USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сергій Притула везе у Луцьк «вар’ятів»: 1 червня

30 Травня 2015 15:30
Проекту «Вар’яти», який створив Сергій Притула, виповнюється 5 років. З цього приводу 1 червня у Луцьку відбудеться концерт під назвою «Найкраще» за їх участю.

Про це повідомляють організатори заходу.

Отже, на відзначення 5-річчя проекту «Вар’яти» всіх охочих запрошують 1 червня в облмуздрамтеатр ім. Т.Г. Шевченка. Початок заходу о 18.00.

Квитки коштують від 70 гривень і вже є у відкритому продажі в ресторані «SHOW BASILIC» та в касі театру.

Деталі за номерами : каса театру: 72 - 54 -60; ресторан: 0671191199, 0668885665, 28-29-40.



ЧИТАТИ ЩЕ: «ДЕНЬ СМІХУ» У ЛУЦЬКУ – З ПРИТУЛОЮ ТА «ВАР'ЯТАМИ»



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Дмитро Показати IP 10 Квітня 2015 17:24
А як же війна на Сході, траури і т.д..? Робите рекламу розважального заходу. ДЕ ЛОГІКА???????????
Анонім до Дмитро Показати IP 10 Квітня 2015 17:45
Вар’яти,,,
Анатоль_ до Дмитро Показати IP 10 Квітня 2015 18:15
А ми чекаємо з нетерпінням, щоб насолодитися творчістю пана Притули Сергія!
не пацик Показати IP 10 Квітня 2015 18:09
з тернополя іх вигнали поперли варяти на волинь разом із теребовлянским дідом павлом-павликом : та варююйти вже в киеві -чи вже за ваші водевілі неплатять
Луцьк Показати IP 11 Квітня 2015 09:54
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 11 Квітня 2015 10:57
Ціна хоч квитків адекватна, не те,що на жидовку Кароль...
не пацик Показати IP 11 Квітня 2015 12:11
ми вже корупцію перемогли- ? війну виграли ? всіх мертвих воінів похавали- ? виволили з полону солдатів ?- залишилося ще з варятами 7-40 танцювати а потім ломами і кувалдами збивати назви вулиць і руйнувати підряд все що залишилося від радянського режиму : хай на фронт валять всі артисти і там дають концерти нема чтого зараз шастати
Ніна Показати IP 22 Квітня 2015 21:01
Хлопці цілий рік допомагають нашим бійцям. Кошти, вилучені від їх концертної діяльності, мільйонами перераховують на АТО. Аби усі такими патріотами були.
Хлоп до Ніна Показати IP 23 Квітня 2015 08:05
Мiль'ярдами!
я Показати IP 23 Квітня 2015 01:54
такий дебілізм а не творчість заборонити потрібно деградація.
Юзер Показати IP 23 Квітня 2015 10:00
Люди ви хворі, в ситуації в країні винувата влада а не Притула який частину з виручених коштів відправляє на схід в допомгу бійцям! Вишивата це ще гірше ніж вата!
Петро Показати IP 18 Травня 2015 21:32
Дурниці ви мелете,дописувачі. Інша справа,що Притула так і лишився провінційним тернопільським блазнем з поганим смаком. Ні новизни,ні інтелектуального росту,ні літературного хисту. Сірий. Дуже Сірий.
Mik (галицька миша) до Петро Показати IP 31 Травня 2015 10:43
Ми, мишi, теж cipi. I що?
Луцьк Показати IP 19 Травня 2015 08:24
Для такого провінційного містечка ,як Луцьк з 50% населенням малограмотних полішуків зійде і Притула.
напівварят Показати IP 30 Травня 2015 18:59
В Луцьку своїх варятів багато, а тут ще чужі понаїдуть.
abbbb Показати IP 31 Травня 2015 00:36
нах треба це барахло
Лучанин Показати IP 1 Червня 2015 00:39
Притула завжди більшу частину свого заробітку на армію жертвує. Він та сама скринька для пожертв Ато, тільки в нього охочіше гроші кидають.