USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку Skoda протаранила заправку і автомобіль. Фото

16 Березня 2017 14:26
Водій автомобіля Skoda втратив керування, збив стовбець та протаранив колонку АЗС разом з автомобілем, який в той час там знаходився. Від удару легковик відкинуло з автозаправної станції.

Аварія трапилась сьогодні, 16 березня, в обідню пору.

Як розповіли у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини свідки ДТП, водій універсалу Skoda рухався вулицею Конякіна у напрямку Варшавського ринку. З невідомих причин на великій швидкості він не повернув ліворуч, куди йде дорога, а помчав прямо.

Автомобіль збив стовбець, що знаходиться перед в’їздом на заправку, протаранив седан Audi та колонки АЗС. Пошкоджене також приміщення, в якому знаходиться оператор заправки.

Від удару Audi відкинуло за територію АЗС. В седана вщент зруйнована задня частина автомобіля, на яку прийшовся удар. Візуально, менші пошкодження отримав водій автомобіля Skoda.

Свідки аварії кажуть, що працівника АЗС госпіталізували у важкому стані. Що стосується водія, то він, з їхніх слів, «був адекватний, візуально не п’яний». Чоловік переконував, що причиною аварії стало те, що йому стало погано, коли він перебував за кермом.

Деталі ДТП з’ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
статистик Показати IP 16 Березня 2017 14:37
де держномер від ауді
Як Показати IP 16 Березня 2017 14:40
уже задовбали с.. ки, не ганяйте по місту, б...ді чортові, їздіть 40-60 км.год максимум, то й "управління втрачати" не будете і "погано" вам ставати рідше буде. Бо в них в головах г..но, замісь мізків, бо вони круті, вони спішать , у них ще якась срачка чи пердячка, що треба гнати, як скаженне, а страждають невинні люди, як от прцівник АЗС чи водій іншої машини.
Запрака не втому міс Показати IP 16 Березня 2017 15:16
За моєї памяті в цій заправці вже троє побували це четвертий, раніше там навіть забора не було тепер поставили не помагає. В інші запраки по цій дорозі не влітають а вцю постійно бо стоїть в дуже поганому місці.
Вовка до Запрака не втому міс Показати IP 16 Березня 2017 16:00
Для чого ця мова, стоїть АЗС в поганому місці. ПОГАНОМУ ТАНЦОРУ сам знаєш що заважає. А те що в цього дебіла вата в голові то його біда.
Лучанин до Вовка Показати IP 16 Березня 2017 16:37
А може водію дійсно стало зле((((
))) до Лучанин Показати IP 17 Березня 2017 01:33
якби він рухався 60 км...і стало зле то він би так не залетів!!!
цікавий перехожий Показати IP 16 Березня 2017 16:12
От мені цікаво, для чого лупити весь фоторепортаж на телеоб'єктив? Локацію тільки з 6 фотки розпізнав... Фотографа треба в магнум ))
Коля Показати IP 16 Березня 2017 16:15
В шкоди коробка автомат + бачили яка вихлопна велика і не колхозна з накладками, а напевне стокова і мотор там точно не 1,2 чи 1,6, скоріше всього V6, з такими розкладами дивно що він тільки 100 км/год набрав там легенько могло бути 120-160. Базар не далеко аби туда пішов? А номер з айді нащо світити вона ж на базарі скоро буде :) хоча простіше її на запчастини продати ніж ремонтувати. Жилізо це жилізо головне питання заправник як він там?
Андрій до Коля Показати IP 16 Березня 2017 20:06
Коля не позорся!!! бо в машинах ти баран!!! там 2.0 тді, які в ^упу V6???
Андрію до Андрій Показати IP 16 Березня 2017 21:30
Може ще скажеш індекс двигуна? бо якщо там 125-ка то можна сміло порівнювати з колишніми V6)))
Лучанин Показати IP 16 Березня 2017 16:18
Все відбувалось так.Водій шкоди знепритомнів і біля шиномонтажу його понесло праворуч,Авто некероване, але нога на гашетці.В такому стані авто набрало швидкості і правою стороною проїхалось по будівлі азс.На шляху його некерованого авто стояв працівник заправки.Його з численними переломами кінцівок відправили в лікарню.Далі шкода врізалась в Ауді і частково в колонку.Власник ауді розповів що хотів сідати в авто ,як відчув сильний удар.За мить його авто він побачив вже на виїзді з заправки на перехресті.Каже добре ,що там не було пішоходів.Кругом лежали частини з двох авто і пістолет від колонки.Слава Богу вона не вибухнула.Адже зовсім поруч житловий будинок і обідня пора багато людей на зупинці чекали маршруток
Вовка до Лучанин Показати IP 16 Березня 2017 17:52
Ти сам розумієш що пишеш? Ауді 100 винести з АЗС це швидкість мінімум за 100.Ти глянь на сотку в бампері зігнуий металевий відбійник. Водія спасло те що це чудо спочатку погасило швидкість в оператора АЗС і колонки. А на рахунок того що знепритомнів. То всі питання до поліції. На#ер видавати водійське посвідчення хворому.
вовка до Лучанин Показати IP 16 Березня 2017 17:55
Брат ця відповідь була не тобі. вибач.
Віталій Показати IP 16 Березня 2017 16:30
Багато бабла прийдеться віддати Олексію щоб компенсувати всі збитки які він наробив... Все що заробив на ремонті побутової техніки все віддасть...
Бе Показати IP 16 Березня 2017 16:51
+20 км/год діє! Не дарма поправку прийняли!
саша Показати IP 16 Березня 2017 21:39
Є всі комплектуючі до Audi . Тел. 066нуль740363
Очевидець Показати IP 17 Березня 2017 00:36
Я особисто викликала швидку.Водій не знепритомнів. Через 5 хв після удару він спокійно виліз через вікно машини.
Лучанка Показати IP 17 Березня 2017 08:40
Через таке па*ло яке сідає за кермо і не думає, що воно робить, страждають ні в чому не винні люди. Але воно ж відкупиться, зробить з себе хворого по бумажці, і навіть не подумає про ту людину, яку скалічило, чи буде та людина ходити і що з нею взагалі буде.
в Показати IP 17 Березня 2017 10:14
в синьому авто в багажнику валіза. мабуть , до автобуса чи потяга спішив
Лучанин Показати IP 17 Березня 2017 10:37
зараз мабуть можна говорити про все що хочеться ,але сталась біда.Є скалічена людина,побиті авто,змарноване майно.Але жити треба далі,виховувати дітей,радіти тому, що прокинувся і побачиш сонце-живий.Такі випадки були і будуть завжди.Добро і зло боряться між собою ,а поле битви наші душі
до очевидець Показати IP 21 Березня 2017 08:17
як з вами можна поспілкуватися*?