USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.50 39.85
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку - бійка біля нічного клубу

5 Серпня 2017 09:05
У Луцьку біля нічного клубу "Версаль" група чоловіків влаштувала бійку.

Про це пише ВолиньPost з посиланням на повідомлення лучанина Олександра Ніколайчука.

Інцидент трапився в ніч на 5 серпня.

"01:30, відбувається масова бійка на площі перед "Променем", клієнти "Версалю". Я б сказав, побиття. Когось забирає швидка, когось ще у 5-й зустрічаємо у приміщенні Луцького ВП".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
133 Показати IP 5 Серпня 2017 09:14
Сейчас проминь круглосуточно начнёт молотить, ещё интересней будет. Show must go on....
43 до 133 Показати IP 7 Серпня 2017 08:03
Закрити або обмежити працювати до 23 цей гадюшник
Кіндрат Панасович Показати IP 5 Серпня 2017 09:31
пяне бидло
остап Показати IP 5 Серпня 2017 09:46
Весело мешканцям прилеглих будинків( Якщо охорона закладу не може забезпечити порядок то їм потрібно заборонити працювати в нічний час.
кєша Показати IP 5 Серпня 2017 10:15
такі бидлозаклади потрібно виносити за межі міста, нехай там собі розважаються.
лучанин до кєша Показати IP 5 Серпня 2017 11:05
Дійсно бидлозаклад якому не місце в місті
Лучанка Показати IP 5 Серпня 2017 11:04
Усіх причетних і 10 поліцейських з полковником включно в АТО без суда і слідства.
Анонім до Лучанка Показати IP 6 Серпня 2017 14:59
Додому їх тобі поселити!!! Бо що там мозгів що в тебе!!!
Я Показати IP 5 Серпня 2017 11:50
Коли вже це стойло зачинать
ОЛЕГ Показати IP 5 Серпня 2017 11:54
а чергові СБУ що робили?
Я до ОЛЕГ Показати IP 5 Серпня 2017 12:08
По твоєму хто знімав ?)))
скептик Показати IP 5 Серпня 2017 12:12
в луцьку є два притони для бидла - версаль і шайба
КЛАВА Показати IP 5 Серпня 2017 14:27
А мені подобається....
бритва оккама до КЛАВА Показати IP 5 Серпня 2017 20:28
всім лярвам подобається...
Луцьк Показати IP 7 Серпня 2017 11:49
Та ви хоч все позачиняйте, як воно б*дло, то воно і біля церкви поб`ється. Не шукайте причину в закладах, які знаходяться поблизу (бійка була на площі, а не в клубі), а виховуйте своїх дітей, щоб вони росли людьми, а не тваринами.