USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку 13-річний водій, тікаючи від патрульних, в'їхав в огорожу

25 Червня 2018 12:25
13-річний водій у Луцьку так утікав від полісменів, що в’їхав в огорожу.

23 червня, близько 21 години, екіпажі патрульних у Луцьку отримали орієнтування, що автомобілем керує неповнолітня особа, повідомили у патрульній поліції Волині.

Транспортний засіб помітили на вулиці Мазепи й подали сигнал про зупинку.

Водій, побачивши екіпаж, не відреагував, однак не впорався з керуванням та в’їхав в огорожу.

За кермом справді перебував підліток, поруч з ним – неповнолітній пасажир. На щастя, юнаки ушкоджень не отримали.

Хлопець пояснив, що взяв автомобіль у діда, аби покататись.

Патрульні поліцейські встановили рідних хлопців, зібрали всі матеріали щодо події та передали у підрозділ ювенальної превенції.

На батьків оформлять адмінматеріали за неналежне виховання дітей, а також за передачу права керування неповнолітньому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Коля Показати IP 25 Червня 2018 12:37
бачив на свої очі,летіли по балці 100-120,машина на бляхах.
Євробидло Показати IP 25 Червня 2018 12:45
такому м*даку шо бляху шо москвича дай - все рівно лоба розіб*є, і добре якщо тільки собі.
456 до Євробидло Показати IP 25 Червня 2018 12:52
всі слухають від захисників блях про міфічних літаючих 150км/год москвічів, але ніхто їх не бачив) можливо справа в тому що на москвічу більше 60 страшно їхати?
456 Показати IP 25 Червня 2018 12:57
13 років - це вихід на абсолютно новий ріень.. це вже не перший тінейджер який наломав дров за кермом потужного авто, яке стало доступним для бомжом*даків! хто б що не казав, як би не хотілось дешеву тачку, але розумієш шо цю проблему треба рішити. і дешеву розтаможку можна давати нашим дікарям тільки після того як будуть камери на кожному углу, штрафи за перевищення будуть такими шоб цілий рік зарплати не бачив а за пьяне водіння (навіть без наслідків) - декілька місяців тюрми.
Андрій Показати IP 25 Червня 2018 13:03
Непогано, виявляється, у нас діди живуть ! Майже як в Італії, на "Альфах" розсікають !
666 Показати IP 25 Червня 2018 14:25
Ці пістони на балці вже декілька днів літають! Можливо вже потрібно їхнього діда поссадити? Чи він можливо не бачив що на його машині внук розсікає? А, це не деда машина, це поляк на ній літав треба його притягнути!
Активіст Показати IP 25 Червня 2018 14:41
Шкода, що не покалічились. Тільки це їх чомусь би навчило.
??? до Активіст Показати IP 26 Червня 2018 00:01
Активіст,ти хворий таке дітям бажати,не зважаючи на те,що вони зробили?
Активіст до ??? Показати IP 27 Червня 2018 08:01
Тільки через біль їм може щось дійти. А так посміються і від безкарності займуться чимось страшнішим.
Анонім Показати IP 25 Червня 2018 14:57
"Відпустіть мене,я більше так не буду.." ха ха.бичим голосом проревів...ще б заплакав,добре що людей не покалічив,жив би з цим все життя,дійсно дай цим дикунам дешеві машини,то почнуть один одного вбивати
Олександра Показати IP 25 Червня 2018 16:32
Поліція сама спровокувала це ДТП.
Євробидло до Олександра Показати IP 25 Червня 2018 17:09
Я чекав коли з*явиться д*ра яжмать.
123336 Показати IP 27 Червня 2018 13:13
При чому тут бляхи, Скільки аварій на українських номерах, на дорогих авто натворили мажори. то це чомусь нікого не бісить ? Якби у цьогодіді був москвич то внуки б на ньому не Їздили? Справа не в номерах машин, справа у тих хто за кермом.