USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку ДАІ затримала автомайданівців?

11 Березня 2014 19:17
Автівку з наліпками Автомайдану затримали працівники ДАІ, запідозривши у заміні номерних знаків, - повідомляє очевидець.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив свідок події Роман.

Зі слів очевидця, він переходив вулицю Ківерцівську, рухаючись від будівлі Державтоінспекції до 40-го кварталу. Щоб пропустити його зупинилася автівка Audi A4 з наліпками Автомайдану, після цього за нею прослідувало авто ДАІ з вимогою зупинитися. Наскільки зрозумів свідок подій, даішники звернули увагу на те, що у авто були не прикручені номери. Автівка мала номерні знаки нібито старого зразка. Перевіривши номер у базі даних, працівники ДАІ нібито визначили, що він не зареєстрований за цим автомобілем. Після цього на місце події прибула ще одна машина Автомайдану, міні-вен Mercedes, з якого вийшли автомайданівці у жилетах та запитали, що трапилося. Працівники ДАІ відповіли, що номери не прикручені і можливо, це авто підозрюють у зміні номерів або угоні. Після цього міні-вен заблокував автівку AudiA4 спереду, а автомобіль ДАІ заблокував її ззаду. Роман зробив фото, на якому це можна побачити.

Приблизно через 15 хвилин він повернувся додому та за подальшим розвитком подій спостерігав з вікна багатоповерхівки. З його слів, невдовзі приїхав автомобіль Лада з синіми номерами (вочевидь, слідчо-оперативна група). Правоохоронці склали протокол при свідках (людях у жилетках Автомайдану). По тому прибула машина-лафета, AudiA4 опломбували дверцята до баку та багажник, автомобіль підняли на лафету та вирушили у напрямку Ківерцівського мосту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Очевидець Показати IP 11 Березня 2014 19:39
Про що можна говорити коли в лідера правого сектору Данильчука в особистій охороні Лімар угонщик і член ОЗГ
Вільна Волинь до Очевидець Показати IP 11 Березня 2014 21:53
А в нього ще й є особиста охорона?
стоп Показати IP 11 Березня 2014 19:50
и не тильки лимар
аналітик Показати IP 11 Березня 2014 20:05
Тепер поставлять свого начальника УМВС Алексеєнка і братві море по коліна. А Волинським полішукам приєтеться звертатись за захистом до Лукашенка
Анонім до аналітик Показати IP 11 Березня 2014 20:16
Ліпше до Путіна.Хоча в Лукашенка діє смертна кара.Кудись хлопці незабаром потраплять-це точно.
Алекс Показати IP 11 Березня 2014 20:15
Данильчук постяував у ПС стільки криміналу, що на Волині такого ОПГ ще не було. Кого там тільки немає, і угонщики, і кидали, і прості відморозки (інакше кажучи - тітушки) - воры всех мастей. Зараз якщо перевірити хто входить до ПС Волині, думаю там буде багато цікавих особистостей. Сьогодні поступила інформація про те, що митники (зокрема, з Володимира) під загрозою розправи возять дань вже не на Київ, а Правому сектору.
112 до Алекс Показати IP 11 Березня 2014 20:18
Чекайте скоро і на них знайдеться управа-російський чобіт розтовче це гам...о
до до 112 Показати IP 12 Березня 2014 07:35
Краще б тобі голову розтоптав
Лучанин до Алекс Показати IP 11 Березня 2014 20:23
Гроші закінчаться введуть данину за кришування, подвійна мораль. Спостерігав за групоє Данильчука під час виконання Гімну України на площі, з 20 осіб тільки двоє прийняли відповідне положення, а інші вели себе як стадо
ок Показати IP 11 Березня 2014 20:20
Я бачу що незабаром і ми волиняни будемо кликати Путіна до себе бо повний безпрждел.Янукович з усіми його типу гріхами то як ангел порівняно із цими відморозками.Але й їм прийде кінець ..
Ігор до ок Показати IP 11 Березня 2014 20:25
Мені бабуся казала - "ви з Азарова з Януковичем смієтеся, а колись будете плакати". Я тоді з цих слів розсміявся та і все. Але зараз ці слова мені вже не здаються смішними!
ША УРОДИ Показати IP 11 Березня 2014 20:23
Ну скажить кого ПРАВИЙ СЕКТОР тронув крим мусаров ванючиш продажних шкур з беркута и зажраних бизнесменив- посадовцив яки нашу краину роками грабили? А нескажете БО ЦЕ ВИ !
Анонім до ША УРОДИ Показати IP 11 Березня 2014 20:32
Ти певно з стада ПРавого сектора бо так воняє і мова як у них.Кожну нормальну людину той сектор затронув-людську честь,гідність -життя.Багато заяв на Правий сектор надходять на адресу генсекретаря ООН Пан Гі Муна-можу скинути пряму адресу і електронку.Знайте добрі нормальні люди-що усе відзнімається на фото-відеоапаратуру з початку Майдану скрізь по Волині і в Україні.Ще такого Нюрнберського процесу історія не знала як буде
Вадим до ША УРОДИ Показати IP 11 Березня 2014 20:33
Да всех они уже достали!! А вы неуч и быдлота, судя по тому как обращаетесь к людям!
Вільна Волинь до ША УРОДИ Показати IP 11 Березня 2014 22:17
А коли зупинитесь? Вчора ви "люстрували" посадовців, сьогодні - міліцію, нещодавно читав, що на київщині ваші "кєнти" ходили до якогось підприємця на фірму, бо не платив зарплатні, а завтра що? Правий Сектор в кожну хату? "Віддавайте свої плазмові телевізори і ноутбуки іменем української революції?"
123 до ША УРОДИ Показати IP 11 Березня 2014 23:49
мені здавалось, що на майдані боролись за демократичну правову державу. А що маємо - зміну одного бидлоття на інше (тільки ще питання, яке краще?). А демократії, свободи слова, політичних поглядів, як не було так не має і тепер. Дуже схоже на 1917 рік - більшовицьке бидло вирішувало хто має жити по принципу "хто не з нами той проти нас". Сумно і шкода хлопців які даремно полягли на майдані.
трохи Показати IP 11 Березня 2014 20:33
почекайте,За 100 днів роботи Швидкого ніхто про Правий Сектор і згадувати не буде,не то,що вони так вільно будуть розгулювати.
вік до трохи Показати IP 11 Березня 2014 20:36
Скоро Яник прийде то й прижме їм хвости.Ще трохи треба потерпіти.
трохи до вік Показати IP 11 Березня 2014 20:59
Яник, це залишок українських екскрементів в Росії. Його чим скоріше потрібно викреслити з нашого життя,забути,що такий диявол був і розбудовувати нову країну.
789 до трохи Показати IP 11 Березня 2014 21:46
Вже розбудували до самих "помідорів". Її тепер відновлювати треба, але тепер вже немає й за що.
Анонім до трохи Показати IP 11 Березня 2014 21:52
Та ну хай і залишок але легітимний і абсолютно краще за ПРавий секто і майдаунів.У диявола зовсім інша подоба-глянь на Яценюка,Турчинова...і т.д
Анонім до трохи Показати IP 11 Березня 2014 21:44
Він їх в штат офіційно візьме?
Олег Показати IP 11 Березня 2014 20:45
Самооборона та правій сектор на місцях себе скомпроментували не тим вони зайнялися.Хотіли як краще а вийшло як завжди!
Народ Показати IP 11 Березня 2014 21:13
Операція “И” або плани Кіндера по розкладу яєць в різні кошики: - Гетьманав РДА - Вєрку (коханку)в секретарі замість себе - Сам на місце з ”золотими яйцями” замість Колесника Б.І. - А куди Ковель?... А Ковель ”Н А * У Й”
Вільна Волинь Показати IP 11 Березня 2014 22:03
Ця клоунада вже, якщо відверто, починає піднабридати. Стоять ДАЇшники - біля них обов"язково представник "автомайдану". Містом ходять патрулі - з ними обов"язково представник українського ГІТЛЄРЮГЄНТ (правого сектору). Який з них толк в цих ситуаціях? Що, доприкладу, ті "стілягі" зроблять при нападі на патруль? Я вже 7 років за кермом і жодного разу мене не зупиняли без причини. Щодо хабарів - ніколи не давав і без АВТОМАЙДАНУ. Порушував - платив за протоколом в касу. Звичайно, покидьки у погонах були, є і будуть, однак це поодинокі випадки, які можуть трапитись і при сьогоднішній владі і це факт. А чому ніхто не розповідає про відверті провокації "Дорожнього контролю" по відношенню до ДАЇшників? Власне, той "Автомайдан", це вчорашній "Дорожній контроль". В мережі ще досі є відео, як ті "автолюбітєлі" навмисно перевищують швидкість перед постом ДАЇ, щоб потрапити на фару, а коли їх зупиняють, починають бикувати і розповідати, що це перед ними джип пролетів... Скажу одне, дивіться шановні, бо люстрація скоро і до вас добереться, а коктелями молотова і бруківкою не тільки ви кидатись вмієте!
слава до Вільна Волинь Показати IP 11 Березня 2014 22:15
Підтримую.Давайте вже збиратись і заженемо за хмари ото майданівське бидло.
Ірен Показати IP 11 Березня 2014 23:22
чому пс і автомайдан не перевірять сосновського який їздить без прав за пянку мабуть йому можна він їздить з флажками слабо автомайдану зловити Опель вектра номер 3005
Тамтам Показати IP 12 Березня 2014 00:01
В них люди яким нема чим зайнятися! Місцеві нероби!
Ммм Показати IP 12 Березня 2014 00:08
Всім всім Не байдужим-в неділю на майдан-люструвати Данельчука!!!