USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку байкери відкрили мотосезон

18 Квітня 2015 16:38
На Волині відбувся зліт байкерів із різних областей України, а також із сусідніх Польщі та Білорусі.

Зустріч власників «залізних коней» та їх гостей відбулась сьогодні, 18 квітня, о 14 годині на замковій площі Луцька. Організували захід відчайдухи із Волинського мотоклубу WINDS MC (Вітри).
Так, колона виїхала від замку Любарта о 14:30.
Маршрут «безпечних янголів» пролягав через центр Луцька й до кафе «Околиця», що на окраїні міста. Уже по приїзду на байкерів та гостей чекала розважальна програма за участю музичних гуртів Г.Р.і М. та РЕТРО та святковий стіл.

Зі слів організаторів, метою заходу, перш за все, є популяризація байкерської культури, а також спілкування мотолюбителів між собою та обмін безцінним досвідом.
Як розповів у коментарі кореспонденту Інформаційного агенства Волинські Новини президент мотоклубу WINDSMC Святослав Пословський, саме серед байкерської спільноти сьогодні буде анонсуватися Міжнародний Biker`s Fest Svityaz, який відбудеться 19 червня цього року на території пансіонату «Шацькі озера».

«Останній раз цей фестиваль проводили шість років тому. Ми організовували його для того, аби підняти наболіле питання Хотиславського крейдяного кар'єру, що знаходиться на території Білорусі. Хотілось би, аби на Волині не трапилось екологічної катастрофи. Річ у тім, що Світязь – це найбільше природнє озеро України. Оскільки ця тема сьогодні трохи забулась, а можновладці лише іноді згадують цю проблему задля власного піару, то ми, врешті-решт, знову піднімемо тему збереження природи задля блага усіх людей і закличемо владу та пересічних громадян піклуватися про неї», - розповів байкер.
Нагадаємо, Хотиславський кар’єр був розвіданий ще за радянських часів, і у 80-х роках там почалося видобування. Тутешні поклади піску та вапна вважаються найбільшими не лише в Білорусі, але й в усій Європі. Тут видобувають цілу низку корисних копалин. Однак, під вплив від господарської діяльності на Хотиславському кар’єрі потрапляє територія у радіусі до 30 кілометрів. Для Волині це загрожує величезною катастрофою. Взагалі може зникнути озеро Святе, а головна гордість краю – озеро Світязь, – ймовірно, обміліє і втратить більшу частину плеса. Від зниження рівня ґрунтових вод можуть постраждати унікальні вільхові і соснові ліси, які ростуть у Поліській зоні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
молодцы Показати IP 18 Квітня 2015 19:34
ребята класс можно сделать моцыклетный отряд для борьбы за незалежанисть Украины.
Сан Санич Показати IP 18 Квітня 2015 19:41
не фотолюбителей, а мотолюбителей
Misteria до Сан Санич Показати IP 19 Квітня 2015 11:13
Упс, опечаточка вийшла, вже виправили) Взагалі, що стосується байкерських тем, Word уже дістав: байкерів на "байкарів" править, мотолюбителів на "фотолюбителів" іт.д. )))
МІшка до Misteria Показати IP 19 Квітня 2015 15:20
ну так додайте в спелчекер це слово, доречі як там земля прижкоу? щось ніякої роз"вязки, слідство, суд, покарані...???
Ну-ну до МІшка Показати IP 20 Квітня 2015 11:12
Чекайте, чекайте) Може, дочекаєтесь)
Тетяна до МІшка Показати IP 20 Квітня 2015 11:40
А ви, Мишко, подзвоніть до хлопціВ, якщо так хвилюєтесь і прямо запитайте, вам усе й розкажуть. Або в міліцію подайте офіційний запит, а не в коментарях допитуєтесь. До чого тут це до байкерів? Чи тільки поза очі вмієте гадити, напряму страшненько, правда?
Анонім до Тетяна Показати IP 30 Квітня 2017 16:11
МОЛОДЕЦЬ ТЕТЯНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДЯКУЮ ВАМ ЗА СПІЛЬНУ ДУМКУ!!!!!!!!!
аноним Показати IP 18 Квітня 2015 21:07
понтолюбителей))))
Andrij Показати IP 18 Квітня 2015 23:21
Est pary ne ploxix bajkov a tak vse plastmassa.....
Читач Показати IP 19 Квітня 2015 10:51
((( пропустив... так хотів піти((
Анонім до Читач Показати IP 30 Квітня 2017 21:35
Нічого на слідуючий раз прийдеш
Читач Показати IP 21 Квітня 2015 08:01
Успеешь, 25-го открытие сезона реальное, а это так, деревенский флешмоб агробайкеров и кафе-рейсеров. А 25-го открытие сезона байкерского в Луцке! Вот!
Анонім до Читач Показати IP 21 Квітня 2015 22:12
ты часом не из вестернов, бро?)) это показать нос за 5 лет уже называется РЕАЛЬНЫМ ОТКРЫТИЕМ СЕЗОНА??? не смеши)))
Ігор до Анонім Показати IP 8 Травня 2015 07:45
Анонім а ти часом не з WINDS??? Забули мабуть що на чолі із опером всього навсього МФК і не більше!!!! Мабуть загралися ви трішки!!! http://simya.com.ua/articles/53/22077/27/
Анонім до Ігор Показати IP 30 Квітня 2017 09:04
коментар було видалено
Анонім до Ігор Показати IP 30 Квітня 2017 09:12
ЯКИМ ОПЕРОМ ЯКИМ ОПЕРОМ!!!!!!!!!
льолік Показати IP 21 Квітня 2015 18:59
а взагалі, шо це за брєдота йопт??? ковельські приперлись в Луцьк, шось собі мутять))) шо за бардак нах??? в нас ше є клуб? чого їм ніхто не нагрубив за це? ковельські тупо опустили всіх луцьких лохів)))) ніхто навіть не рипнувся)) даааааа...........
КОТ Показати IP 26 Квітня 2015 16:35
ПРЕЗИДЕНТ У НИХ СЛАВА-МУСОРОК,КЛУБ КРАСНЫЙ.
Анонім до КОТ Показати IP 30 Квітня 2017 09:06
коментар було видалено
Анонім до КОТ Показати IP 30 Квітня 2017 16:19
Ти знаєш що ти у коментарях всяку дрянь пишеш. А піди піди і скажи свою думку при людях!!!! ААА БОЇШСЯ. ТО НЕ ШЕПЧИСЯ ПРО ЛЮДЕЙ В НИХ ЗА СПИНОЮ!!!!! *******
луцьк 1085 Показати IP 27 Квітня 2015 18:38
Ніхто не задумався чому ковельський агроклуб так рвався в Луцьк? Правильно,вони в Ковелі нікому нах. не потрібні. Луцькі хлопці правильно зробили що зігнорували цю подію-не чіпай "добро" не смердітиме.
Ігор Показати IP 8 Травня 2015 07:37
Раз два проігноруєш так воно буде не тільки смердіти а і на голові!!!!!!
Байкер Показати IP 3 Червня 2015 21:05
Так так так віндси видно крепко зацепили що така смердота в коментах.Можу одне добавити вінси це настоящий МС клуб, якщо простимулював вестернів щоб вони відкрили сезон. Віндси це наш Волинський клуб а от що роблять ліонси в Луцьку це вже питаня до вестернів?
ЙА Показати IP 11 Червня 2015 16:22
А кто тебе сказал что Lions в Луцке? научись читать цвета.
Байкер до ЙА Показати IP 16 Червня 2015 00:02
Еврейский клуб вестерн відповідну відповідь і дав! Маланци і в Африці маланци! Я думаю що ще трошки і ліонси будуть в Луцьку правити бал це крепкий клуб,приемно що вони не маланці!