USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку відбудеться концерт пам’яті Небесної Сотні. АНОНС

3 Березня 2014 13:08
«Герої не вмирають» - під такою назвою відбудеться концерт пам’яті Героїв Майдану та Небесної Сотні.

Концерт відбудеться 5 березня в Палаці культури міста Луцька.

Про це повідомив волинський «Правий сектор» на своїй сторінці у Фейсбук.

Початок о 18 годині.

Вхід вільний.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Еля Показати IP 3 Березня 2014 13:54
Якраз самий час влаштовуваи різні концерти.... Ще навіть 40 днів з дня смерті Героїв не пройшло, а вже вирішила розважитись
Вікторія до Еля Показати IP 4 Березня 2014 12:42
При чому тут концерт-розвага, задумайтеся на хвильку, в когось підійметься совість на цьому розвагу влашовувати чи свято.Тільки назва не доречна "КОНЦЕРТ". А телевізор ви дивитесь, мабуть і музику слухаєте яка лунає в барі чи з телевізора, телефона. А це буде як дань пам’яті від творчих людей я так розумію. Луцьк-молодець!
Олег Показати IP 3 Березня 2014 13:56
Ганьба !!!!
олена Показати IP 3 Березня 2014 14:04
то вже правда......
Просто мама Показати IP 3 Березня 2014 14:09
Мало того, що 40 днів ще не минуло, великий піст почався. До храму ходіть молитися, а не на концерт.
Джулія до Просто мама Показати IP 3 Березня 2014 14:35
Сорі, але Україна-полірелігійна держава. Кому піст-хай не йде.
my_gift Показати IP 3 Березня 2014 14:41
А ЩО ПОГАНОГО В ТОМУ, ЩОБ ПОСЛУХАТИ ГАРНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТИЧНИХ ПІСЕНЬ?
оля Показати IP 3 Березня 2014 14:44
В католиків теж піст. Пів світа готується до Пасхи, постить - а в нас концерт. Краще службу за упокій душ провели.
shyshkin Показати IP 3 Березня 2014 17:12
Я за! Сам виступлю. Якщо збиратимуть кошти на конкретні справи - пам`ятник Небесній Сотні, скажімо. Чомусь про це ані слова. Тоді захід матиме сенс.
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 12:21
Хороша справа! Якщо не були у Києві то просто варто ще раз зібратися і піснею, словом, музикою, (думаю що це буде все журливе), по цивілізованому, життя ж продовжується і перейти ту межу повного песимізму, для декого, та з новими силами та бажанням прийняти наше сьогодення. Можливо потрібно не називати концерт, але нічого хай так, а про даний захід кожен судить в міру своєї вихованості. Наскільки знаю кошти не планували збирати. Концерт без оплесків і оголошення номерів.