USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У луцькій школі учень побив вчителя, - ЗМІ

30 Січня 2018 19:57
В одній із луцьких шкіл відбулася бійка між учителем та учнем.

Про це повідомляє Волинська газета.

Як стало відомо, в одній із луцьких шкіл відбулася бійка між учителем та його учнем. Зі слів інформатора видання, учитель дав запотиличник одному з учнів, за що одразу ж поплатився. Розлючений школяр не забарився віддати «здачу» педагогу, внаслідок чого останній опинився у лікарні.

Деталі події невідомі.

Своєю чергою, директор навчального закладу відмовилася коментувати ситуацію, посилаючись на таємницю слідства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Анонім Показати IP 30 Січня 2018 20:12
95% 7 школа)))! Ще як я вчився то там прилітало вчителям від учнів)
лучанин до Анонім Показати IP 30 Січня 2018 21:23
11 школа
Анонім до Анонім Показати IP 31 Січня 2018 00:01
Ви такі грубі в 7 школі були, мабуть і зараз домінуєте в суспільстві!
WBO до Анонім Показати IP 31 Січня 2018 10:33
І пояс вчителя переходить до учня...
Анатоль_ Показати IP 30 Січня 2018 20:19
Я в шоце
чИТАЧ Показати IP 30 Січня 2018 20:26
Зараз же діти мають право нас*ати на голову вчителю... ми ж у Европі. А потім питаємо де взялись виродки.... Я думаю, що вчитель має право вліпити гім*юкам за поведінку, коли слова не діють
Зірян Шкуряк до чИТАЧ Показати IP 30 Січня 2018 21:25
А вчитель якого предмету? Якщо трудовик, то не дивно, вони завжди підшофе, реакція - зеро.
вася до чИТАЧ Показати IP 31 Січня 2018 14:49
має право? нехай твою дитину мочить)
Учень Показати IP 30 Січня 2018 20:39
Ніла Василівна особисто мене била
Анонім до Учень Показати IP 30 Січня 2018 21:38
Хоть не домагалась...?) Бо зара така тєма по всьому світу... Через 10 років всі згадують...))) Так що давай, зливай інфу...)))
Анонім до Учень Показати IP 31 Січня 2018 00:03
Ти троль, Ніла Василівна в жосткій формі могла тебе заставити вишивати сніговика гладдю!!
Andrij Показати IP 30 Січня 2018 20:52
Рукоприкладство карается законом, а горе преподаватель этого наверное не знал....плохо в школе учился.....
лучанин Показати IP 30 Січня 2018 21:14
Запам'ятайте раз і назавжди - дітей бити не можна. Нікому, навіть батькам. Якщо ти б'єш дітей, значить ти не зміг йому пояснити словами, особистим прикладом, наочним посібником... Це ти не зміг знайти такий метод доведення інформації, який був би зрозумілий саме цій дитині. Це стосується всіх і батьків і вихователів і вчителів.
хохо до лучанин Показати IP 30 Січня 2018 21:45
Біблію читаєш? горе тому хто жаліє різку своїй дитині...
отак до хохо Показати IP 31 Січня 2018 01:16
горе - це такі релігійні і обмежені люди. спробуйте проштудіювати ще й посібники, щось з наукової літератури.насамперед, з дітьми потрібно вести діалог. послухайте, ви ж робите їм БОЛЯЧЕ, бо не вмієте донести свою думку.
лучанин до хохо Показати IP 31 Січня 2018 10:16
Біблію читаєш? горе тому хто жаліє різку своїй дитині... _____________________ В якій книзі Біблії це написано? Дайте будь-ласка посилання.
121 до лучанин Показати IP 30 Січня 2018 21:52
Пробував не допомагає!!! Просиш, пояснюєш, а воно тобі все одно на голову сідає! Зате вліпиш підзатильник - і уроки швидше вчаться і в кімнаті порядок наведений!
лучанин до 121 Показати IP 31 Січня 2018 10:22
Так Ви просите і пояснюєте підлітку 10-16 років. Одна американка задала питання доктору Споку: - "У мене малюк 3-х місяців, з якого віку його треба починати виховувати?" - "Ви, шановна, запізнилися рівно на три місяці!"
Угу до лучанин Показати IP 31 Січня 2018 10:13
Як ту думку не донось, але коли дитина опиняється в класі серед інших, яким ту думку не донесли, то всі доноси стають марними. І тільки вітамінка "Р" допомагає на деякий час стати людиною. Кожен народ виховується за своїми традиціями, бо інші методи не працюють, бо це в крові закладено. А ви хочете до наших дітей європейські методи застосувати - не ви перші і не ви останні - не спрацює ніколи, сеоріше навпаки. Якщо в ті "нехороші часи" в класі було лише 1-2 нед*умки і весь клас на них не звертав уваги, а за приклад брав розумних, вихованих та різносторонньо розвинених, то тепер серед всіх нед*умків буде таких буде лише 1-2, яких і то зацькують. Продовжуйте думки ганяти.
лучанин до Угу Показати IP 31 Січня 2018 10:27
Ось саме тому, що тоді весь клас не звертав увагу на 1-2 не?оумків і вважав їх нікчемою по відношенню до себе, саме зараз весь той клас, став педагогами і батьками, які розпускають руки і використовують вітамінки "Р" по відношенню до дітей.
Батьки Показати IP 30 Січня 2018 21:44
Сьогодні це вже масовий психоз у вчителів. Таких горе вчителів вистачає в кожній школі. Я розумію, що у них тяжка робота, але це не дає право їм зриватись на дітях. Якщо нерви не в порядку, потрібно йти мести вулиці, там не потрібно спілкуватись ні з ким, а тільки з мітлою. Діти прийшли в школу, щоб отримати кроки життя, вміти спілкуватись, вирішувати конфлікти. Мудра фраза:‘не виховуй дитину, а виховуй себе, бо дитина буде схожа на тебе‘. Хамство породжує хамство, неповага - неповагу, от і має вчитель свою моделі поведінки.
мати до Батьки Показати IP 30 Січня 2018 22:56
"... Мудра фраза:‘не виховуй дитину, а виховуй себе, бо дитина буде схожа на тебе. Хамство породжує хамство, неповага - неповагу, ..." Коли батьки відкупились від своєї дитини дорогими смартфонами, планшетами,.. дитина на уроках не слухає вчителя, грає, завдання уроку не виконує, а забираєш в неї телефон починає псіхувати, обзивати вчителя.... Яка не неї управа? Да ніякої, бо дитинка "має якесь там право!" Хоч раз такі діточки вибачились перед вчителем? Вчитель, що, якійсь тєрпіла, з якого можна безкарно знущатись? Батьки привили дитині повагу до праці вчителя? НІ! Сформували в дитини мотивацію вчитись? НІ! Зацікавлені такі батьки в успішному навчанні дитини в школі? Ні! І в школу такі батьки відправляють дитину лише з однією метою: щоб дома не плутався під ногами, щоб мати можливість відпочити від своєї дитини.
школа Показати IP 30 Січня 2018 21:49
Виховання починається з сім'ї тому не треба спихати на вихователя чи вчителя..Не раз чула від батьків, швидше б здати в садок, бо не можу ради дати, а дитині 2 роки.... Висновки зробіть самі.
Anonymous Показати IP 30 Січня 2018 21:53
Ну, не вчителя в школі, а університетського викладача, який забагато собі дозволяв, колись врізав, добряче врізав, наслідків - нуль, вся група на руках носити готова була, хамидло стало тихше води, нижче трави... Але то був випадок особливий, там по другому не дойшло б.
Ольга Показати IP 30 Січня 2018 22:29
Як можна подавати неправдиву інформацію? Невже, горе інформатор не боїться відповідальності за наклеп?
Колега Показати IP 30 Січня 2018 22:31
Дана інформація не є правдивою!!!
Анонім до Колега Показати IP 31 Січня 2018 00:23
1. Шкуляр завалив вчителю мячем в голову. 2. У вчителя струс мозку. 3. Вчитель спресердя, у відповідь завалив пендаля і підзатильника ( справедливо, проте непедагогічно). 4. Шкуляр убідився! 5. Чи були якісь ганебні події, що передували конфлікту - встановить слідство!!
Тьотка Показати IP 30 Січня 2018 23:08
Мої однокласники на зустрічі випускників згадують підзатильники вчителів сміючись.Часом ми занадто усе драматизуємо. Якби дитина чула вдома щось про повагу до вчителя, так би не зробив. А частенько учні самі просять ляща. Знала одну таку дитину, до якої ніхто не зміг знайти підхід.Чупакабра. Дітей било, котам голови крутило, г*мно приносило в клас, це тільки те що я знаю (моя мама працювала у школі). Його як переводили в іншу школу, то на лінійці завуч озвучила новину особисто ).Так що не судіть того вчителя строго, думаю учень заробив. Чомусь мого сина ніхто не бив, ні вчителі, ні однокласники.
Учень Показати IP 31 Січня 2018 08:29
За період мого навчання в 7 школі, ні разу не бачила як вчителі чи Ніла Василівна била чи принижувала дітей, тому будь ласка не надавайде НЕ ПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
лучанин Показати IP 31 Січня 2018 10:51
Один директор школи посилав цей лист кожному вчителю, якого брав на роботу... "Шановний вчитель! Я пережив концтабір, мої очі бачили те, чого не повинен бачити ні одна людина: - як вчені інженери будують газові камери; - як кваліфіковані лікарі отруюють дітей; - як навчені медсестри вбивають немовлят; - як випускники вищих навчальних закладів розстрілюють і спалюють дітей і жінок... Тому я не довіряю освіченості. Я прошу вас: допомагайте учням стати людьми. Ваші зусилля ніколи не повинні привести до появи вчених чудовиськ, тренованих психопатів, утворених Ейхману ( "Отто Адольф Ейхман - німецький офіцер, співробітник гестапо, безпосередньо відповідальний за масове знищення євреїв" прим. моє). Читання, письмо, арифметика важливі тільки тоді, коли допомагають нашим дітям стати більш людяними".
Гоблін Показати IP 31 Січня 2018 16:55
Вчитель заслуговує на повагу як спеціаліст, і який має контакт з дітьми. Таких діти люблять і поважають не тому, що він вчитель, а тому, що по іншому не виходить. А поважати тільки тому, що він вчитель? Не вважаю за потрібне...