USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому «Вопаці» запевняють: цукерок із черв’яками вже немає

15 Серпня 2014 15:15
Працівники супермаркету, у якому нещодавно лучанка придбала солодощі з комахами усередині, стверджують, що вирішили це питання.

Нагадаємо, цукерки, всередині однієї з яких виявився черв’як, придбала у супермаркеті «Вопак», що на Київському майдані, у Луцьку, лучанка Оксана. З її слів, адміністрація торгового закладу повернули гроші та пообіцяли відреагувати на ситуацію. Щоправда, як не деталізували.



Як переконався 14 серпня репортер Інформаційного агентства Волинські Новини, цукерки марки «Світоч трюфель» не зникли із продажу у супермаркеті. В адміністрації закладу працівниця, яка не захотіла назватися, запевнила, що зіпсовану партію продукції вилучили, а зараз продають виключно свіжі цукерки.

«Можете заглянути у кожну цукерочку – черв’яків там немає», - зазначила працівниця супермаркету.



Поспілкуватися із керівництвом закладу, на жаль, не вдалося, адже, як повідомили в адміністрації, начальство наразі перебуває у відпустці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
хі-хі Показати IP 15 Серпня 2014 15:21
цукерка з "Трюфель м"ясом"...:)))
12..3 до хі-хі Показати IP 15 Серпня 2014 15:34
....краще там жодних цукерок некупувати.....
Солодкоїжка Показати IP 15 Серпня 2014 15:26
Вже би не показували зайвий раз тих трюфеликів з червяточинкою. смачного всім!
Всезнайко Показати IP 15 Серпня 2014 17:44
Заставили продавців їх з"їсти?
постійний клієнт Показати IP 15 Серпня 2014 18:08
Фуууууууу Жах
Іра Показати IP 15 Серпня 2014 18:15
Ням-ням
ФигВам Показати IP 15 Серпня 2014 18:21
"цукерок із черв’яками вже немає" - теперь продаются только червяки.
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 20:08
Ха-ха- ха!!!! Бридко!!!!
ЯЯ Показати IP 15 Серпня 2014 20:35
А вони що, кожну цукерку передивилис і назад завернули?
Не вперше Показати IP 15 Серпня 2014 22:03
Ми теж купляли цукерки в цьому маркеті і теж з червяками