USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку через порушення ПДР сталася аварія

13 Жовтня 2016 10:49
ДТП за участю двох автомобілів трапилася сьогодні, 13 жовтня, на вулиці Львівській поблизу ЗОШ №2.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Так, автомобіль марки "Opel" зупинився на червоний сигнал світлофора.

В цей час автомобіль марки "Fiat" виїжджав з-за повороту на великій швидкості та, порушивши правила дорожнього руху, врізався у бампер опеля.

На щастя - ДТП без потерпілих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ТТ Показати IP 13 Жовтня 2016 11:09
якщо дтп між авто укр.реєстру то вона правильна, нема чого тут їздити полякам, літовцям та іншим. у нас є кому самим робити дтп..........
Укроп Показати IP 13 Жовтня 2016 11:28
Корчів польських наберуть, а потім ниють що ніщі. До цієї ДТП це не стосується.
Ооо до Укроп Показати IP 13 Жовтня 2016 11:50
це Ваша заздрість чи дурість??? Навіщо писати те, що не має ніякого відношення до даної статті???
Іван до Ооо Показати IP 13 Жовтня 2016 12:39
А я розумію про що мова, а не всім дано
Ооо до Іван Показати IP 13 Жовтня 2016 13:02
купи собі чупа-чупса, самий розумний!!!! :)))
Ххх Показати IP 13 Жовтня 2016 11:38
Що ви пишите д*біли який світлофор, на якій великій швидкості, якщо незнаєте що писати то краще взагалі не пишіт. Придумуєте на ходу і до світлофора 50м з поворота тополевої.
ігор Показати IP 13 Жовтня 2016 13:15
просто держава повинна врегулювати ситуацію з нерозмитненими авто!!! хоч видати їм транзитні номерні знаки!!!!
inozemni nomera Показати IP 13 Жовтня 2016 13:32
складається враження, що в наших людей більш нема ніяких проблем, крім тих, щоб слідкувати, хто на якому автомобілі їздить і з якою реєстрацією.
Микола Показати IP 13 Жовтня 2016 15:34
Ото наплели, насправді Фіат хтів проскочити з Тополевої повертаючи на Львівську, не знаю як не побачивши Опеля, який по головній мчав зі сторони світлофора у бік тубдиспансера, на щастя діти і жінки в машині не постраждали,, я на власні очі бачив як це сталося, їхав за Фіатом
є проблема Показати IP 13 Жовтня 2016 23:40
В "Опелі" за кермом знаходився батько - радник істинно народного депутата ,- Свириди Олександра Миколайовича . Микола Антонович Свирида мчав ( міг летіти низенько - низенько бо таким можна ) з пасажиром максимчуком петром миколайовичем в бік тубдиспансера /пересік дві суцільні лінії на фото знаходиться на зустрічній полосі / до Луцького ВПУ . Для того , щоб у тих хто не летів , а їхав у " Фіаті " не виникало ілюзій відносно того , що винні в ДТП вони і тільки вони ,-одного з аферистів - максимчука п.м. було каретою швидкої допомоги доставлено до медичного закладу . ДИВ. на сайті Батов Г.Ф. - у ВН. Четвертій владі . Вголос . Слово Волині . Інформація для тих хто знаходився в *Фіаті*
лучанка Показати IP 15 Жовтня 2016 14:58
Ця інформація дуже допомогла б тим хто був у Фіаті. Нажаль свідків дтп немає.