USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДТП у Луцьку: десяток тролейбусів - у заторі

12 Січня 2015 10:48
Джип не розминувся із тролейбусом. Аварія трапилася на вулиці Богдана Хмельницького сьогодні, 12 січня, зранку. На місце ДТП водії одразу ж викликали патруль ДАІ. Про це інформує Під прицілом.

Через автопригоду на вулиці Богдана Хмельницького утворився затор із десятка тролейбусів. Маршрутні таксі змушені об’їжджати ДТП на вулиці Сенаторки Левчанівської.

Водїй джипа розповідає, що його автомобіль майже не постраждав, а аварія сталася через водія тролейбуса.

«Я якраз виїхав з вулиці Романюка і бачу стоїть тролейбус, роги лежать. Я собі потихеньку починаю його об’їжджати і тут водій тролейбуса дає команду пасажирам пхати тролейбус назад. Отак вони в мене і в’їхали», - прокоментував ДТП водій позашляховика.

Водій тролейбуса відмовився коментувати ситуацію і дає свідчення працівникам ДАІ.

Причину аварії наразі з’ясовують правоохоронці, біля місця ДТП зібрався чималий натовп людей.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Семен Показати IP 12 Січня 2015 11:28
А зачем эти ДЖИПИЭСЫ? Ну если затор, нельзя ли сообщить сзади едущим обехать по Парковой и мимо Старого рынка далее на свой ДПЗ или Львовскую?
Дзідзьо до Семен Показати IP 12 Січня 2015 11:43
Ти так харашо гаваріш па русскі, сразу відна што умний очінь
Денис до Дзідзьо Показати IP 12 Січня 2015 13:47
Тебя волнует придур*к ?
Муха до Дзідзьо Показати IP 12 Січня 2015 16:08
ну ти і паморок.яка різниця якою мовою людина говорить?дятел тупорилий.
Дзідзьо до Муха Показати IP 12 Січня 2015 16:32
Муха, ти вже наївся гівна що став таким розумним??
Водій джипа до Семен Показати IP 12 Січня 2015 16:38
Чімадан - вакзал - рассєя!!
Журналісти Показати IP 12 Січня 2015 12:13
Куча непонятних хфото, а джипа толком і не сфоткали жодного разу... Що за висвітлення події ?
АС Показати IP 12 Січня 2015 12:42
Дзідзьо луцький мудозвон.
Водій джипа до АС Показати IP 12 Січня 2015 16:39
За базар атвєтіш
свідок Показати IP 12 Січня 2015 13:47
То напишіть правду, воділа тролейбуса мудак, вигнав пасажирів з тролейбуса і сказав пхати його назад, бо бачиш у нього токоприймачі заплуталися, нікого позаду тролейбуса не виставив, от і напхали тролейбус на джипа.
it's me до свідок Показати IP 13 Січня 2015 17:11
Здається водій тролейбуса жінка, жінок ображають лише хронічні невдахи.
Ххх Показати IP 12 Січня 2015 13:54
Не має чого їздити по тротуарам. Подивіться як джип стоїть.
Свідок Показати IP 12 Січня 2015 15:06
я бачив, джип намагався уникнути зіткнення їхавназад, от і вискочив на тротуар. На водія тролейбуса вже склали протокол працівникиДАЇ, за ст. 124 КуПАП.