USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку евакуювали першу автівку

8 Жовтня 2016 16:27
Патрульні відправили на штрафмайданчик першу автівку, припарковану з порушенням.

Близько 15 години громадяни повідомили екіпажу патрульної поліції про автомобіль "Сіат Малана", який заважав проходу по тротуару, адже для пішоходів залишалось менше 2 метрів, повідомили у прес-службі патрульної поліції Луцька.

На місці події на вулиці Коновальця інспектори виявили легковик, який повністю перекрив тротуар. Водія не було, тож туди викликали евакуатор, який, нагадаємо, розпочав роботу сьогодні.

Автомобіль доставили на штрафмайданчик.

На водія, який з’явиться в Управління патрульної поліції, винесуть постанову за частиною 1 статті 122 КУпАП - порушення правил стоянки. Після сплати штрафу та вартості евакуації він зможе забрати автомобіль.

Нагадаємо, сьогодні на вулиці міста виїхав перший евакуатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
читач Показати IP 8 Жовтня 2016 16:42
А коли власника хапне серце коли він не знайде своє авто на місці( на яке він можливо все життя збирав гроші) хто відповість? Таке враження що всі лендкрузери і тойоти від сьогодні законо послушні, а знайшли бідненького сеата і давай рекламу крутити. Мабуть показуха?
Лучанин до читач Показати IP 8 Жовтня 2016 22:21
Щоб не хапало серце то треба думати як ставши авто
? до читач Показати IP 9 Жовтня 2016 00:00
І квартиру забрали у бідної людини.
Місцевий Показати IP 8 Жовтня 2016 17:18
Ця площадка завжди вся в машинах, цікаво де там нормально облаштований тротуар для пішоходів... А цей трудяга мабуть кожень день там машину лишає... І ще хотілось зауважити, що для реклами можна було би і кращого порушника найти!!!
! до Місцевий Показати IP 9 Жовтня 2016 00:01
Гаражі крадуть. Тепер взялися за авто.
Дворник Показати IP 8 Жовтня 2016 17:20
Так там дворовая територия и пешиходы ходят по дороге больше чем по тротуару
галина Показати IP 8 Жовтня 2016 17:39
Ось дійсно зробили "показуху" а з- під пііцеріі тарантела на д.галицького слабо забрати хоч одну іномарку. Мами з дітками по дорозі іх обходять.
Зайчик до галина Показати IP 8 Жовтня 2016 18:13
От же задовбало це "мами з дітками",прям по тому широченному тротуару біля піцеріі не можете пройти.То може ср*ки товсті і широкі маєте?
Валентина до галина Показати IP 8 Жовтня 2016 20:47
Шановні, дякуймо що є можливість при порушенні кожному громадянину зателефонувати в поліцію. Думаю, що водії будуть більш уважними де паркувати свої автомобілі. Щасливо.
бандерівець Показати IP 8 Жовтня 2016 17:57
а крузака слабо? десь під прокуратурою чи сбу
водій Показати IP 8 Жовтня 2016 18:09
Просто той евакуаторщик боїться подерти крузака абл іншу іномарку. Поліція теж боїться бо голови полетять як що задінуть дороге авто. А те що поліція неправильно паркується, то нічього. Теж їх на штоаф майданчик
вовчик зайчику Показати IP 8 Жовтня 2016 18:41
ох неправий ти зайчику.жінок неповажаєш.діток. треба тобі вушка накрутити
Юра Показати IP 8 Жовтня 2016 18:52
а якщо це не власник ставив машину , чого він має платити ??? може це його теща поставили туди ?
поряд проживаю... Показати IP 8 Жовтня 2016 19:06
Я в шоці просто,не поліція,а с*икуни,чого ж х5 не заберете чи ренджа? Бо знаєте,що вас відразу звільнять,бо ви в місті ніхто,просто пусте місце,та то трудяга все життя збирав напевно,а ви отак,де він ще тисячу знайде,щоб заплатити штраф?
опер Показати IP 8 Жовтня 2016 19:10
о закудахтали"невдахи-ніщеброди"
Лора Показати IP 8 Жовтня 2016 20:05
Правильно вчинили. Можливо і піар, але в нас одного покараєш інші задумаються. А стосовно аво преміум класу.... Ви таких багато бачите в дворі? Думаю ні.
водій Показати IP 8 Жовтня 2016 21:06
можливо скоро він згорить той ман разом з д*білами які його купили все для людей
Оля Показати IP 8 Жовтня 2016 21:10
Та це ж не перше евакуювання сьогодні... Чому не пишете про евакуацію Тойоти з номером 40 00, яку забрали з проспекту Волі, 43? Подія відбувалась приблизно 0 13.30-13.50.
Дійсно Показати IP 8 Жовтня 2016 22:25
не так розпочали евакуацію , а чому було не показати, що відправили цю Тойоту чи інше дороге авто. А то як завжди, ідея нібото є, а реалізація на нулю.
Августо Показати IP 9 Жовтня 2016 09:27
І за шо тут платити? скільки? 15 тис? за шо? це евакуатор? це евакуатор? підйомник з купою тросів, я не думаю що є відповідні сертифікати на маніпулятор і троси, да і шо це за авто? як влада таке авто допустила до такого серйозного обовязку? Буду чекати коли щось станеться! позор
Сергій Показати IP 9 Жовтня 2016 10:35
Цікаво мені як будуть забирати авто біля СБУ
школяр Показати IP 9 Жовтня 2016 17:51
А никто внимания не обратил, что именно в нашем Луцке,одном из самых спокойных городов Украины, горсовет львиную долю своих усилий направляет на то,чтобы угнетать жителей нашего счастливого города.Луцк-пионер по продаже квартир должников за жкг,лидер по демонтажу гаражей и микробизнеса, теперь новая радость-автоэвакуатор, интересно какова была сумма отката? Осталось ввести прилюдные палочные наказания на Театральном майдане и тогда будет всем счастье. Думаем лучане,думаем-скоро выборы.
студент Показати IP 9 Жовтня 2016 21:33
якщо всі будуть думати про откати а дехто без окулярів не може гідрошланга від троса відрізнити то про які порядкі в місті ми говорим