальчиком не покивали !
Народна прокуратора до Отака Феміда ! Показати IP 1 Лютого 2021 07:39
Це не доведено в судді. Буде вирок, буде розмова
Лучанин Показати IP 31 Січня 2021 21:01
Це вже повний пі... Логіка, совість і мудрість в суддів вже пропита і продана. Була новина на місцевих сайтах як чоловік в епіцентрі надурив більш як на 20000 і нічого, условка. І це при тому що у нього 16 судимостей. То де логіка судді ви продажні? Може хтось з вас читає, то поясни. Бо так скоро до вас прийде народний суд
Накипіло ! Показати IP 31 Січня 2021 21:28
Народ вийде проти олігархів рано чи пізно ! Бо, дійсно, олігархічний устрій треба ліквідувати нарешті. Зубожіння, тарифи, безробіття, мор ! Але гнилі, продажні, корумповані судді просто вимагають в народу - хочуть, щоби почали з них ! Напросилися ! Народ прислухається і врахує їхнє прохання. Вже хай знайомляться з постулатами суду Лінча, з результатами французької буржуазної революції. Там було 1399, тут буде більше !
Анонім Показати IP 1 Лютого 2021 09:40
як оці власники магазину сплять спокійно? совість не мучить що за якихось 300 грн дитина залишилась сама без мами. нехай вона судима але це ж всього 300 грн . це жах це не правосуддя а насміх над простими людьми. бо багаті вбивають грабують і їм нема за це нічого. Суддя "молодець" а сльози дитини так просто не минуться