USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

У Києві влаштували расистську акцію. Відео

1 Листопада 2021 12:18
У Києві ввечері неділі, 31 жовтня, в день Хелловіну група людей гуляла центром міста в костюмах Ку-клукс-клану.

Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на Телеграм-канал Perepichka News.

«Звичайний Хелловін в Україні. У Києві група людей перевдяглася в костюми Ку-клукс-клану і пройшлася центром міста», – йдеться в повідомленні.

Вони пройшлися з плакатами «Так, ми расисти», «ККК повернувся», та «White Power».

Повідомляється, що люди у костюмах расистської організації також зробили фото з темношкірими хлопцями, які сиділи на лавці.

Ку-клукс-клан, (скорочено KKK) – це ультраправа расистська організація у США, що відстоювала ідеї переваги білих та білого націоналізму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Andrij Показати IP 1 Листопада 2021 12:40
Всех на кастёр…
1 до Andrij Показати IP 1 Листопада 2021 13:09
Всіх на палю, разом з тим, хто це організував і фінансував, - з мертвечуком.
Анонім до Andrij Показати IP 1 Листопада 2021 13:10
А ты спички не обмочил в штанишках?
1 до Анонім Показати IP 2 Листопада 2021 10:44
Що ж ти всіх по собі рівняєш? Обтікай мовчки, убогий.
Євросоюз Показати IP 1 Листопада 2021 13:50
Що тут ще казати..... Посольство господарів не даремно гроші отримує. Прайди, хеловіни........ Скоро Україна перестане бути Україною.
Ира Показати IP 1 Листопада 2021 14:04
Не "ку-кЛукс" клан, а ку-кукс- клан. Учите матчасть.
Андрій до Ира Показати IP 1 Листопада 2021 14:25
Самій потрібно вчитись. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%BA%D1%81-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BD Ку-клукс-клан.
Оля до Ира Показати IP 1 Листопада 2021 17:04
Правельно! Клукс.
777 до Оля Показати IP 1 Листопада 2021 17:45
Правильно их закрыть лет на 5. пусть там правописание учат...
А Показати IP 1 Листопада 2021 19:12
Прикол правильний!)