У Луцьку евакуювали 4 осіб
Рятувальники у Луцьку загасили пожежу по проспекту Відродження та евакуювали людей, повідомили у прес-службі ДСНС України в області.
Вогнеборцям вдалося уникнути жертв під час пожежі. Рятувальники вивели із задимленого будинку 4 осіб.
11 грудня о 09:02 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Волинській області надійшло повідомлення від сусідів про задимлення в одній з квартир, що по проспекту Відродження, 12. На місце події приїхала чергова варта державної пожежно-рятувальної частини №1 у складі трьох відділень, які прибули до місця виклику вже через 4 хвилини.
Бійці ДСНС у складі двох ланок газодимозахисної служби здійснили розвідку, евакуацію 4 людей та загасили пожежу. О 09:15 пожежу локалізували, а о 09:22 – повністю ліквідували.
Причина пожежі – коротке замикання електромережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку та Ковелі спіймали п'яних водіїв
Сьогодні 23:31
Сьогодні 23:31
На волинських автошляхах триває ямковий ремонт
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
«Леді на мільйон»: гурт родом із Луцька випустив нову пісню
Сьогодні 21:36
Сьогодні 21:36
У Луцьку жінку два рази за ніч зупиняли п’яною за кермом авто. Забрали права і оштрафували
Сьогодні 21:08
Сьогодні 21:08
На Волині п'яний водій Mitsubishi злетів у кювет і втік
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.