USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У луцького волонтера вкрали кошти, зібрані для бійців АТО

13 Вересня 2016 23:02
У луцького журналіста, відомого своєю волонтерською діяльністю, Мирослава Ватащука вкрали з наплечника гроші, зібрані для атовців.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У мене з рюкзака сьгодні поцупили конверт із 1064 гривнями, на які ми мали закупити медикаменти для бійців АТО, які проходять реабілітацію в обласному госпіталі інвалідів війни. Це ті гроші, що ми зібрали з вами на двох минулих сесіях Луцької міської та Волинської обласної рад.

Я звісно закладу свої, мені не вперше. Але красти волонтерські - то гірше, ніж пити на труні", - поділився неприємною новиною волонтер.

Але згодом дописав подяку усім, хто одразу надіслав гроші на волонтерську картку і пропонував готівку.

"Вкотре переконуюся, що ми - народ! Щиро дякую чарівним соратницям Тані і Олесі за кошти на картку)) Також щиро дякую тим, хто пропонував готівку. Перше - готівку на цю потребу не візьму, ібо то мій недогляд, і мені виправляти.

Але якщо закинете пару копійок на волонтерську карточку - буду радий і щиро вдячний, ібо потреб вистачає", - додав Мирослав Ватащук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
що робиться Показати IP 14 Вересня 2016 00:23
— Чем вы занимаетесь по жизни? — В основном офигеваю от происходящего...
Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 00:23
Повседневная забота одной половины населения - смотреть, как бы чего не свиснули, другой - наоборот. И обе как-то заняты.
Всезнайко Показати IP 14 Вересня 2016 07:50
Пасобніцам, чи подєльніцам?
51 омбр Показати IP 14 Вересня 2016 08:30
правильно зробили цистерну без дна не заповнив ні хто
Активіст Показати IP 14 Вересня 2016 09:51
І до чого той пук в воду? Особливо про чарівних соратниць Таню і Олесю? Ще б розмір грудей і номери телефонів вказав. Таке враження, що мужик з будуна. Ну вкрали так вкрали, назад не вернеш, тим більше сума не дуже велика. А для чого на всю Волинь (а передрукують то й на всю Україну) про це кричати?
Аніна Показати IP 14 Вересня 2016 09:57
Ви вже дістали з цим збором. Атовці одержують заробітну плату хай і купують собі ліки, а ми купуємо за 1000 грн пенсії, а ліки 300-500 грн. Живемо-це називається життям. Платимо військовий податок ще мало.У них 100 % пільги,все безкоштовно. Дістали
Анонім до Аніна Показати IP 14 Вересня 2016 11:31
а ви відправте свою дитину в АТО і будете жити і користуватись усіма пільгами, і ГОЛОВНЕ ліки-безкоштовно
123 Показати IP 14 Вересня 2016 16:18
У кого деньги валяются как попало. заслуживает чтобы его обокрали. Сам м**ак и нечего из народа слезу выжимать. И так все платят.
222 Показати IP 14 Вересня 2016 21:00
Почитав вашу сторінку ФБук.Ви не журналіст - ви неуч.
Аніна до Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 21:02
Родич був у 2014 році в 51омбр , висновок виробляти те посвідченя це сором перед загиблими в 51омбр у 2014 році.
6699 Показати IP 14 Вересня 2016 21:10
У МЕНЯ ВОПРОС: ПОЧЕМУ ЕЩЕ НЕ РАССТРЕЛЯНЫ ТЕ, КТО ДОВЕЛ УКРАИНСКУЮ АРМИЮ ДО "НУЛЯ"?
Словяни Показати IP 14 Вересня 2016 23:14
Правильно зробили . . . . Нам потрібен МИР З НАШИМИ БРАТАМИ