USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку автівка на переході збила дівчину, водій втік. ОНОВЛЕНО

28 Травня 2015 12:25
ДТП трапилася сьогодні, 28 травня, у Луцьку. Про це інформує ВолиньPost.

Автомобіль "Gelly" навпроти Північного ринку збив на пішохідному переході дівчину. Водій втік із місця пригоди. Він рухався в напрямку авторинку.

Дівчину, яка постраждала, забрала карета "Швидкої".

Як відомо, один із очевидців записав номери автівки.

"Я була свідком тієї ДТП. Їхала у маршрутці №8, вибігла і викликала швидку. Водій на золотистому джилі обминув машини, що зупинились, і поїхав прямо на дівчину. Він її відкинув від переходу десь на 3-4 метри. Навіть не пригальмував як збив, а натиснув на газ і втік", - написала очевидиця аварії Ольга.

Каже, була дуже здивована, що люди стають людянішими. "Зупинилось відразу декілька машин, хтось дав покривало постраждалій, бо вона сиділа на мокрій сирій землі. Не знаю, які травми у дівчини", - дадав свідок.

Деталі з'ясовуються.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 12:26
ПС
Коля Показати IP 28 Травня 2015 12:35
От дебіл, збив людину і ще втікає. Від Бога не втечеш. Совість давно вже втрачена в таких .
мартiн Показати IP 28 Травня 2015 12:36
якщо в дiвчинки нормальнi батьки то покалiчать дибiла щоб на iнвалiдному вiзку катався
Настя Власюк Показати IP 28 Травня 2015 12:37
Добре що записав номери, підла людина ! А якби це його сестра дружина і так далі або дочка?
Дмитро Показати IP 28 Травня 2015 12:40
Якщо засвітили номер то срака йому. Обдеруть до останньої копійки
Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 12:42
Номери вiдомi? У такому разi, винуватця очiкують серйознi наслiдки. Принаймнi, прав водiя його позбавлять. Щодо кримiнальної вiдповiдальностi, це залежатиме вiд наслiдкiв для здоров'я потерпiлої.
Ольга Показати IP 28 Травня 2015 12:52
Я була свідком тієї дтп. Їхала у маршрутці №8 вибігла і викликала швидку. Та сволоч на золотистому джилі ( а не на сріблястому) обминув машини, що зупинились і поїхав прямо на дівчину. Він її відкинув від переходу десь на 3-4 метри. Навіть не пригальмував як збив, а натиснув на газ і втік урод. Маю надію, що працівники ДАІ мають совість і виконають свою роботу належно. Також була дуже здивована, що наші люди стають людянішими. Зупинилось відразу кілька машин, хтось дав одіяло постраждалій, бо вона сиділа на мокрій сирій землі. Не знаю які травми у дівчини, але бажаю їй швидшого одужання. А тому уроду з джилі хочу сказати, що якщо тебе не покарає наш гуманний суд, то Господь тобі за все заплатить.
Ольга до Ольга Показати IP 28 Травня 2015 20:15
Ще додам, що на сайті "Волиньпост" є вже фотка з машиною того вилупка, який збив дівчину і втік. Що це мужик, це якесь воно. Кому цікаво - подивіться. Якби зустріла його - то плюнула б в морду.
я Показати IP 28 Травня 2015 13:14
виложіть номер машини і більше він її не побачить
я я, натюрліх до я Показати IP 28 Травня 2015 14:55
АС 0791 ВС
свг Показати IP 28 Травня 2015 13:28
я думаю що це чмо вже написало заяву в даї про угон його драпача.
бог Показати IP 28 Травня 2015 14:11
бог нiчого не зробить якщо люди не скалiчать то минеться,а раптом грiх вiдмолить i що? зароблять мeнти i прокурор ну суд а дитина здоровья втратила чоти метри пролетiла кожен з нас мусить цеглою в дурня кинутикинути уявiть якщо ми мiсяць кожен день в нього кидати будем 500 цеглин в машину в вiкна в морду
Дмитро Показати IP 28 Травня 2015 14:46
в нормальних країнах це робиться дуже просто: в МРЕВ пробивається власник автоі ДАІ виходять на нього. Без всяких планів перехвату і т.д.. Якщо автівка продана по довіреності - так само. береться контактна особа і крапка. Якщо власник почне віляти хвостом, то взяти чмошніка за яйця і все.
Лучанин Показати IP 28 Травня 2015 14:48
Для уродів серед нас існуючих ВАРТО вести СМЕРТНУ КАРУ за ВАЖКІ НАСЛІДКИ і в економіці теж.
Дмитро Показати IP 28 Травня 2015 14:48
А що це за марка авто така Джеллі?
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 15:38
Дмитро, ти де живеш? Авто виявиться незареєстрованим, номера належать якомусь ГАЗ-52 який вже років п'ять не виїжджав із двору власника.
Водій Показати IP 28 Травня 2015 17:40
Винуватець беззаперечно скотина і потребує найсуворішого покарання.Кожен день їзджу по Луцьку-пішоходи ступають на "зебру" так ніби вона огороджена бетонною стіною.Люди ви виходите НА ДОРОГУ де може їхати і п;яний і обкурений.Перш ніж переходити впевнітся,що водій вас бачить і зможе зупинитися.Так водій повинен пропустити пішоходів але це ваше життя і здоров;я.Ніхто крім вас про ВАС не подбає!
Теж водій до Водій Показати IP 28 Травня 2015 18:28
Пересторога вірна, АЛЕ: "18. Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів 18.1 Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. 18.2 На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека. 18.3 Проїжджаючи повз пішоходів, які не встигли закінчити перехід проїзної частини і вимушено перебувають на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, водії повинні дотримувати безпечного інтервалу. 18.4 Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. 18.5 У будь-якому місці водій повинен пропустити сліпих пішоходів, які подають сигнал тростиною білого кольору, спрямованою вперед. 18.6 Забороняється в'їжджати на пішохідний перехід, якщо за ним утворився затор, який змусить водія зупинитися на цьому переході. 18.7 Водії повинні зупинитися перед пішохідним переходом на сигнал, передбачений підпунктом «в» пункту 8.8 цих Правил, якщо така вимога надійшла від членів шкільного патруля, загону юних інспекторів руху, відповідним чином екіпірованих, або осіб, що супроводжують групи дітей, і дати дорогу дітям, які переходять проїзну частину дороги. 18.8 Водій транспортного засобу повинен зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, які йдуть з боку відчинених дверей до (або від) трамвая, що стоїть на зупинці, якщо посадка чи висадка проводиться з проїзної частини чи посадкового майданчика, розміщеного на ній. Продовжувати рух дозволяється лише тоді, коли пішоходи залишать проїзну частину і в трамваї зачиняться двері. 18.9 Наближаючись до транспортного засобу з розпізнавальним знаком Розпізнавальний знак «Діти», що зупинився з увімкненими проблисковими маячками оранжевого кольору та (або) аварійною світловою сигналізацією, водії транспортних засобів, що рухаються по суміжній смузі, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб уникнути наїзду на дітей." Взагалі то автомобіль зробила людина і лише вона є приоритетною особою! Якщо це комусь не зрозуміло, то мені їх шкода. П'яний чи обкурений не має права сідати за кермо! Якщо ви(майже всі) не можете прочитати ПДР, то що вже говорити про Конституцію чи інші законодавчі акти держави. Звідси і бардак!
Микола Показати IP 29 Травня 2015 15:45
АС 0791 ВС https://vk.com/id277513934 ось він, 9 хв тому змінив аватарку. https://pp.vk.me/c624625/v624625934/2b7b6/mn3w5jMd3Ew.jpg
бачила Показати IP 29 Травня 2015 21:20
Ну все тут понятно. Тільки де можу прочитати про дідуся, якого збила 107-ма маршрутка в обідню пору на площі Воззєднання. Дід в реанімації, а в пресі все тихо-лихо....... Хто буте зараз за це вітповідати?......
ого! до бачила Показати IP 29 Травня 2015 21:24
Це було 28 травня. Сам чув в автобусі Рожищанському. Народ в шоці.
я Показати IP 30 Травня 2015 00:17
так це не джип а джіллі ск