USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Біля лікарні в Луцьку збили чоловіка, який перебігав дорогу. Фото

27 Грудня 2019 18:52
Аварія сталася на проспекті Відродження в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Близько 17 години навпроти міської лікарні легковик «Форд Фокус» збив чоловіка 35-років, який перебігав недорогу у невстановленому місці, від готелю Профспілковий у напрямку парку.

Як розповів водій, пішохода він помітив в останній момент, бо зустрічні автомобілі засліпили його.

«Удар прийшовся по номерному знаку, і, перелітаючи через капот, він розбив лобове скло», - каже водій Форда.

Свідки кажуть, що молодик був у нетверезому стані. Та додають, що чоловік був із друзями, які тримали в руках ще пляшку алкоголю.

Постраждалого доправили у лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
водій Показати IP 27 Грудня 2019 18:59
Довбані ксенони шміксенони реально засліплюють. Люди не зневажайте правилами, майте хоч якийсь відблисковий елемет і не перебігайте дорогу! Бережіть себе і свої близьких!
Микола Показати IP 27 Грудня 2019 19:04
А закон про відповідальність пішоходів уже діє?
Пдр Показати IP 27 Грудня 2019 19:52
Тепер нехай платить штраф і оплачує ремонт авто. Водії теж лехачать,але пішоходи теж як телята ходять.
007 до Пдр Показати IP 29 Грудня 2019 13:12
Вина обох
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2019 20:00
Із-за бовдура у водія тепер гімор з ремонтом.
123 Показати IP 27 Грудня 2019 20:01
Що можна побачити...темрява як в.... Вулиці не освітлені ...а бігуни то окрема тема...їзда по Луцьку то як гра в рулетку...як не яма , то канава , як не маршрутчик заїде дорогу , то хтось перебігає дорогу...а п'яні за кермом то плага....
321 до 123 Показати IP 28 Грудня 2019 00:44
Де саме вулиці не освітлені?
Всезнайко Показати IP 27 Грудня 2019 23:08
Зате до травмпункту було недалеко.
Опа Показати IP 28 Грудня 2019 06:48
Зробить форда,і другим буде не повадно лазити по дорозі.
асфальт Показати IP 28 Грудня 2019 12:49
у нас більшість доріг з дешевого асфальту, який стає чорним дзеркалом при мінімальній вологості. Ну й звісно ксенони зустрічних автомобілів. А ще, поліція повинна штрафувати пішоходів за порушення ПДР, не показово перед журналістами "попереджати", а систематично штрафуючи, в тому числі і бабульок і дітей.
007 Показати IP 29 Грудня 2019 13:11
Треба бути ЛЮДЬМИ, а не жувати всяку х..ню
Ппп Показати IP 1 Січня 2020 09:50
Нічого не кажу проти водія чи юнака,взагалі то йому не 35 ,а 23 роки ,і ця людина в комі ,всі такі розумні,а як збивають на переході і тверезих? Не судіть нікого,будь ласка! Ні водія ,ні перехожих.
Лучанка до Ппп Показати IP 5 Січня 2020 18:26
Вже вчора хлопець помер, так і не приходячи до тями... Так що не треба говорити гидоту. Дешевий чи дорогий асфальт, більша відповідальність лежить на водіях. Не бачиш, то одягай окуляри... Або їдь помаліше... Бляшанка залишилася, а людини немає... Радянські люди, моляться на залізяку...
((( Показати IP 6 Січня 2020 17:54
Цей юнак не вийшов з коми...помер(((
лучанин Показати IP 8 Січня 2020 16:14
Хороший хлопець був, вічна пам'ять!!!
Ттт Показати IP 10 Січня 2020 19:50
Я в шоке! Як так можна? Була людина, нема людини! Майте шофера совість, невмієте їздити- несідайте. Шкода хлопця! Вічна пам'ять!!!