USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку 18 будинків і садочок – без тепла і гарячої води

11 Лютого 2022 10:11
У Луцьку 18 житлових будинків у районі проспекту Соборності та дитячий садок №31 залишилися без тепла і гарячої води.

Про це повідомили у пресслужбі Луцьктепла.

У зв'язку з початком робіт із ліквідації витоку на магістральних трубопроводах діаметром 530 мм на просп. Соборності з 08:00 11 лютого тимчасово припинено надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до 18 житлових будинків та дитячого садка №31, що підключені до ЦТП на просп. Соборності, 19б та 20д.

Споживачами центрального теплового пункту на просп. Соборності, 19б є житлові будинки на просп. Соборності, 13, 13а, 13б, 15, 17, 19, 19а, 19б, 21, 23, 24 та ДНЗ №31 на просп. Соборності, 21а.

Споживачами центрального теплового пункту на просп. Соборності, 20д є житлові будинки на просп. Соборності, 20, 20а, 22, 22а, 24, вул. Кравчука, 16, 18, 20.

Роботи будуть виконуватися впродовж дня. Відновлення послуг після завершення робіт, про що буде повідомлено додатково.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Василь Показати IP 11 Лютого 2022 11:04
Якщо труби знаходяться у воді-то чого їм не ржавіти?Ось і маємо дірки в трубах .і в головах.
Йосько до Василь Показати IP 11 Лютого 2022 13:42
Можна на пластикові замінити
007 Показати IP 11 Лютого 2022 11:24
Круглий рік платимо за що ? Стало краще чи можливо менше поривів стало , не помітив що менше зимою плачу так як запевняли нас в цьому , наступний розвод на гроші , але ж усі мовчать , усіх влаштовує .
Лучани Показати IP 11 Лютого 2022 11:25
Ну скільки можна ? Пане голово, та візьміть, кінці-кінців, за одне місце тих тепловиків, повиганяйте з роботи тих ялових імпотентних брехливих злодійкуватих керівників ! Гроші з казни і з людей беруть немалі, а в неопалювальний сезон ні профілактичними, ні ремонтними роботами не займаються, і вам, і людям нагло брешуть, шо до опалювального сезону готові на 100 процентів, а як тільки наступив опалювальний сезон порахуйте скільки вже було аварійних ситуацій, скільки було зупинок подачі тепла, скільки тисяч лучан вже змусили мерзнути ?! А то ше не кінець опалювального сезону ! Притягніть їх до відповідальності, бо в противному разі на виборах лучани матимуть проти влади серйозні аргументи !
ангст Показати IP 11 Лютого 2022 11:44
Що знову? Скільки можна? Навіщо тоді ми літом платимо за опалення?
Вася Показати IP 11 Лютого 2022 14:34
Вона там вже двоє суток біжить-так спішать,що земля дребежить
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2022 15:43
Ода а за послугу - круглий рік, влітку "профілактика" , доповідь про повну підготовку до опалювального сезону. А по факту - провальна діяльність... Ніяких оновлень не відбувається, навіть теплотрас нормально ізолювати не можуть. Скільки по місту смуг із зеленою травою взимку? В цій організації давно пора навести лад.