USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку авто патрульних влетіло у припаркований Renault. Відео

24 Грудня 2021 10:06
У Луцьку біля готелю «Україна» автівка патрульних врізалася у припаркований Renault.

Як повідомили і коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі патрульної поліції Волині, автопригода сталася сьогодні близько 1 години ночі. Патрульні, рухаючись на службовому автомобілі Isuzu на виклик «Лежить невідома особа», не впорались з керуванням, не врахували дорожню обстановку та допустили наїзд на припаркований Renault.

Читати ще: Від удару машину розвернуло і відкинуло у стовп: деталі ДТП у Луцьку за участю патрульних. Відео

В автопригоді, на щастя, ніхто не постраждав. У результаті автомобілі отримали механічні пошкодження.

За даним фактом склали адмінматеріал за ст.124 КУпАП.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 10:26
_https://www.volynnews.com/news/all/u-politsiyi-rozpovily-iak-unyknuty-dtp-vzymku/
Олег Показати IP 24 Грудня 2021 10:27
Якби нормально посипали дороги, то менше тих ДТП і було б
У ПОЛІЦІЇ РОЗПОВІЛИ Показати IP 24 Грудня 2021 10:44
Патрульні поліцейські розповіли, як уникнути дорожньо-транспортної пригоди взимку. Про це повідомляє УНН з посиланням на Telegram МВС України. «Не будьте самовпевненими, якщо ваш водійський досвід, стан автомобіля чи погодні умови викликають сумніви, краще скористайтеся громадським транспортом. Перевірте стан автомобіля: гуму, фари, склоочисники, акумулятор та роботу гальм на відкритому майданчику», – йдеться в повідомленні.
Луцьк Показати IP 24 Грудня 2021 10:45
Цікаво,як відреагує на це департамент нац.поліції,скажуть хлопцям ремонтувати авто за свій кошт чи подадуть до суду на них за пошкоджене майно.В нас же "керівництво" гуманне..
Саша до Луцьк Показати IP 24 Грудня 2021 12:33
Я думаю, суворо накажуть, бо прості патрульні, а так тільки керівникам сходить усе з рук, їм можна багато можна гранати кидати, принижувати усіх...
Луцьк до Саша Показати IP 24 Грудня 2021 23:21
І сухими виходити з води,бо з такого "керівництва" дійсно,як з гуся вода,ніколи не стануть на захист своїх підопічних.. Ганьба!
Андрій Показати IP 24 Грудня 2021 11:03
Якщо не має опиту водіння то буде вот так й результат. Будь-який опитний водій врахував би свою швидкість, стан дороги і все інше і такого б не було. А якщо сів, нажав педаль газу як дурень то вот і маєш те шо сталось
Не Показати IP 24 Грудня 2021 11:03
Коментую, бо потруть.
Андрій Показати IP 24 Грудня 2021 11:12
Чому те , на що в Європі вже давно не звертають уваги, в Україні стає такою вимученою проблемою? В сраній Польщі дорогу посипають ще ДО того,як має впасти сніг, вже не кажу про Німеччину. Працюю на фурі ,щозими стаю сивішим. Коли заходиш з-за кордону на наші дороги - наче в Мордор потрапляєш. Сумно..
Це так до Андрій Показати IP 24 Грудня 2021 11:36
Бо ми і є справжній автомобльний Мордор, хто б там що не казав. Ставлення водіїв один до одного і до інших учасників дорожнього руху відображає рівень розвитку нашого суспільства. :(
Водій Показати IP 24 Грудня 2021 11:19
Всі кошти витратили на камери фіксації, на сіль грошей вже нема.
Водій Показати IP 24 Грудня 2021 11:25
"Опитний" водій не написав би такої дурниці. Ніхто не застрахований від такого.
Лучанин до Водій Показати IP 24 Грудня 2021 12:10
Ви шановний не в поліції працюєте? Вони мають приклад показувати а не творити таке на державних авто*
Ілля до Лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 12:25
От є водій, який собі просто їде, і є поліцейський, який має прибути на виклик за певний час (кілька хв). І очевидно, що це 2 різних водія. Бо один собі просто їде, а інший виконує роботу, за яку в нього потім спитають: чому так довго їхали, чому не встигли і ще 100500 чому. Тому не варто прирівнювати водіїв до поліцейських. Це 2 різні водії! Беріть приклад із закордонних водіїв, а не поліцейських, якщо так хочете з когось брати приклад
Саша до Водій Показати IP 24 Грудня 2021 12:19
Якщо водій має навички і знання про характеристики авто, яким він керує, і можн оцінити стан дорожного покриття, то дуже навіть застрахований, повірте. Це не хутор, а центр міста.
Сузукій Кавасакович Показати IP 24 Грудня 2021 12:29
Так там камера стоїть, чудово усе видно, чекаємо відео безпосередньої пригоди для об'єктивної оцінки. Шкода звісно, що добивають японській автопром, прийдеться хм на європейський відрах їздити.
Иван Показати IP 24 Грудня 2021 12:45
Полицейский керманыч после такого наверно побежал в Сильпо прикупить памперсы
666 Показати IP 24 Грудня 2021 13:29
Вчора була нормальна дорога,слизько не було, кажу вам бо вночі приїхав з Києва! І бачив цю дтп на власні очі! Чесно це страшно! Як і звідки можна було так їхати щоб таке скоїти! А ТЕПЕР ВІДЕО З КАМЕР БУДЬ ЛАСКА! Я ДУМАЮ ЦЕ БУДЕ ЦІКАВО! ТАМ КАМЕРИ НА КОЖНОМУ КРОЦІ! НО ДУМАЮ ЩО САМЕ ВЧОРА,САМЕ В ЦЕЙ ЧАС СТАВСЯ ЗБІЙ!!! І ВІДЕО МИ НЕ ПОБАЧИМО! НІЧОГО ПРОТИ ПОЛІЦІЇ НЕ МАЮ! ТІЛЬКИ ЯК ТАК? ЖІНОЧКУ ЧЕСНО ШКОДА!!!
до 666 до 666 Показати IP 24 Грудня 2021 14:08
Ідуть швидко-погано,їдуть помало теж погано. Є виклик на який ти маєш швидко зреагувати,є людський фактор, є природні фактори.То якщо коп приїхав на виклик за пів години часу,то через годину по Аверсі скажуть.що копи не спішили на виклик,приїхали за пів години чи за годину.Такі -сякі не виконують належно свою роботу за наші податки!!! Коли,щось сталося теж на др.день такі-сякі не вміють їздити,б*ють авто за наші податки.!!! Йде набір в лави копів.Будь ласка всі охочі і розумні попробуйте всім угодними бути за той мізер.Всі дуже мастаки когось об,,,ти .Такий наш українській народ,