USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку буде карнавал повітряних куль

5 Червня 2018 09:49
У Луцьку всі охочі зможуть політати на повітряній кулі.

16 і 17 червня в місті відбудеться чи не найгучніша подія цього року - AEROSFERA. Про карнавал повітряних куль у Луцьку йдеться на сторінці Lutsk Food Fest у Фейсбуці.

«У Волинській столиці зберуться справжні професіонали повітроплавства аби подарувати неймовірне шоу лучанам. Протягом двох днів усі бажаючі зможуть політати на справжній повітряній кулі, насолодитись виглядом аеростатів в Луцькому небі, стати свідком барвистих нічних світінь та зробити яскраве селфі на роки пам'яті», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Микола Показати IP 11 Травня 2018 19:54
Бачив таке(у Вільнюсі). Цікаво, навіть дорослому.
вап Показати IP 11 Травня 2018 21:45
Цікаво яка ціна і скільки часу політ???
Любарт до вап Показати IP 1 Червня 2018 18:18
3000 грн з людини півтори години політ
Катя Показати IP 11 Травня 2018 22:53
Супер.Невже шось нове у Луцьку.Обов'язково потрібно не втратити нагоду.
Юля Показати IP 12 Травня 2018 08:55
Скажіть ціну.дякую
лучанин до Юля Показати IP 12 Травня 2018 10:19
"Вартість на одну людину - 3000 грн!" Так відповіли організатори в Фейсбуці.
Лучанка до Юля Показати IP 12 Травня 2018 10:23
3000 грн з чоловіка
Світлана Показати IP 12 Травня 2018 12:39
Яка ціна?
Наталія Показати IP 12 Травня 2018 13:06
Можна дізнатись вартість з достовірних джерел? Можливо, вже хтось телефонував та бронював?
Анна Показати IP 12 Травня 2018 13:18
Тривалість польоту приблизно одна година
Андрій Показати IP 12 Травня 2018 16:19
Достовірна інформація: Вартість 3000грн за одного, 4 чоловіка в корзину. Особисто телефонував.
Наталка Показати IP 12 Травня 2018 21:12
3000 тис грн... значить буде політ мажорів над Луцьком...)))
Катерина Показати IP 14 Травня 2018 12:09
Наталко, попрацюйте над самооцінкою! 3000 грн. - то нормальна ціна)
Лучанин до Катерина Показати IP 5 Червня 2018 11:24
для кого нормальна? для депутата, судді, президента, начальників, бізнесменів, коротше для 10 відсотків населення.
Ольга до Лучанин Показати IP 6 Червня 2018 16:49
У Львові, Чернівцях таке задоволення коштує 7000-8000 грн. Ось і порівнюйте. місяць без цигарок - і середньостатистичний Лучанин літає на кульці;)
Анонім до Ольга Показати IP 6 Червня 2018 21:40
Що ви курите,коноплю?В середньому пачка цигарок 30 грн,множимо на 30 днів,виходить 900.А у вас виходить 3000???!???!?!Це ж як і що курити треба??
Лучанин Показати IP 5 Червня 2018 10:43
Цікаво, на яку годину початок?
Сергій Показати IP 23 Травня 2019 04:03
З дорослої 3000 а з дитини 11 років так само і чи взагалі можна