USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку «Фіат» виїхав на зустрічну смугу та пошкодив два авто. Оновлено

18 Січня 2018 11:13
Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 10 ранку на вулиці Дубнівській в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Так, водій «Фіата», рухаючись вулицею Дубнівською, виїхав на зустрічну смугу та пошкодив два авто – «Форд» і «Пежо». На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

Патрульні відвезли водія-винуватця на освідування у наркодиспансер.

Фото ВолиньPost:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Жига ван лав Показати IP 18 Січня 2018 11:18
БЛЯХІ ВО ВСЬОМ ВИНОВАТІ
Дмитро Показати IP 18 Січня 2018 11:39
Ну ніфіга собі незначні пошкодження у Сітроен, там півбочини міняти потрібно буде і можливо коробка + дверка! Страшно уявити що для вас "значні пошкодження". П.С., з самого ранку заваляним їздити - це вже перебор.
Тьотка Показати IP 18 Січня 2018 14:34
Ну що , укрбляхи, дорога була слизька , вітер не в ту сторону, чи яма винна ?
Тьотці до Тьотка Показати IP 18 Січня 2018 16:08
Ну що фанєра ти поляцько-литовська, довго ще будеш вийо....???
Дмитро до Тьотка Показати IP 18 Січня 2018 16:21
Пішли виї.....у тебе, щоб ти про ті бляхи забула
Антоніна до Дмитро Показати IP 18 Січня 2018 21:58
От якраз такі "виховані" мужчини як Ви, сідають за кермо і розказують хто розумний , а хто дурний. І нема різниці на яких номерах. Справа вся в культурі. Культурі спілкування, водіння .... Кричите про бляхарів, що вони бидло неотесене, а самі які. Сором
Тьотка до Дмитро Показати IP 19 Січня 2018 18:20
Зі святом Вас! Христос охрестився ! :)