USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Світязі відбудеться масштабний байкерський фестиваль

9 Червня 2015 14:11
Майже тисяча байкерів з Європи та України приїде до озера Світязь на Biker`s Fest Svityaz 2015.

Так, 19-21 червня на озері Світязь відбудеться Міжнародний Biker`s Fest Svityaz.

Мета заходу, кажуть організатори, привернути увагу громадськості до можливої екологічної катастрофи екосистеми озера Світязь, що може завдати подальша розробка Хотиславського крейдяно-мергелового кар’єру в республіці Білорусь.

Саме для того Український мотоклуб WINDS MC «Вітри», який є організатором фестивалю, залучає байкерів, аби показати перлину України - озеро Світязь і всю красу Волинської природи, якій загрожує бездумна діяльність людей.

Підтримати цю подію у Волинському краї відгукнулись велика кількість байкерів з Європи та України та Білорусі.

В програмі Biker`s Fest Svityaz - презентація кастомів від всесвітньо відомих GAME OVER CYCLES , єдиноборства по армреслінгу, пляжний байкфутбол, судити гру буде майстер спорту міжнародного класу по футболу Олег Герасимюк. Вручатиме кубок 15-кратний чемпіон світу по армреслінгу Андрій Пушкарь.

На закінчення - музика від відомих рок-гуртів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанка Показати IP 9 Червня 2015 14:14
а вихлопні гази з майже тисячі мотоциклів - то користь для екосистеми?
екологія Показати IP 9 Червня 2015 14:22
а вони на еклогіному посту заплатять екологічний збір і все... будуть диміти собі й нам на здоровля!!!
Херург Показати IP 9 Червня 2015 14:23
А ще буде ярмарка касмєтічок...
шачани Показати IP 9 Червня 2015 14:51
Знову на Світязі дурдом з ревінням моторів
Анонім Показати IP 9 Червня 2015 15:18
В місті від них спокою нема, то ще й там напаскудити треба. Як це б*дл* вже дістало.
Коля до Анонім Показати IP 9 Червня 2015 15:22
Ти дурко? Бидло ти коли бухаєш під під"їздом, і сцикаєш на стіну будику, підійди і скажи бородатому дядьку в фейс що він бидло, а не строчиш анонімно, херой.
123 Показати IP 9 Червня 2015 15:30
які гази?ліс очистить воздух.ой,забув-який ліс?його вже кончають (((придеться газами дихати(((
до 123 до 123 Показати IP 9 Червня 2015 15:34
воздух будуть фури очищати з колодами і дровами.
123 Показати IP 9 Червня 2015 17:50
Від мотоцикла прям вже скількі газів шо піз....то неїздіть машинами там більше газів
еколог Показати IP 9 Червня 2015 18:24
Така кількість і в оздоровчо-туристичний сезон?! Хто підтримав цю ідею, розуму взагалі немає? Байкерам саме у зимку там тусити, а то не стільки фесту буде, як випитого пива і обсц...ї заповідної території!!!
От побачиш Показати IP 9 Червня 2015 19:03
Природа їх зустріне з дощем і думаю більше не захочется приїжджати:)
Патріот Показати IP 9 Червня 2015 20:13
Більшість коментів 100% ватників. Ви хоч статю читали, в чому полягає зібрання, яка ідея??? Стидоба!
? Показати IP 9 Червня 2015 22:00
Отак завжди патріотизмом прикривається ! Тут не з'їзд потрібен якихось байкерів а на вищому рівні дипломатів та місцевих небайдужих людей щоб бунтували.Оце можливо щось поможе а Остальне все до ср...!
Байкер Показати IP 9 Червня 2015 23:27
Всі ці злі коменти пише одна і таж людина із за заздрощів,не піддавайтесь на ці провокоції не коментуйте все що воно пише!
люд Показати IP 10 Червня 2015 02:40
Пітримую хлопців, всім дихати як дихалось!!!
луч Показати IP 10 Червня 2015 11:23
Байкі це класно, а весь цей гумус не вартий і уваги.
волинянка Показати IP 10 Червня 2015 12:08
Хто знає , з якої саме сторони Світязя буде проходити байкерскій зліт? дякую.
коля до волинянка Показати IP 10 Червня 2015 13:10
на острові буде
волинянка до коля Показати IP 10 Червня 2015 13:17
в цирку клоуном підробляєш?
Байкер Показати IP 10 Червня 2015 19:25
Фестиваль буде проходити на території пансіоната "Шацькі Озера".
Байкер "Минска ванта Показати IP 12 Червня 2015 11:00
Ви лохи,навпаки потрібно ,щоб Шацький район розвивався,щоб коггось з учасників цей "сльот" привернув увагу і він вкладав інвестиції в цей район багато людей перестануть боятися рок,кароче пів шацького району за!
Олексій Показати IP 17 Червня 2015 19:13
Коли будуть проходити змагання з армрестлінгу?