USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку горів Mercedes

15 Січня 2018 16:46
Через технічні проблеми у Луцьку загорівся мінівен Mercedes.

Це трапилося 15 січня в дворі будинку №44 на вулиці Івана Франка, інформує ВолиньPost.

Як очевидці, загоряння сталося, коли водій заводив автомобіль. З-під капота пішов густий дим.

На місце події оперативно прибули рятувальники, які миттєво загасили пожежу. Патрульні поліцейські забезпечували громадський порядок.

Зауважимо, що на автомобілі встановлене газове обладнання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Дим Показати IP 15 Січня 2018 17:57
Панове бляхарі -як так ,він же проходив ТО в Європі???
Фіма до Дим Показати IP 15 Січня 2018 19:22
При чому тут бляхи.....Мороз судячи по крокодилах прикурював і перекрутив стартером....З.кожним мо бути.....
123 Показати IP 15 Січня 2018 18:08
як вже ці бляхи дістали.
Жаба Показати IP 15 Січня 2018 19:50
До чого тут бляхи. Всі ми як щирі українці дружно «поспівчували» Тарасику.
Джек Показати IP 15 Січня 2018 21:17
Думав шо на тому корчі можна підрізати всіх і оставатись безнаказаним?
Андрій Показати IP 15 Січня 2018 21:59
Цікаво ! Незаконно встановлене газове обладнання на незареєстрованому в Україні автомобілі. Цікаво, хто б за що відповідав, якби наслідки були б набагато страшнішими ?
Ігор Показати IP 16 Січня 2018 00:04
Ось чому я ніколи в житті не поставлю на свій автомобіль той газ!!!
лучанин Показати IP 16 Січня 2018 02:29
+1 на шрот