USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку Passat зніс електроопору. Фото

26 Жовтня 2018 09:18
Volkswagen Passat зніс електроопору. Аварія трапилася на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку цієї ночі.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, у значних механічних пошкоджень зазнала передня частина автомобіля. Водій рухався вулицею Карпенка-Карого у напрямку Варшавського ринку. ДТП трапилася в районі вулиці Петра Маха.

Згідно з попередньою інформацією, водій, імовірно, був на підпитку.

Інформації про постраждалих та обставини ДТП наразі немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
1234 Показати IP 26 Жовтня 2018 09:27
знову бляха, а хто водій, чи дешевше залити авто чим заплатити штраф
Укр Показати IP 26 Жовтня 2018 09:28
Я би тих бляхарів на кол всіх посадив
valdis peish Показати IP 26 Жовтня 2018 09:45
знову бухій бляхар (стовбу респект за зупиненого йолупа)
12345 Показати IP 26 Жовтня 2018 09:57
Корча купив, бляху нацепив, їздити не купив, ну і мозги постійно забуває вдома
888 Показати IP 26 Жовтня 2018 10:14
Уууууу бляяяхиииии. Скілько можноооо? Укр бляхи в аварії не попадааюююють.... Уууууу
xyz до 888 Показати IP 26 Жовтня 2018 10:48
Потрапляють вони, потрапляють... От тільки цього тижня по Луцьку скільки було ДТП з бляхами, а скільки з укр. номерами? Власне я тільки бачив 4 автопригоди 100% з вини водія бляхи, які склали європротокол і розголосу ніде ніякого не було. А таких за день в Луцьку тільки більше 10 буває. А є ще такі які просто за бабло з кишені розходяться. А в даному випадку є проблема кому того стовпа ставити прийдеться, чи знайдуть того керувальника.
ASP до xyz Показати IP 26 Жовтня 2018 13:08
Так може проблема не в бляхах, а в держ чиновниках? Які вже 3 рік клали орган на цн питання! Вони і не дозволяють і не забороняють! І навіть банально не захотіли зробити привязку до керувальника в Україні, щоб хоч хтось відповідальність ніс за дії. То може це вони пі...си?
Їван Показати IP 26 Жовтня 2018 10:19
Мало того, ше й чоловікові виїзд з двору заблокував, за&рав маслом асфальт, з\б опору поклав на ворота і втік паскуда. А зараз з за&раними трусами сидить вдома, трясеться і перегар моторним маслом запиває. Дружбанам з чужої мобілки надзвонює, якби з ким і за скільки порішати . А пред'ява то буде !
11 до Їван Показати IP 26 Жовтня 2018 11:27
Де там заблокований виїзд з двору?? Де пошкоджені ворота? Я зранку проїжджав там, ворота цілі(що і на фото видно) і виїхати з двору як два пальця об асфальт, тільки пластик від бампера забери..
Водій Показати IP 26 Жовтня 2018 11:31
На Карпенка-Карого взагалі небезпечно їздити вночі - мало освітлення, звуження і розширення проїжджої частини без ніяких знаків(принаймні, їх не помітно)...
лучанин до Водій Показати IP 26 Жовтня 2018 20:13
сиди вдома.. чого бухим їздиш..?
5.45 Показати IP 26 Жовтня 2018 19:30
Одним дурнем на дорозі менше