USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку діти війни втратили право на безплатний проїзд

17 Червня 2015 14:00
З 1 червня така пільгова категорія громадян, як діти війни втрачають право на безплатний проїзд.

Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 17 червня, повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк.

З його слів,це є вимушеним рішенням у зв'язку з навантаженням на перевізників великою кількістю пільговиків.

Також відкритим залишається й питання безкоштовного перевезення дітей із багатодітних сімей, хоча, за станом на сьогодні, права безоплатно користуватися послугами громадського транспорту вони не мають.

Останній пункт надзвичайно обурив депутата Луцької міської ради Андрія Осіпова, який вважає недопустимим таку байдужість членів виконкому до «однієї із найнезахищеніших категорій населення».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанка Показати IP 17 Червня 2015 14:04
А на фото Герасимюк
Степан Бандера Показати IP 17 Червня 2015 14:07
Вже всі наші діти й онуки - діти війни
д.в. Показати IP 17 Червня 2015 14:12
Діти війни-(по сутності пенсіонери,яким від 70)втратили,а молоді нероби-пенсіонери по інвалідності -продовжують користуватися нашими(ще не розкраденими)податками?ГАНЬБА!!!
1601 до д.в. Показати IP 17 Червня 2015 14:16
Цілком Вас підтримую.
Анатоль_ до д.в. Показати IP 17 Червня 2015 14:22
А ми з панею Наталко Семенівной не підтримуємо! І усе! Крапка!
1601 Показати IP 17 Червня 2015 14:15
А чому вони "найнезахищеніші"? Мають ряд пільг, допомог і т.д. Як батьки планували стати багатодітними то мабудь і планували за що їх утримувати, А якщо 1 дитина і 1 із батьків "непотріб", то ця дитина що багатозабезпечена? Перегинаєте палку , пане Осіпов.
мирна Показати IP 17 Червня 2015 14:58
Да тих "дітей" вже більше ніж війни! От ніяк про пільги не можуть забути?! В якій країні ще таке є? Як що - то у Європу, а як пільги - то у СРСР?! Ви вже визначтеся в решті -решт!!!
Для Анатоль Показати IP 17 Червня 2015 15:13
Не крапка,а КРАЧКА!
Анатоль_ до Для Анатоль Показати IP 17 Червня 2015 15:18
Яка ще КРАЧКА? На карачках може?
Ирен Показати IP 17 Червня 2015 15:26
Уже ці багатодітні задовбали.Наклепали дітей, мають пільги, одержують на них гроші, і ще пільги їм давай. Ця курка ,що клепає цих діток хоч один день робила , і платила податки, то я на них маю працювати і вони бідні. Все відмінити цим діткам, одержує на них гроші хай і платить. А наші, що гроші одержують я працюю і податки плачу,щоб моя дитина також їздлиа безоплатно.За СРСР діти не платили ніхто і на все вистачало, крали, але не так,як зараз-це вже перейшло всі маштаби.А ці,що групи здорові інвалідності поробили,чого їздять безоплатно? Хто на них виробить.А ніхто. Коли ви вже почянете переглядати групи іфнвалідності і знімати їх,бо здорові люди одержують гороші. Роблять на роботах і пенсії одержують за ЩО? Інвалід той,що працювати не може.А то подають ІІІ група загального захворювання. У нас на роботів на заводі такі працюють,здорові бугаї,працюють на важких роботах і інваліди.Люди,що ви робите.Скоро люди у 60 не будуть одержувати пенсії за цих фальшивих інвалідів. Хто за них візьметься,коли?
Knoppe до Ирен Показати IP 17 Червня 2015 15:59
Задовбали. Підтримую. Але задовбали не багатодітні. І не інваліди. І не афганці. І не ... так дальше. Задовбала держава зі своїми пільгами. Навіть не держава задовбала, а функціонери від держави. А пільги - це смачний кусок в кориті ... в якому функціо(хрохрохро)нує держава. Вибачте. Функціонери від держави.