USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Вже сьогодні у Луцьку – концерт пам'яті В’ячеслава Хурсенка

3 Червня 2016 08:15
Концерт пам'яті українського та волинського композитора і виконавця В’ячеслава Хурсенка відбудеться у Луцьку.

Дійство організовує донька артиста Марія Хурсенко.

Концерт відбудеться 3 червня 2016 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка о 19:00.

В концерті візьмуть участь відомі та популярні українські виконавці, які виступатимуть на благодійній основі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Валерий и Елена Мяко Показати IP 17 Травня 2016 00:33
Ну вот, теперь с полной уверенностью могу сказать СПАСИБО всем людям, которые много сделали для того, чтобы этот концерт состоялся! Теперь с нетерпением жду появление на свет Божий таблички с надписью: *Вулиця Вячеслава Хурсенка* Своим творчеством Слава заслужил очень многого, а ПАМЯТЬ - это единственный рай, из которого нас невозможно изгнать!
Люмпен Показати IP 3 Червня 2016 08:48
Хто знає,а ще є квитки у продажі?
ZZZ до Люмпен Показати IP 3 Червня 2016 09:18
Були ще. По 400 грн.
Ваня Показати IP 3 Червня 2016 09:24
Ну прям все розібрали всі квитки, та його ніхто не знає.Та ви вже дуже піарите цей концерт. Просто,якби й хотів піти,то ця надмірна реклама відбила бажання.Ну вулицю ним називати, я думаю це вже занадто.Таких,хоч греблю гати.
Лотер до Ваня Показати IP 3 Червня 2016 12:14
Нація,яка не знає своєї культури та минулого,приречена на вимирання.
Андрій до Ваня Показати IP 6 Червня 2016 14:03
Ваня,ти м**ак!
лучанка Показати IP 3 Червня 2016 09:32
Квитків вже не було з понеділка, чому було не зробити концерт на стадионі думаю що багато хто хотів би бути на концерті.