USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У Ковелі зникли зірки з пам’ятників радянських воїнів

24 Травня 2017 09:43
На кладовищі в центрі Ковеля біля Братської могили воїнів Червоної армії невідомі зрізали елементи пам’ятників, які символізували собою найвищу відзнаку СРСР – зірку Героя Радянського Союзу, інформує Район Ковель.

Постраждали два монументи – капітану Володимиру Смирнову та старшому лейтенанту Вадиму Олейнику (хоча за всіх часів у пресі та книжках його прізвище писали «Олійник» – ред.), які загинули у 1944 році під час взяття Ковеля радянськими військами.

Вандали також зняли одну і пошкодили інші таблички з прізвищами похованих, частково зняли огорожу, яка була поставлена довкіл могили-меморіалу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Активіст Показати IP 24 Травня 2017 09:47
Це ПЕРЕМОГА! А може зрада?
Боцман Показати IP 24 Травня 2017 09:51
Провокация чистой воды, или бомжи-металоломщики. Скорее всего провокация, ибо очень изберательно сделано. Скоты, больше сказать нечего, потому как надругались над памятью и подставили патриотические силы, которые всегда действуют открыто. Именно провокация, для дискредитации патриотических сил, а по сути, - скоты!
123 до Боцман Показати IP 24 Травня 2017 10:04
Патриотические силы?Ну те конечно содрали бы открыто. в присутствии первых лиц. еще и митинг с парадом провели. А это конечно бомжи.
Абвер Показати IP 24 Травня 2017 10:56
коментар було видалено
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Травня 2017 12:25
За переконаннями я - ідейний бандерівець. Проте, не потрібно було цього робити, навіть на могилах загарбників. Уподібнюючись "старшому брату". І ще: Коли я чую такі прізвища, як Олєйнік, Кожухов, Кушнєров, Нєлюбов, Вєрнідубов тощо, на мене нападає регіт. Навіщо знущатися на пам'яттю предків?
А до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Травня 2017 14:02
А з бідзюри регіт не нападає? На мене нападає.
Лалалалала до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 24 Травня 2017 15:43
Як "гарно" ви "Анатоль_ Бідзюра" поклали відповідальність за цю, скоріше всього провокацію, на бандерівців. Так, знаєте не на пряму, але згадуючи і бандерівців, і не забуваючи про загарбників.
Клава Показати IP 24 Травня 2017 13:27
Безумовно - ПЕРЕМОГА !!! Ура !!! Нехай радіють "переможці"... Бог усе бачить....Але, хочу запитати у аффтора і промити йому мізкі з однією зайвою хромосомою. Ковель брали німецько - фашистськи окупанти, а звільняли частини червоної армії...
Боцман до Клава Показати IP 24 Травня 2017 14:33
Яка ж у вас вава в голові ! Ви навіть прочитати статтю не можете ... Автор щось в розрізі історичних подій нічого не заперечив. Питання в другому, хто ті скоти що з памятника познущались ? Ви часом не знаєте, хто і де зірки і огорожа ?