USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Кремлі спробували розгорнути 10-метровий прапор України

24 Серпня 2014 12:27
Під час спроби розгорнути десятиметровий прапор України на Великому Кам'яному мосту у Кремлі в Москві (РФ) затримали п'ятьох осіб, передає Газета.Ru з посиланням на «ОВД-Инфо».

«Катерина Рижова, Ольга Фалєєва, Микола Глухін, Валерій Надєждін і Павло Кузнєцов були затримані на Великому Кам'яному мосту, як тільки спробували звісити з нього прапор України. Всі п'ятеро доставлені до ОВД Замоскворіччя», - йдеться в повідомленні.

Пізніше з ОВС «Замоскворіччя» їх перевезли в ОВС «Хамовники», - повідомляє УНІАН.

В інтернеті з'явився відеозапис події (Увага, нецензурна лексика).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Володимир Показати IP 24 Серпня 2014 12:30
паРаша доживає свої останні дні. Відсили три роки.
Анонім до Володимир Показати IP 24 Серпня 2014 12:35
САМЕ ТАК! Путін КАПУТ.
123 до Володимир Показати IP 24 Серпня 2014 12:39
коментар було видалено
Анонім до 123 Показати IP 24 Серпня 2014 12:51
Справжній Путлєр уже ОКОЛЕЛ. Прикриватися ним (ніби-то справжнім) вигідно Шойгу.
... до Володимир Показати IP 24 Серпня 2014 13:29
Згоден, хана православному мордору, але цікаво, яка падлюка так мінусує тут???
Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 12:40
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 12:48
Так говорять на останніх вздохах - в АГОНІЇ.
Жупан Показати IP 24 Серпня 2014 12:51
це - демократія по путінськи. давай раша, давай!
???? Показати IP 24 Серпня 2014 12:55
воно треба комусь? ото дратуємо Путіна, а потім верещимо де Крим, де Донбасс, де газ!! І чому взимку з холодними батареями будимо сидіти !!
111 до ???? Показати IP 24 Серпня 2014 13:03
ти баран.. і донбас і крим нікуди не подівся.. і на газу не зациклюйся.. бо із-за таких як ти панікерів рашисти і почувають себе королями світу.. бо ти боїшся замерзнути.. П..дуй в ліс на збирай дров та притяни додому буржуйку.. і тобі ніяка зима не страшна буде..))
%%%% до 111 Показати IP 24 Серпня 2014 13:14
коментар було видалено
Анонім до 111 Показати IP 24 Серпня 2014 13:28
РЕСПЕКТ. Класна порада!
увч до 111 Показати IP 24 Серпня 2014 13:43
коментар було видалено
!!! до ???? Показати IP 24 Серпня 2014 13:12
нє, кланятись йому чи що?!
лучанин Показати IP 24 Серпня 2014 13:00
ви тільки погляньте як перелякані мусара рвуть нашого прапора.. до чого їх путлєр залякав казочками про поїдання немовлят на майдані.. бідна раша.. шкода людей.. але що поробиш якщо вони без рабства жити ще не готові..
... до лучанин Показати IP 24 Серпня 2014 13:31
А з якою швидкістю і страхом)))) аж любо глянути, як вони наш прапор бояться)))))
Патріот до ... Показати IP 25 Серпня 2014 10:56
Бояться як нечисть святої води! Слава Україні! Слава героям!
Фен Показати IP 24 Серпня 2014 13:24
Наш прапор лякає рашистів більше ніж хрест диявола!
фенол до Фен Показати IP 24 Серпня 2014 13:26
диявол свого хреста не боїться, а боїться вільних людей, без вати в голові.
Коля Показати IP 24 Серпня 2014 14:10
Тут якось місяць назад бачив хлопця в спортивному жовто-блакітному костюмі збірної Украіни с трезубом в підмосковному Одінцові і ніхто його не зачіпав, навіть не звиртав уваги на нього.
Українка Показати IP 24 Серпня 2014 16:44
Чому в інших країнах можна розгортати прапор УКРАЇНИ , а В Росії НІ????Яка не повага ???? любі росіяни як можна посилати гуманітарну допомогу після цього ??? Де ваша совість??
Дончанин до Українка Показати IP 24 Серпня 2014 19:41
В Германии можно?
******** Показати IP 24 Серпня 2014 18:02
Все, що асоціюється з Україною, діє на зомбованих росіян як червоний лоскут на розлюченого бика- любою ціною порвати, затоптати, забодати