У Луцьку до кінця доби в усіх будинках відновлять електропостачання
В обласному центрі Волині до кінця доби планують відновити електропостачання в усіх будинках, де нині відсутнє світло.
Про це йшлося під час оперативної наради у Луцькій міській раді.
Директорка департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як розповіла, що за минулий місяць на адресу ПАТ «Волиньобленерго» надійшло 51 звернення, які стосувалися відсутності електропостачання у житлових будинках. Підприємство проводило і планові, і аварійні відключення.
Луцький міський голова Ігор Поліщук звернув увагу, що вчора до міської ради було чимало звернень, які стосувалися відключень електроенергії, зокрема у деяких будинках світло відсутнє протягом двох діб. Він поцікавився, коли електропостачання відновлять.
Представник ПАТ «Волиньобленерго» Роман Борисенко відзначив, що значну кількість пошкоджень була нанесено негодою з неділі на понеділок. Учора над відновленням електропостачання працювала достатня кількість бригад та одиниць техніки. Нині без електроенергії залишилося кілька будинків. Він пообіцяв, що сьогодні до кінця дня електропостачання у цих будинках відновлять.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради у Луцькій міській раді.
Директорка департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариса Карп’як розповіла, що за минулий місяць на адресу ПАТ «Волиньобленерго» надійшло 51 звернення, які стосувалися відсутності електропостачання у житлових будинках. Підприємство проводило і планові, і аварійні відключення.
Луцький міський голова Ігор Поліщук звернув увагу, що вчора до міської ради було чимало звернень, які стосувалися відключень електроенергії, зокрема у деяких будинках світло відсутнє протягом двох діб. Він поцікавився, коли електропостачання відновлять.
Представник ПАТ «Волиньобленерго» Роман Борисенко відзначив, що значну кількість пошкоджень була нанесено негодою з неділі на понеділок. Учора над відновленням електропостачання працювала достатня кількість бригад та одиниць техніки. Нині без електроенергії залишилося кілька будинків. Він пообіцяв, що сьогодні до кінця дня електропостачання у цих будинках відновлять.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.