USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку автівка на швидкості збила жінку з дитиною. Відео

24 Квітня 2017 15:32
Дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждали жінка і малолітня дитина, сталася сьогодні, 24 квітня, на проспекті Волі у Луцьку.

Відео аварії оприлюднив у Фейсбук на сторінці спільноти «АвтоАндони Луцька» Денис Гурський.

Так, на відео видно, як близько 13:30 жінка з дитиною переходять дорогу на пішохідному переході. В цей час автівка марки «Ssang Yong» на швидкості, не гальмуючи, налетіла на пішоходів. Від удару їх відкинуло на декілька метрів.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі патрульної поліції Луцька, постраждалих госпіталізували у лікарню. На місці події працюють слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Аліса Показати IP 24 Квітня 2017 15:39
Водійські права в таких йолупів потрібно забирати , а попередньо і не видавати((((((((((
Карина Показати IP 24 Квітня 2017 15:48
Ужас які прид*рки їздять, треба щоб у містах були лежачі поліцейські . Люди зараз черстві понакупляють машин і женуть як по полі
От Показати IP 24 Квітня 2017 15:52
як ви добой...и вже дістали. І коли до деб*лів дійде саме просте - не ганяте с..ки по місту, гальмуйте біля пішохідних переходів, і коли на смузі поряд нормальний водій пригальмовує, то значить по переходу йде пішохід,якого він пропускає, не вискакуйте із-за пригальмованої поряд машини
Анонім до От Показати IP 24 Квітня 2017 17:33
За 60 км/годину їздить не менш третини водіїв. П'яних за кермом ніхто не знає скільки. Елементарних правил не дотримуються. І питання як діставатись на роботу велосипедом саме собою відпадає.
Луцьк Показати IP 24 Квітня 2017 15:52
Добре що живі!!!
Alla Показати IP 24 Квітня 2017 16:00
оце так да, таке відчуття ніби задумався, а потім пригальмував!!шкода дві сторони!!!
кілер Показати IP 24 Квітня 2017 16:24
мажор бачив
кілер Показати IP 24 Квітня 2017 16:26
Бачив його з поліцаями, понти ганяв.
Водій з малим стажем Показати IP 24 Квітня 2017 16:28
Водій черевичка,що пропускав пішоходів теж не правий,оскількі мав остаточно зупинитись! Можли водій чорної інормаки думав,що він починає рух і не збавив швидкість...
Хлоп до Водій з малим стажем Показати IP 24 Квітня 2017 17:07
Господи, здай права назад, йолоп.
валік до Хлоп Показати IP 25 Квітня 2017 03:23
чому він має здавати права? водій черевичка мав стояти до тих пір, поки пішохід не завершив перехід по зебрі. сам здай права йолуп)
стаж 20 років до Водій з малим стажем Показати IP 24 Квітня 2017 17:34
Рекомендую, на правах старшого, ще раз, або декілька раз перечитати ПДД, пройти кілька разів тести, поки не дійде до голови суть цих самих ПДД. Для початку розпочніть з п. 4 розділу 18 - це якраз відповідь на Ваш комент, яку Ви, напевно проспали в автошколі.
Юлія до Водій з малим стажем Показати IP 26 Квітня 2017 06:20
Індик думав, і вам водію з малим стажем, краще або помовчати і їздити вчитися і правила дорожнього руху засвоювати, бо вони написані кров'ю.
Irina Показати IP 24 Квітня 2017 16:45
Очі повидирала б за дитину!!!!
Vital Показати IP 24 Квітня 2017 16:59
Якби д*білу дали 10 років.... одному, дргому - задумалися б чи ганяти, чи дивитись. А так - йому 10000% - нічого не буде... Відкупиться та й усе.
Житель Показати IP 24 Квітня 2017 17:09
Зтого що я бачу на відео, це водій який не тільки збив людей а й перемістив автомобіль змінивши фактично ситуацію і ступінь вини. Надіюсь це відео стане ще й доказом фальсифікації обстановки місця дтп.
Синяя футболка и джи Показати IP 24 Квітня 2017 20:02
У девочки самая правильное поведение,сначала на обочину
NBA bb Показати IP 24 Квітня 2017 21:31
Пішоходам тож потрібно дивитись коли виходити на дорогу..можна часом почекати мінутку
ывы Показати IP 24 Квітня 2017 21:32
ъде в першому ряды ы летить п**рыло
Тетяна Показати IP 24 Квітня 2017 22:14
Пішоход завжди правий, але не завжди живий. Треба про це пам'ятати, а не йти не дивлячись. Волій йолоп канєшно, для чого гнати по такій оживленій вулиці!
Cobb Показати IP 24 Квітня 2017 23:12
Тим більше з дитиною.краще почекати чучуть щоб зупинились машини...а на відео все видно
Саша Показати IP 24 Квітня 2017 23:35
Водій винен і це не обговорюється. Але коли вже самі пішоходи навчаться адекватно поводитись на дорозі. Раджу звернути увагу на пункт 4.14 ПДР: Пішоходам забороняється: a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; і т. д...
Лучанка до Саша Показати IP 25 Квітня 2017 23:21
воно то так,але ви помітили скільки водіїв пропускають цих людей на пішохідному переході?я сама мама,то часом аж зло бере,стоїш,як дурепа з каляскою і чекаєш,поки всі проїдуть.бо ж не буду я гнати на дорогу своє дитя.а водіям нас*ати,що ти теж людина і кудись спішиш
Юлія до Саша Показати IP 26 Квітня 2017 06:22
В даному випадку, цей закон не діє, вони не зненацька вискочили на дорогу.
маx Показати IP 25 Квітня 2017 00:08
бачив, на литовських номерах, малолетка за кермом
Анонім до маx Показати IP 25 Квітня 2017 02:59
Ну бл тепер і 30ти річний мамин синок на малолетку схож,
Мама_водій Показати IP 25 Квітня 2017 07:07
Видно, що водій не встиг зупинити позашляховик. А мамочка як цар і Бог, впевнено йде і не дивиться, що автомобілі літають туди сюди. Не думаєш своїми мозгами подумай за дитину. От і результат. Звичайно водій не правий, а за тупості мамаши дитина постраждала. На зебрі також треба бути уважним.
Лучанка до Мама_водій Показати IP 27 Квітня 2017 12:57
Взагалі-то зебра для того і знаходиться на дорозі щоб можна було безпечно через неї перейти!... До речі, "Мамаша" - цілком адекватна і відповідальна людина, знаю її особисто і словами на вітер не кидаюсь. Благо дитина легко обійшлася, а в жінки забиття, струс мозку і складний перелом коліна. Стоїть питання чи взагалі вона зможе після цього ходити. Задумайтесь... P.S.: Шановні пасажири, рушаймо на курси телепортації щоб не заважати водіям літати дорогами!!!
Аня Показати IP 25 Квітня 2017 11:18
як би хто там не їхав але мамаші треба дивитися широко відкривши очі машини женуться а вона валить ніби на танкуужас дитину шкода злякалась
До мам - водій Показати IP 25 Квітня 2017 11:46
Але ж і олень... пішохід на переході і майже пройшов проїзжу частину. А за кермом дійсно д*біл не тільки збив але і хотів приховати дорожньотранспортну аварію це для слідчих органів.Хоча такими авто їздять ті яких беруть на поруки і не більше....
Аліна Показати IP 27 Квітня 2017 21:13
Бачила аварію на власні очі. Водій як міг, так допомагав постраждалій і зараз допомагає.Свідки бачили,як сам ніс жінку до лавочки та викликав швидку.Будьмо об'єктивними.
коля Показати IP 21 Травня 2017 16:29
забрати посвитчення назавжди . ганяють мажори .то простому смертному.а вони правду куплять а суд допоможе за лаве