USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку боротимуться з липовими пільговиками АТО

23 Липня 2014 16:58
Депутати Луцької міської ради бояться, що після завершення АТО знайдеться чимало охочих отримувати пільги, на які заслужили захисники Батьківщини. Аби цього уникнути, просять створити список тих, хто зараз воює.

Про це йшлося під час 62-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 23-го липня.

Із запитом до Луцького міського голови звернувся депутат Олександр Пиза.

«Як закінчиться мобілізація, багато людей будуть претендувати на пільги. Я вважаю за потрібне, що необхідно отримати списки усіх людей, які зараз воюють, аби потім ніхто незаконно не отримував пільги», - звернувся Пиза.

Луцький міський голова Микола Романюк запевнив, що такі списки вже створені, тому проблем з цим не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Млять Показати IP 23 Липня 2014 17:07
ви спочатку закінчіть те АТО, а то ще ні кінця ні краю не видно, а вони вже боротися починають сидячи в кабінетах.
Людмила Показати IP 23 Липня 2014 17:07
Люди, побійтеся Бога, там смерть, а ви вже списки будуте складати. Ще не відомо скільки звідти живими повернуться, а ви вже гроші рахуєте.
АТО Показати IP 23 Липня 2014 17:28
коментар було видалено
ігор Показати IP 23 Липня 2014 17:31
списки треба але це ж не війна що будуть учасники і так далі . у війну не платили нашим прадідам за те що вон воювали -бо це є обов"язок захищати державу!!! Вже хто загинув або покалічили то тим статус Але не дай Бог щоб таке було. Дай Боже щоб скоріше закінчилась ця проклята ворожнеча і всі хлопці які там захищають нашу неньку Україну вернулися додому живі і здорові!!!!!!!!!!!!! а списки ж повинні бути то ж не з вулиці беруть на "війну".
XCVII Показати IP 23 Липня 2014 17:45
мої податки підуть на оплату вбивцям? не бути цьому
гiсть Показати IP 23 Липня 2014 18:21
Обирайте тих,хто закiнчить вiйну i посилайте у Киiв шукати миру i порозумiння.А пiльги треба вiдмнити.Чим бистрiше вiдбудуэм економiку,тим краще будуть пенсii i зарплати.
Ректор Показати IP 23 Липня 2014 18:25
війна на Донбасі буде дуже довгою та дуже кривавою! пільги будуть усім!
Всезнайко Показати IP 23 Липня 2014 20:55
Відразу зверніть увагу на "липових" пільговиків, якими виявляться Гузь (десь один день там вештався), та Данильчук, який ще не був у зоні бойових дій, а сидить в навчальному центрі...
222 до Всезнайко Показати IP 24 Липня 2014 10:47
оце в точку!!!!!
Платник податків Показати IP 23 Липня 2014 22:33
На тих сесіях вирішують як допомогти людям,покращення?
люся Показати IP 24 Липня 2014 10:51
верховна рада ,міські та обласні ради завжди ходили літом у відпустки,чому зараз не відправити їх у відпустку на схід ВСІХ? на місяців 2-3,і надати їм статус учасника бойових дій!