USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку автомайданівці пікетуватимуть міліцію

13 Лютого 2014 10:24
Акція «Автомайдан не залякати!» проти сваволі працівників ДАІ відбудеться у п’ятницю, 14 лютого, о 16:00 біля приміщення УМВС у Волинській області, повідомляють активісти. Упродовж останнього тижня активісти Автомайдану потерпали від перешкоджань їх громадській діяльності працівниками державтоінспекції. Так, неодноразово вони записували номерні знаки транспортних засобів автомайданівців.

У день проведення акції під облдержадміністрацією, 6 лютого, ДАІ слідкувало за пересуванням колони активістів, а згодом його працівники перешкоджали руху транспорту Автомайданівців. У неділю, 9 лютого, під час Народного віче у людей та працівників ДАІ виникла суперечка, через що відкрите кримінальне провадження за ст. 343 КК. Луцький Автомайдан заявляє про те, що розпочався тиск і на його активістів й гучно оголосить на акції про те, що Автомайдан не залякати!, йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 10:38
Вам не надоїло? Кому ви потрібні. Не такі вже важливі персони, щоб увагу на вас звертати. Патріоти тоже мені. Чому так звані патріоти, які проти митного союзу і всього іншого їздите на російському автопромі, німецьких та японських авто? Ви ж патріотами себе називаєте підтримуєте вітчизняне. Слабо пересісти на славуту????
Хвєдя до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 10:48
Точно Іван Ге! "Как погодка в Москве?"
Просто Я до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 11:29
Ви пропонуєте пересісти на відчизняні авто. Я б пересів в тому випадку, коли б славута коштувала те на шо вона варта. Ато роблять гі...но а продають по ціні авта преміум класу.
НЕЛУЧАНИН до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 12:24
ванюша !!!! на пляшку заробив ?
НЕЛУЧАНИН до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 12:26
люди заробили гроші на те, на чому вони їздять. а башкаленки за народні гроші на чому їздять ?
Lutsk15 до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 14:55
що у воду пер*нув
Олег Показати IP 13 Лютого 2014 10:45
ДАІ це огидний пострадянський пережиток минулого. Окрім огиди і викачки грошей більше нічого собою не являють. Шановний Іван, підіть в МРЕВ і зареєструйте авто чи здайте акзамен без хабара. Дружина за задачу екзамена платила 100 доларів!!!! Навести ще прикладів чи досить щоб їх розігнати.
Іван Г. до Олег Показати IP 13 Лютого 2014 10:51
Олеже, я здавав екзамен без хабара, бо був впевнений у своїх знаннях і міг довести, що правий. Доречі причому москва до мене??? Я просто привів приклад, що автомайдан віддіає перевагу російському автопрому, а не нашомі рідному. Ось і все.
НЕЛУЧАНИН до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 12:27
не бреши, що здав екзамен без хабаря. хіба що клімчук подзвонив
Петро до Олег Показати IP 13 Лютого 2014 12:17
Тра було дружині вчити правила і вчитись їздити, або принципово не здавати гроші. Атак - права купила, а їздити не купила. Мій син здав без всяких хабарів. І я машину в переоформив без хабарів. А втюрму треба садити таких як ви, що спочатку самі ж дають гроші, а потім триндять про це по всім куткам, по крайній мірі -разом з ДАЇвцями. Слабо написати заяву про себе?
НЕЛУЧАНИН до Петро Показати IP 13 Лютого 2014 12:29
кому ти втираєш ? та такі як ти тільки ДАЇшник зупинить, відразу до "даху" двоните.
Олег до Петро Показати IP 13 Лютого 2014 12:57
Розкажеш ці байки комусь другому.
Олег до Петро Показати IP 13 Лютого 2014 12:59
Ти часом не мєнт???
Олег Показати IP 13 Лютого 2014 10:53
ДАІ це позор правоохоронних органів!!!
Іра до Олег Показати IP 13 Лютого 2014 12:36
Автомайдан - теж на жаль не приклад для наслідування. Один одного варті.
Papik Показати IP 13 Лютого 2014 12:59
А я також авто без хабарів зареєстрував, правда майже до 17-ої години там сидів.
юрій Показати IP 13 Лютого 2014 13:41
Хлопаки, а не набридло вам дурницями займатися? Кому і що ви хочете довести? Ви ж і так нікому не потрібні, на вас звертають увагу тільки тоді, коли ви їдете колоною і порушуєте ПДР, а потім кричите на всю горлянку, що вас пресують. А пропустити пішохода на переході - слабо? Чи "ідеали революції" дорожчі? У Ковелі один з ваших з прапорцем їздить на червоне світло і ні на кого уваги не звертає. Чи прапорець - індульгенція за порушення? Якби ви за людей думали - такого б не було, а так ви думаєте тільки за вгодовані мармизи свої і за те, як відчитатися за дані вам гроші. Непотріб світова.
саша Показати IP 13 Лютого 2014 17:43
д***біли..........