USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку «Ауді» протаранила паркан дитсадка

31 Травня 2018 12:08
Аварія сталася вранці 31 травня в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли у прес-службі патрульної поліції Волині.

Зазначається, що близько 10.30 на вулиці Шевченка легковик «Ауді» протаранив паркан дитячого садочка № 26.

Згідно з попередньою інформацією, водій, ймовірно, може бути нетверезий. Наразі його відвезли у наркодиспансер на освідування.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Фото ДТП оприлюднив у Фейсбук Володимир Смірнов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Бляха муха Показати IP 31 Травня 2018 12:25
Перекройте воздух етим бляхам раз и навсегда
aa до Бляха муха Показати IP 31 Травня 2018 12:29
Сядь себе на шею
ТаксiKoza4ok Показати IP 31 Травня 2018 13:02
от бачте був би я на свому москвічу то забор протаранив би мене.
ТаксiKoza4ok до ТаксiKoza4ok Показати IP 31 Травня 2018 13:05
щей би вискочив той забор на дорогу і пІ**ди дав зато шо я на москвічу катаюсь там де не треба
Правдоруб Показати IP 31 Травня 2018 13:34
Судячи по відкритій шибці по стороні водія в авто не працював кондиціонер, у водія перегрівся мозок, закипів і наслідки спостерігаємо на фото))
123 Показати IP 31 Травня 2018 14:55
Який паркан дитсадка? Там до того паркану ще 1,5 метра. Ну й уміють заголовки понаписувати...
ігор луцький до 123 Показати IP 31 Травня 2018 15:53
Все ок!Завтра на базарі тьоті будуть розповідати:якась чорна іномарка,гналась по місту кілометрів 100,знесла паркан дитсадка і чуть дітей не подавила.
456 до ігор луцький Показати IP 31 Травня 2018 17:23
ну да, а тут то всього-навсього п'яничка-іноземець легенько підпер якийсь там забор за цілих 5 метрів від входу в садочок.. фігня)
вбень до ігор луцький Показати IP 31 Травня 2018 17:33
якби "водія" не зупинили то може й справді заїхав би в садок не дай бог. пару днів назад один вже ледь не подавив дітей. а потім виходить обі*цяне і каже шо я не я і тачка не моя, вона литовська
456 Показати IP 31 Травня 2018 15:32
чому ви причепилися? просто евроінтергатор припаркувався)