USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

У Луцьку через витік на мережі без тепла і гарячої води – 46 будинків, 3 садочки та школа

2 Грудня 2021 09:12
У Луцьку – аварія на магістральній тепловій мережі. Без послуг – 46 житлових будинків, 3 дитячі садочки та 1 школа.

Про це повідомляє ДКП «Луцьктепло».

Станом на 2 грудня у зв’язку із виконанням робіт на магістральній тепловій мережі подачу опалення та гарячої води тимчасово припинено від 6 центральних теплових пунктів у Завокзальному районі.

Зокрема, йдеться про роботи з ліквідації витоку на магістральній тепловій мережі Ø530 мм на вул. Воїнів-Афганців. Попередньо аварійною бригадою підприємства було виконано усі підготовчі роботи, щоб впродовж дня виконати зварювальні роботи та ліквідувати витоки.

Відтак, впродовж дня та на час виконання робіт послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води тимчасово припинено від 6 ЦТП на просп. Соборності, 24б, 29, 44, вул. Ветеранів, 17, вул. Чорновола, 2а, вул. Карпенка-Карого, 11б. Загалом без послуг тимчасово залишаються 46 житлових будинків, 3 дитячі садочки та 1 школа.

Просимо вибачення за завдані тимчасові незручності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
луцький Показати IP 2 Грудня 2021 09:43
А літом що робили, як звітували, що до зими все готове?! Кожного року одне й те саме!!!
ні до луцький Показати IP 2 Грудня 2021 14:07
кожного року все гірше і гірше...
Василь до ні Показати IP 2 Грудня 2021 15:53
Так і буде,адже труби з"їдає корозія.І до того зовнішня внаслідок попадання води в лотки .Теплоїзоляція не висихає і за літо маємо десяток нових дірок.Це не пориви,адже ніякого пректного тиску там немає(6атм макс!!).Якби дали проектний тиск-то були би одні фонтани.Навіть при 5,5 атм на Завокзальному районі постіні витоки.
Василь Показати IP 2 Грудня 2021 09:45
Порив магістральних трубопроводів ще раз доводить про необхідність вирішувати проблему центр. опалення.Або переходити на квартальні котельні,пов"язані між собою.або приймати інше рішення.При -10-15град. морозу буде значно гірша ситуація.
Лучани Показати IP 2 Грудня 2021 09:47
То як же ви, блін, звітували про підготовку опалювального сезону ? Тринділи на усіх усюдах про стовідсоткову готовність ! Де та ваша робота ? Виборці оцінять !
Правда Показати IP 2 Грудня 2021 10:13
До речі збільшилась і абонплата майже в 3 рази і постійна складова за тепло на 35%.З якого дива?
лучанин Показати IP 2 Грудня 2021 11:01
БРЕХШУТЬ НА КОЖНОМУ КРОЦІ І ЛЮДЕЙ ВЧАТЬ РОБИТИ ТЕ САМЕ
Пасажир Показати IP 2 Грудня 2021 11:14
яка школа? які садочки?
ABC Показати IP 4 Грудня 2021 01:23
Зробіть хто небудь аварію на ЛПЗ. Смажать так, що дихати неможливо, особливо вночі. Вікна відчинені цілодобово. І це в нас ІТП. Дзвонив скаржився в Луцьктепло - результат нульовий.