USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Києві протестують проти вироку Стерненку: між активістами та поліцією стались сутички, є потерпілі

23 Лютого 2021 21:53
У Києві у вівторок, 23 лютого, люди вийшли на акцію задля підтримки засудженого активіста Сергія Стерненка. Мітинги пройшли і в інших містах України, проте в столиці переросли в протистояння з правоохоронцями.

Акція в столиці почалася під Офісом президента (ОП), куди заздалегідь стягнули силовиків. На Банковій розмістили вантажівки й автобуси Нацгвардії і поліції, пише Обозреватель.

Зіткнення почались після того, як у правоохоронців кинули запалений фаєр, пише «PavlovskyNews». Силовики спробували відтіснити мітингувальників, але ті перейшли в контратаку.
Із двох силовиків мітингувальники зірвали шоломи, пише «Сегодня». Люди палили фаєри і петарди, а також кидали в правоохоронців сніжки.

Деякі протестувальники розпилювали сльозогінний газ, передає «Інтерфакс-Україна». З одного із силовиків їм вдалося зняти захисне обмундирування, включно з бронежилетом.

Близько 21:30 з’явилися перші поранені серед протестувальників.

Поліція затримала під Офісом президента 17 людей, розпочали кримінальне провадження. Пресслужба Нацполіції також повідомила, що постраждали декілька копів — отримали опіки очей. Скільки постраждалих серед протестувальників — наразі невідомо
Нагадаємо, одеського активіста Сергія Стерненка засудили до 7 років колонії з конфіскацією половини майна. Суд визнав його винним у викраденні людини в 2015 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Не байдужий Показати IP 23 Лютого 2021 22:20
Що, знову????? Дістало... Де порядок, як у Великобританії, Німеччині, в США.
morpheus до Не байдужий Показати IP 24 Лютого 2021 00:25
В США? Це там де Капітолій недавно штурмували?
Ющенкко до не байдуж Показати IP 23 Лютого 2021 22:33
Федорич Вітя то знов ти ? :-) Хлопи собі розберуться..в ростові порядки роби..
Народна прокуратура Показати IP 23 Лютого 2021 22:34
І ця бидло-молодь надія України? За кого влаштовують бійку, за наркодилера? Після Майдану влаштували переатестацію поліцаям, звільнили фахівців і набрали пластмасових, котрі знімали з дерев котів і фотографувались в сонцезахисних окулярах, але нашому дикому суспільству все одно нічого не подобається, продовжують усе руйнувати і волати "мусора, мусора". Мають рацію кацапи і поляки, які стверджують, що українці не здатні створити власну державу!
роо до Народна прокуратура Показати IP 23 Лютого 2021 22:43
де ти серед колишніх мусорів фахівців бачив?
Анонім до роо Показати IP 24 Лютого 2021 09:32
думаю шо навчання у три місяці і у три роки вирішує все.що можна за три місяці навчитись? а за три роки таки можна .
АС до Народна прокуратура Показати IP 24 Лютого 2021 00:24
То вали до кацапів, поживи там в Воркуті наприклад. Там і держава і порядок і комфорт і клімат.... Все що тобі треба
злий до Народна прокуратура Показати IP 24 Лютого 2021 00:59
Шо ти несеш? Який наркодиллер? Ти хоч вкурсі за що вирок? Фахівців звільнили... та тількі ті старі фахівці і залишились. Ти розумієш що справа настільки сфабрикована, що навіть ніяких доказів нема? Якшо тебе влаштовує така ситуація, то ти або тупий, або тупий.
Очевидно Показати IP 24 Лютого 2021 06:49
Стадо рулить.
Висновок Показати IP 24 Лютого 2021 07:37
Країна без майбутнього, де все вершить не Закон, а натовп біснуватих.
Отакої Показати IP 24 Лютого 2021 07:55
Молодці молодь,так тримати.Були фахівці в міліції?Такі ж як і в прокуратурі.І Стерненко тут ні до чого,якщо в народної прокуратури є сіра речовина.
розум до Отакої Показати IP 24 Лютого 2021 11:59
працювати не пробував???
дістали вже Показати IP 24 Лютого 2021 09:28
тільки б і протестували б. за гроші певно знову кіпішують..100%
! Показати IP 24 Лютого 2021 11:41
Навіть у Рівному вийшли- а волиняки дивують своіми постами! за винятком одиниць! жаль .що у полішуків цінності це самогон .сало і гроші.
бо Показати IP 24 Лютого 2021 12:33
заплатили то й вийшли....