USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку NK Group зведе новий житловий комплекс зі скла*

13 Липня 2015 09:00
«Атлант» - це комплекс 16-ти секційних дванадцятиповерхових будинків, які зведуть у Луцьку. На цокольному і першому поверхах будуть розташовані комерційні приміщення.

В 2012 році в Хмельницькому почалось будівництво комплексу «Набережний квартал», який є основним брендом забудовника. Компанія динамічно розвивається, на сьогоднішній день має 55 будівництв у 18-ти областях України.

В ЖК «Атлант» буде закрита територія під шлагбаум, підземний та багаторівневий наземний паркінг, безпечний дитячий майданчик, спортивні майданчики. Проектом передбачено й облаштування інших зон відпочинку.

Бренд-менеджер проекту Маргарита Коверко каже, що в цьому будинку буде багато скла, тому візуально здаватиметься, що він взагалі скляний. Проте, запевнила, будинок буде теплий, адже при будівництві дотримуються всі норми утеплення. Ціни на квартири також приємно вразять.

«Ми закуповуємо вітчизняні матеріали у великій кількості на всі об’єкти, тому можемо гарантувати одну з найнижчих цін. Ціна стартує з 9500 гривень за 1 м². У всіх квартирах будуть лічильники на газ, світло і воду, двоконтурний газовий котел. Є можливість відмовитися від котла, тоді ціна на квартиру буде нижча», - розповідає Маргарита Коверко.

Є можливість замовити в відділі пост-продажу різні послуги - від встановлення теплої підлоги до дизайнерського ремонту.

Здавати в експлуатацію перші будинки компанія NK планує в першому кварталі 2016 року.

Завітайте на вулицю Рівненську, 25, де привітні працівники дадуть поради щодо придбання квартир в житловому комплексі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Сем Показати IP 13 Липня 2015 10:24
Біля філармонії стоїть перший?
ЖК Атлант до Сем Показати IP 13 Липня 2015 18:39
Доброго дня , коло філармонії в нас ніякого будівництва не проводиться. Ми знаходимось за адресою Рівненська 25. І відношення до будівництва біля філармонії наша компанія не має=)
антон до ЖК Атлант Показати IP 14 Липня 2015 16:57
Зайдіть на домик жк місто сад там багато інфо про цих "забудовників"
Біл до ЖК Атлант Показати IP 14 Липня 2015 21:36
На вулиці Володимирській будуєте)))Надзвичайно швидко)))Щоб здати в І кварталі 2016 року!!!Сміх і гріх!!!Нестидно людям в очі неправду говорити???
ЖК Атлант до Біл Показати IP 15 Липня 2015 12:23
Жодній людині не було сказано не правду. Якщо ви бачили будівництво , наразі вдавлене свайне поле. Це за дві неділі роботи, Ви вважаєте це досить повільно?
Оксана Показати IP 13 Липня 2015 10:36
Дивна реклама, навіть не написала в якому районі буде ця новобудова.
ЖК Атлант до Оксана Показати IP 13 Липня 2015 18:40
Оксано, дякуємо Вам за підказку. Наше будівництво знаходиться за адресою Рівненська 25, навпроти автозаводу "Богдан"
Vox populis Показати IP 13 Липня 2015 11:54
Якась дивна ця NK Group...Заявляють про 55 будівництв у 18-ти областях України, а в неті про них інформації майже 0
ЖК Атлант до Vox populis Показати IP 13 Липня 2015 18:42
Шановний, Vox populis, можете в пошукових системах задати запит на будь-який із наших проектів , а саме : ЖК Чайка, ЖК Набережний квартал, ЖК Барви, ЖК Фамілія, ЖК Естетика, Симфонія.
Водовоз Показати IP 13 Липня 2015 12:52
Шо,опять,на лоха работать будут? Очередной кот в мешке,если он там есть!!!
ЖК Атлант до Водовоз Показати IP 13 Липня 2015 18:46
Наші здані будинки в інших областях говорять самі за себе. Ми раді, що наші жильці , які живуть в своїх зданих будинках, "не лохи". Дякуємо Вам за даний пост. Завітайте до нас на Центр Продажу , який знаходиться за адресою вул.Рівненська 25, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання=)
boys Показати IP 13 Липня 2015 17:26
какое руководство такая и компания руководит кто хочет, как хочет,где хочет и люди, сначала есть а потом нету,поэтому, купите квартиру то и не найдете крайнего и деньги тю................тю
ЖК Атлант до boys Показати IP 13 Липня 2015 18:49
В компанії є чітке керівництво та структура. Є договір в якому чітко вказані реквізити та відповідальних сторін. І наразі, не було жодного випадку по всій Україні, щоб хтось не отримав свою квартиру=)
Полонский Показати IP 13 Липня 2015 17:48
Мы таки специально купили землю на пр. Воли, возле заправки БРСМ, что бы таки не начинать строительсво, потому что рядом стоит газовая заправка.
Вася с Хацапетовки Показати IP 13 Липня 2015 20:47
Норм парни строят, друг с Винницы у них взял хату.
якась!!! Показати IP 14 Липня 2015 11:57
Якась фігня виходить, рівненська 25 в гуглі це адмінприміщення АТП... що там буде будинок?????
ЖК Атлант до якась!!! Показати IP 14 Липня 2015 16:37
Доброго дня. Дякуємо за запитання АТП вже не буде , а проводяться підготовчі роботи під забудову 12-ти поверхового будиноку.
otto до ЖК Атлант Показати IP 15 Липня 2015 21:57
табто по дурацьки (за хабарі значить) буду розбудована цінна територія - а могли б і по розкмному розпорядитись, про лийе маста подумати. а так - чергове уродство
ЖК Атлант до otto Показати IP 16 Липня 2015 11:11
Ми живемо в новій Україні, і наша компанія не дає нікому хабарі. В нас є договір оренди даної землі. І якщо ми розбудовуємо Ваше місто, а не лише старі хрущівки, це навпаки користь для міста. А на рахунок уродства, то це буде найкрасивіший будинок у м.Луцьк.
ігор Показати IP 15 Липня 2015 11:35
"Парковий" від цих забудовників під києвом мали здати в березні."на сьогодні недобудована коробка без вікон і дверей комунікацій нема будівництво не ведеться бо закінчились гроші інвестори в розпачі
ігор до жк атлант Показати IP 15 Липня 2015 14:24
Краще розкажіть людям як ваш "забудовник" кинув інвесторів в білогородці під києвом
ЖК Атлант до ігор до жк атлант Показати IP 15 Липня 2015 17:43
Негативна реклама теж, реклама, але на жаль, Ви наводите непідтвержені факти. Дякуємо за вашу негативний відзив. Але ваша інформаціє не є актуальною та правдивою.
otto до ЖК Атлант Показати IP 15 Липня 2015 22:05
ЖеКа аттлантичний - жонглюєте словами як це робмли в партії регіонів - ви не оттуда парниші? цн методика ФСБ (КГБ). не буде у вас нічого - ниточка закінчиться - і буде світло , дн все стане явним. швидше чим ви думаєте.
Сусіди Показати IP 15 Липня 2015 22:06
Люди не вірте рекламі. Поки розвалили один сарай і починають колупати асфальт. Як можна втулити 12 будинків не маючи звільненої земельної ділянки. З ділянкою ще узгодили всіх дозвільних документів. Працюють на так званій будові невідомі особи - без уніформи, без розпізнавальних знаків, без будь-яких засобів захисту (тих же касок), на робу набирають всіх бажаючих - то зброд з усього Луцька. Будівництво навіть парканом не обнесли. Паспорт з будівницва, де зазначено замовника та виконавця, термін здачі- відсутній. Про які нові технології ведеться мова - з нових технологій - ми бачили тільки нову лопату і ту через одну погнута. З засобів механізації 1 (один) орендований трактор. Хто не вірить - завітайте на будівницво - побачите. Для порівняння - завітайте на будь-який будмайданчик ДБК або Луцьксантехмонтаж
Лучанка Показати IP 16 Липня 2015 12:45
Звідки стільки агресії? В когось був гіркий досвід співпраці з цією компанією? Не зі слухів а особисто? Як я зрозуміла, вони в нашому місті тільки розпочинають свою діяльність. Це ж не ліс вирубують, не пам'ятки архітектури знищують, а будують будинок на старих розвалинах. Це нове житло, магазини, нові робочі місця... Тому давайте вірити кожен власним очам. Ми ж хочемо в Європу... Щоб місто розвивалось... а як тільки появляється щось нове(магазин,кафе,будинок...) , так відразу починають ганити...
Максік до Лучанка Показати IP 16 Липня 2015 18:40
І справді стільки "жовчі" на них,а по суті на кінець то появиться щось чудове в нашому місті
1 до Лучанка Показати IP 16 Липня 2015 21:09
приїдьте і подивіться на те так зване будівництво
Лучанка до 1 Показати IP 17 Липня 2015 10:54
Була проїздом. Бачила, що розчищають майданчик і риють котлован. Думаю, що прийти і подивитись можна.
????? до Лучанка Показати IP 22 Серпня 2015 13:46
Теж заходила на будівництво і в центр продажу. Будують дійсно швидко, але в центрі, як здалося повний хаос! Менеджери беруть номери тел. щоб повідомляти про зміни і при тому наголошують, що при подорожчені повідомлять за 5-10днів, до мене ж перетелефонували за півдня до зміни ціни... Я була шокована такою організацією роботи...
ігор до жк атлант Показати IP 16 Липня 2015 20:11
А гроші ви збираєте через вступ в кооператив створений на кожен під'ізд чи вже створили "будівельу компанію" за кошти обманутих інвесторів з білогородки?
Хтось до ігор до жк атлант Показати IP 17 Липня 2015 10:47
А що там сталось в тій Білогородці? Шукаю в Інтернеті і нічого знайти не можу. Скиньте ссилку на статтю
алекс Показати IP 30 Серпня 2015 15:08
Поясніть, чому дійсно немає вас вашої компанії в рейтингах, на сайтах не завісимих від вас?крім ВАШИХ же сайтив сторінок
Анонім Показати IP 4 Вересня 2016 01:04
Не елітне, а бюджетне. Порнуха х білої силікатної цегли!