USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку авто збило чоловіка, який переходив дорогу з дитиною

13 Лютого 2018 14:05
Автівка з двома молодиками збила чоловіка, який переходив дорогу з маленьким хлопчиком. ДТП трапилася 13 лютого на проспекті Соборності, 26 в Луцьку.

Про це у Фейсбук написав лучанин Роман Шевчук.

Зі слів лучанина, який був очевидцем подій, старший чоловік переходив дорогу з малим хлопчиком (чи то син, чи внук - невідомо), а обабіч молоді пихаті парубки на авто, здійснюючи маневр розвороту і виїзду на дорогу, збили його з ніг. На щастя, хлопчик встиг відскочити.

Роман Шевчук зауважив, що удар був легенький і чоловік не постраждав.

«Суть в тому, що той горе-водій зі своїм товаришем не просто не вийшли на допомогу чи хоча б поцікавились станом пішохода (вони добре побачили, що сталось), а просто з насмішкою на обличчі чкурнули на дорогу і відразу ж втекли. На момент моєї присутності чоловік почував себе добре (без видимих ушкоджень)», - обурюється очевидець ДТП.

Як наголошує Роман, він встиг здійснити фотофіксацію номера авто, тож він просить усіх небайдужих поширити запис і зробити цих горе-водіїв відомими.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Валентин Показати IP 13 Лютого 2018 14:15
БЛЯХИ РУЛЯТЬ
123 Показати IP 13 Лютого 2018 14:31
та що за президент, нах...й ті бляхи, не має грошей на нормальне авто, хотів пішки, а не покупляють а потім хе...знайдеш дибілів
Євроінтегратор Показати IP 13 Лютого 2018 14:35
ТО автора фото просто жаба задаваила що люди пригнали дешевий автомобіль, ніде не зареєстрований і мають змогу втекти без паліва. А ще, автора давить жаба, що чоловіка збила іномарка а не якийсь там ржваий жигуль. Слава контрабанді і ухиленню від сплати податків!
Лучанин до Євроінтегратор Показати IP 13 Лютого 2018 14:46
Я от не зрозумію - це у вас сарказм чи просто вавка в голові?
Лучанин до Євроінтегратор Показати IP 13 Лютого 2018 16:01
Не забудь вигукнути це коли тебе зіб'є таке саме авто і втече без "паліва".
Євроінтегратор до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2018 16:54
Вася, включи мозок, це був сарказм
Користувач Показати IP 13 Лютого 2018 14:53
Всеодно су?и вкрадуть
1976 Показати IP 13 Лютого 2018 14:58
Вчора довелось цілий день провести за кермом. Було кілька випадків зустрічі з неадекватами за кермом, серед яких тільки один виявився на а/м з укр реєстрацією. Цікаво що це за закономірність така, що аби авто на бляхах так відразу у водія вимикається почуття міри, відповідальності та самозбереження.
Євроінтегратор до 1976 Показати IP 13 Лютого 2018 16:58
Я поясню чого. Бо вчора ковельське/ратнівське/любомльське би?ло їздило на дідовому москвичу чи ваз 2101 - 2106, возило на тих коритах сигарети в Польшу, на трасі жало на газ - а автомобіль стояв на місці, більше 80 км/год страшно було їздити, заробило 1500 Євро на контрабанді сигарет, купило собі оте 2,5 турбо дизель, жме в підлогу - машина летить, кондиціонер, шумоізоляція, загальний вигляд і т.д.., і внаслідок такої різкої зміни комфортабельності автомобіля (ще й будем відвертими за малі Гроші) з*являється ось те почуття би?луватості на дорозі, яке особливо проявляється на обгонах тих сами ваз 2101 - 2106, ланосів, і т.д..
xczgbxcdvcxvcx до 1976 Показати IP 13 Лютого 2018 17:02
А хз) Пересів я з сенса на мондео на поляках, тублер в голові "вкл.де?іла на дорозі" не переключився, катаюсь осторожно. Едине що почав перевищувати швижкість трохи бо машину ще не відчуваю. Ти замічаєш де?ілів на дорозі бо істинктивно шукаєш на дорозі поляка. Це як маразматнути по типу "сьогодні важливий день, а тут чорна кішка дорогу перейшла" і цілий день будеш звертати увагу на котів бо їх за день 20 штук поруч пройшло.
1976 до xczgbxcdvcxvcx Показати IP 14 Лютого 2018 09:49
Я взагалі все "замічаю" на дорозі, і номера в тому числі. І скажу тобі так, що український номер запам'ятати без проблем, а от до польсько-литовського потрібно придивитися-привикнути. Тож друже, якщо тобі недай Бог колись прийдеться шукати свідків якоїсь пригоди, то знай що шанси твої на успіх зменшуються пропопорційно частці "бляхарів" в загальному потоці машин.
fdsfdsfdsfds до 1976 Показати IP 14 Лютого 2018 10:19
купи реєстратор і тренуй память)
1976 до fdsfdsfdsfds Показати IP 14 Лютого 2018 15:02
читати вмієш? Я не писав про ДТП. Чи може всі ходять з реєстраторами? Чи може простий перехожий буде фільмувати всі незнайомі авто, що стоять біля під'їзду чи біля входу в магазин, банк і т.д. і т.п. Ситуацій дуже багато і для того номерні знаки стандартизують, а не дозволяють малювати кому що вздумається.
НАРМАЛЬНИ ПАЦАН Показати IP 13 Лютого 2018 15:04
НА?ЕР МЕНІ ВАША РОЗТАМОЖКА ЯКЩО ВИ ЛОХІ ТО РИЗМИТНЮЙТЕ Я БЛАТУВАВ І БУДУ ДАЛЬШЕ А ВИ КУПЛЯЙТЕ ЛАНОСИ І КАТАЙТЕСЬ ЯК РАГУЛІ А Я НА БМВ ЇЗДЖУ 2,5 В КОЖ ДЕВОК ЦИПЛЯЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до НАРМАЛЬНИ ПАЦАН Показати IP 13 Лютого 2018 16:43
Ти якраз і є чистокровний л?х. Ніщеброд, не можеш тут навіть тачку нормальну купити, кому ти такий треба. Всі дівчата бачать шо ти рагуль, якшо на євробляхах)
фіварпоаавпав до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2018 17:04
Бггг. Сказано же, беха 2.5 кож. Це не нормальна тачка?) Що тоді для тебе "нормальна" щоб тебе вципити?)))
irk до фіварпоаавпав Показати IP 13 Лютого 2018 17:18
в "кожі Бехи" три литовця і два поляка з...ло)
Лучанин до фіварпоаавпав Показати IP 13 Лютого 2018 17:21
І так ясно шо на євробляхах їздять рагулі, селюки і ніщеброди. Успішна людина без проблем купить хорошу машину тут. А ти і далі їзди на польщу з рябими сумками)) селюк.
lkjfdslkfdlkjfdskj до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2018 17:38
Хороші машини і вартують хороше) В тебе, успішна людина, яка машина?) Зовсім чесно на неї заробив?) А представ собі, що не всім батьки допомагають, не всі мають хорошу роботу і т.д. Ведь діло не в авто, а в безпідставному ставлені до простого знаку. Не плать податки? Вирішується це на законодавчому рівні людьми, яких ти же і вибирав. Не можуть найти бо втікають? Вирішується знову на законодавчому рівні. Погано їздять? Ну тут нічого вже не поробиш. Корч? Не тобі вирішувати бо ж за 2000 купиш або нормального гольфа якогось або відро з болтами а-ля сенс. Дешеве авто? А в твою світлу голову не приходить думка, що воно так і має коштувати? Укрбляхи в два три рази дорожчі через тупі закони і податки, які аж ніяк не йдуть на дороги і в народ. Люди не мають грошей і шукають любі лазейки в законах, які допоможуть їм жити. Президент і той в офшори бабло хотів загнати, щоб податки меньші платити і тобі бруківку біля дому не класти.
111 до НАРМАЛЬНИ ПАЦАН Показати IP 13 Лютого 2018 17:43
Ти не пацан... Ти ПІ*АР!!! Як і всі інші власники корчів на бляхах.
Артур Показати IP 13 Лютого 2018 17:21
Чоловік з дитиною переходили дорогу по пішохідному переході?????
віфвфівфі до Артур Показати IP 13 Лютого 2018 17:38
А яка різниця? Бляхи ж головне
Мініпути до Артур Показати IP 13 Лютого 2018 17:46
А що як не на переході, то можна збити і їхати далі? В тому і суть, що це би?ло навіть з авта не вийшли і не поцікавились станом людини. Хто був правий-неправий в тій стуації - то вже друге питання.
вовк Показати IP 13 Лютого 2018 17:31
на бляхах - зразу видно ЛО?АРА за кермом. ЧИ З ЛУЦЬКА ЧИ З ЛЮБЕШОВА ПОХ - НИЩЕБРОД РОГАТИЙ . ЦЕ ЯК КЛЕЙМО -НА БЛЯХАХ ТО Е ЗЛИДЕНЬ.
Ю.С. до вовк Показати IP 16 Лютого 2018 09:22
Якщо для тебе злидень той, хто якось спромігся купити авто на бляхах, то хто для тебе той, хто не має змоги купити взагалі ніякого авто, а таких 70 % ? Хай люди читають та бачать, хто захищає укрномера.
До речі Показати IP 13 Лютого 2018 19:01
Сьогодні біля консульства на переході десь в 13.00 теж ...АНТОН на Бляхах їхав на чоловіка з двома дітьми.
Привіт з Німеччини Показати IP 13 Лютого 2018 19:45
Привіт прид*дрки) Живу в Німцях не перший рік, ганяю на бляхатому опелі за 900€, не порушую закон, не працюю, на все хватає, щей додому переслати, і все є. Бо держава починається з фінансової системи - а ви баклани що против блях нічим не розумніші електорату Пуцена. Завідуєте тим хто задешево купив авто, і шукаєте як до блях придертись. Від таких як ви - я і тікав, краще бути ніким в Німцях ніж кимось в Украіні. Слава у Каріни.
Беня до Привіт з Німеччини Показати IP 13 Лютого 2018 20:39
Ты кофе пить будешь?
Палиця І. до Беня Показати IP 13 Лютого 2018 21:12
Двойноє запрещено а тройное разрешено...)) После города точка или запятая?))))
Німець той же Показати IP 13 Лютого 2018 20:10
Забув сказати - цей пост схожий на заказуху від влади по дескридитаціі дешевих авто. Волин невс де імена потерпілих?
Місцева Показати IP 13 Лютого 2018 22:44
Смердить слухати.... Наша влада добивається цього невдоволення бляхами. Того що хоче продавати , як в якомусь комікшоу казали, свої какашки на колесах. Скільки ви за останній рік читали про куплені права? Мабуть ні разу. А безкоштовно їх не отримує навіть половина тих що здають? То проблема в номерах? Заробити хочуть і на правах і на машинах...а дороги що скоро возами будемо їздити.
Місцева Показати IP 13 Лютого 2018 22:51
сімя роботяг, щоб забезпечити себе житлом має маслати все життя. То невже електрик чи слюсар моє возити дітей тільки на дідовому москалику? А на таких роботах теж має хтось працювати, деректорами всі не будуть.
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2018 23:17
Й 0 Б А !-! І бляхарі. Як задрали.
євробляхи Показати IP 14 Лютого 2018 01:04
євро бляхи це пии тижно купуйте бляхи і не платіть податків
прохожий Показати IP 14 Лютого 2018 05:58
А від по***уків , так і цвиркає г*но ... ділові ви наші корінні лучани...
Льоня Показати IP 14 Лютого 2018 09:37
Вже мусаріла з ножами виїхали на пошуки.
Сергей Показати IP 14 Лютого 2018 12:00
БЛЯХИ ЦЕ ХУ,,,ХИ не всі, а 85%
Грузін Показати IP 14 Лютого 2018 14:49
І де ку?ва ті мосорки, чого не знайшли? Ган?она і не забрали його разом з тією машиною, як по парку дітей різати то перші а тут в?рались, раніше мусора порядок тримали, і на дорогах був спокій. PS ,( а що там з цим мусорком що дітей ріже? Посадили?, Чи він дальше працює! Маньяк довбаний)
ТТ Показати IP 14 Лютого 2018 17:23
Владі вигідно розігрівати бляхарну тему, типу ось вони - біда нації, бо податків не сплатили. А владці Ради Верховної разом з Порохом І його оточенням, що по 5 річних бюджетів України в офшори позаганяли, пиляють бюджет аж тріски летять. Чому мовчок. А проблему шукають у несплачених податках за придбані авто, то зробіть розмитнення від 5 до 10 тисяч грн. і буде усім спокій. по 3 машини ніхто брати не буде. заодно вирішиться питання з міськими і міжміськими перевезеннями як у тій же Польщі, - усі їздять кому минуло 16 років, від студента до домогосподарок, і на день народження дарують або айфон або малолітражку - вони в ціні одинакові.
Дивні люди Показати IP 15 Лютого 2018 15:23
Дивують завжди такі "люди", що обурюються бляхам. За кермом же українець! А не литовець чи поляк. Це риса менталітету - тікати від проблем, винити когось (зокрема владу), а не себе, "рішати" все на світі! Не важливо яка реєстрація авто - головне хто за ним сидить: баран чи свідома людина. Чому німці в Польщі чи ін.країнах не їздять як навіжені?? Чому полякі при знакові 40 - їду сорок, а не 59?? Певно риторичним залишиться і питання про те, чому ж українці НЕ хочуть бачити ліс пеньків в очах власних...
То ж так! Показати IP 15 Лютого 2018 23:16
То як що я зб'ю людину,то на суді будуть дивитись на номера?Це як?Я їхав все було добре,як раптом потемніло в очах,якісь непонятні цифри в голові і голос на литовському:Жми в полік,не дивися на світлофор бухай за рульом..І мене плнесло!Я не винний-це все номера литовські,обіцяю лікуватись і пеиейти на українські!Виправдано,а потім ще піду на передачу ,,Говорить Україна,,і розкажу всім як в мене вселились литовські номери! Можна довго говорити,але причина всьому корупція в мрео і маленька відповідальність за порушення правил.В Німеччині за втечу з місця дтп позбавлення прав,штраф,а можливо і ув'язнення і якби ця людина знала,що це її чекає 100% і він не зможе відмкмазатись,як думаєте він би поїхав?
Юрій Показати IP 16 Лютого 2018 09:42
Роззуйте очі. В коментарях сидять такі собі тролі-провокатори як НАРМАЛЬНИ ПАЦАН чи ЄВРОІНТЕГРАТОР, типу за євробляхи. Їх задача пукнути клавішами якусь дурню щоб спаплюжити власників єврономерів. Так вони працюють по різних волинських інтернет ресурсах, часто навіть коментарі не те що схожі, ідентичні. Як низько.
Юрій Показати IP 16 Лютого 2018 09:56
Ніхто не захищає порушника, винуватий - знайти, наказати. Але , НЕшановні бляхофоби, чомусь нікого не цікавить тема "Найбільша кібератака : РФ звинуватили в атаці України" , "На Волині поліція вилучила бурштину на півмільйона", " Троє волинянок потрапили до збірної України з боксу" -привітайте та порадійте за Волинь. Тому що не знаєте про що можна там написати і захищаєте сугубо свої інтереси (або ще гірше- відпрацьовуєте). Правильно написав xczgbxcdvcxvcx про кішку )). P/S/ У мене авто на укрномерах.