USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку до смерті побили жінку

7 Січня 2018 19:49
У Луцьку в районі РАЦСу побили та пограбували жінку. Від отриманих травм вона загинула у лікарні.

Шокуючий випадок трапився 6 січня, близько 20:00, у районі РАЦСу, інформує Волинь24.

Жінку 1975 року народження доставили у лікарню з численними гематомами голови. Вона боролася за життя декілька годин, але близько 02:00 ночі померла від отриманих травм.

Як зазначає видання, у загиблої була розірвана селезінка та пошкоджена печінка.

Родичі померлої заявили, що її також пограбували: при жінці не виявили сумочки, мобільного телефону та інших речей.

Жінка була неодружена та проживала у Струмівці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Немо Показати IP 7 Січня 2018 21:03
Активісти чи герої напевно....Багато їх зараз.
Анонім до Немо Показати IP 7 Січня 2018 23:43
100%
Небайдужа Показати IP 7 Січня 2018 21:20
Жах! І що ніхто не бачив??? І не врятував?
АНДРІЙ до Небайдужа Показати IP 9 Січня 2018 18:22
не те виховання зараз....
ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Січня 2018 21:41
Явно кремлівський слід.
Анд Показати IP 7 Січня 2018 21:42
Луцьк перетворився в кримінальне місто. Грабують квартири, вбивають. Раніше було спокійніше. Введіть нарешті сарові закони, хватить цяцькатися з покидьками. Ті самі домушникі, скільки йіх переловили, всі на свободі. У нас же всі грабіжники на саободі і відчувають безнаказанність
олег Показати IP 7 Січня 2018 22:13
Зараз такий час що хотьби і хтось бачив то пройшовся мимо
Андрій Показати IP 7 Січня 2018 22:49
Це просто жах. У не надто пізню пору, на Святвечір, позбавити життя людину. Це переходить вже всі межі. Люди озвіріли вже до краю. Нічого святого не залишилось в душах. Оце ми зажили "по-новому" ! А поліцаї, замість того, щоб вулиці патрулювати, займаються будь-чим, тільки не тим, чим потрібно.
мєнт до Андрій Показати IP 7 Січня 2018 23:57
ну то іди в поліцію і сам лови бандітів умнік!
Асталавіста до мєнт Показати IP 8 Січня 2018 01:05
Видно,що м*сор писав
мєнт до Асталавіста Показати IP 8 Січня 2018 11:25
не вгадала Ванга недодэлана )
таксист Показати IP 7 Січня 2018 23:09
караул вбивають.... гвалтують... відбирають це все охорона сізо там одні садюги
Володя до таксист Показати IP 8 Січня 2018 09:48
Ти де**л,видно,що ти сидив в СИЗО, от якраз такий як ти миг так поступити з циею жинкою
Аа до таксист Показати IP 8 Січня 2018 10:52
Хто на святвечир вбиваэ.той що маэ не одну видсидку.якби не менти и СИЗО.то и вдень було б!!луцьке СИЗО перевантажене злочинцями!!!!
Володя до таксист Показати IP 8 Січня 2018 10:53
А при чому тут СИЗО?Я думаю,що ти там недавно був,якраз таки як ти могли цю жинку пограбувати та вбити.
АС Показати IP 7 Січня 2018 23:39
Бійтесь на вулицю виходити
Залежний глядач Показати IP 7 Січня 2018 23:49
А що нам заважає підняти 3-й "майдан"?!!!! Чи всі на словах "герої"??? "Го" змінювати країну!!!
Андрій до мєнт Показати IP 8 Січня 2018 00:34
А тебе туди за руку ніхто не приводив. А якщо вибрав свій шлях, то будь добрий відпрацьовуй свою зарплату і гідно виконуй свою роботу. А то на ваше утримання за рахунок платників податків збільшують фінансування, машини нормальні дали, а як результат : угони зросли, грабежі зросли, розбої зросли, напади на людей зросли.. Це є результатом вашої повної бездіяльності. Не можеш або не дають тобі працювати - шукай себе в другому місці , а не штани просижуєш...Чи може, лікаря, який "залікує" до смерті пацієнта теж "понять і простить" бо в нього не виходить нормально лікувати... Чи вчителя... А то спочатку, як вас на роботу приймають, вас все влаштовує і зарплата і умови. А як якась відповідальність - то відразу шукаєте відмазку.
Володя до Андрій до мєнт Показати IP 8 Січня 2018 09:54
Виною всьому реформа в полиции,професионалив майже не залишилось,а ще за законом "Савченко" випустили з тюрем багато тисяч покид***в,яки повернулись за старе,вже их не поминяти,вони якраз грабують,вбивають,щоб знайти гроши на дозу наркотикив
Мешканець Показати IP 8 Січня 2018 08:57
Управління в країні відсутнє,а в Луцьку його взагалі немає.
еля Показати IP 8 Січня 2018 09:10
Поліція стереже митницю, там грошовитий куточок, а на вулицях грошенят ніхто не заплатить От вам і країна чудес...
Виборець Показати IP 8 Січня 2018 09:22
Тільки полковник Кольт урівняв всім шанс на життя.Звичайно потрібен контроль,але покидьків і нелюдів це дуже остудить.
Стасік Показати IP 8 Січня 2018 09:27
не буває безкоштовних революцій - вчи матчастину.
Не байдужий до Стасік Показати IP 8 Січня 2018 11:04
Ривень життя падаэ.злочиннисть зростаэ.СИЗО переповнене
АНДРІЙ до Не байдужий Показати IP 9 Січня 2018 18:28
поросенко красавчик - ех по-новому заживем!!!
777 Показати IP 8 Січня 2018 12:00
А злочинців знайшли?
таксист Показати IP 8 Січня 2018 12:26
якщо поліція буде займатися фігньою\охорона гром. порядку\ хто буде обілечувати копачів бурштину
Андрій Показати IP 8 Січня 2018 16:48
Якщо в поліції після реформи залишились працювати 80 % таких "кадрів", як той що пише коменти під ніком "мєнт", де в одному реченні декілька помилок та з таким складом розуму, то нічого дивного немає у тому що так зросла злочинність . І навіщо була така реформа ? І такою ціною ? Краще б залишили як було, то хоча б грошей на їх утримання з бюджету йшло менше і толку було б більше, а не навпаки.
Залежний глядач Показати IP 8 Січня 2018 23:58
І далі всі тільки язиком "майстри"... Ср..ку собачу ви змінити, а не своє життя...
Павло Показати IP 9 Січня 2018 09:13
Які батьки таких при?урків наплодили????? Жах. Таке родиться в місті!!!!!! Головне влада ялинку прикрасила і все а патрульні ніічого в плані захисту лучан не роблять!!!!!! ГАНЬБА владі!!!!! ТРеба з цього приводу людям зібратися !!!!! Де ті активісти чому мовчать? Чи вони теж тільки до кармушки аби долізти!!!!!
Коля Показати IP 9 Січня 2018 09:17
А коли буде відомо,як це сталось??? Чому влада мовчить з цього приводу??????????????????????????????????????? Це ж бандитизм! Якщо ці пок?дьки на волі і поліція і влада спокійно сидить в кабінетах ?!
Небайдужа до Коля Показати IP 9 Січня 2018 11:21
Так влада не ходить вулицями.Та й живе з охороною. Що їм до нас. Ганьба та позор такій владі.
Петручіо Показати IP 9 Січня 2018 10:36
І нафіга нашому місту та с?ана Самооборона ?
Андрей. Показати IP 9 Січня 2018 18:00
Менше потрібно повід давати!. Ходять як королеви, думають що їм все і всі винні щось в цьому житті, і використовують чоловіків, бо думають що хитріші чи розумніші, от і попала на своїх! Потрібно думати куди і як ступити кожен крок! А то все на поліцію звалюють!, чи на бетменів з суперменами надіються!. На пішоходних переходах поняття немає подивитись вправо чи вліво, валить на своєму принципі, виний водій чи ще хтось... тільки не вона!. і хай земля зупуниться чи розколеться!!!.
spetial for you до Андрей. Показати IP 9 Січня 2018 18:48
Напиши це собі на лобі з права на ліво і частіше дивися у дзеркало умнік ти наш!