USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.70 9.85

У Луцьку троє хлопців отруїлися шаурмою відомої мережі, – ЗМІ

15 Жовтня 2020 15:59
Троє юнаків отримали розлади шлунку та діарею з рвотою після того, як з’їли шаурму з різних точок міста від кіосків мережі «Король Дамаск».

Про це вони повідомили Під Прицілом.

Інцидент трапився вранці 15 жовтня.

Двоє юнаків розповіли, що придбали класичну шаурму в кіоску, що на вулиці Винниченка. Вже через деякий час відчули, що їм стало погано.

«Ми нічого не їли до того, тому отруїлись точно шаурмою. В обох однакові симптоми: рвота і жахлива діарея», − каже один з постраждалих.

Третій товариш, їх одногрупник, придбав шаурму в кіоску поблизу автостанції. У нього – аналогічні симптоми.

«Напевно, справа в неякісному м’ясі або соусі, бо овочі здались свіжими», – припускає один з постраждалих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Менше уйні всякої Показати IP 15 Жовтня 2020 16:29
Жарти треба тоді все ок буде
ще не зовсім свідоми до Менше уйні всякої Показати IP 15 Жовтня 2020 16:56
Тут жартів немає взагалі ніяких. А ті шаурмячі "богадельні" давно треба позакривати. Коли на "Варшавку" йдеш зі сторони "Там-таму" запах такий біля них-"стругати" хочеться.
лучани Показати IP 15 Жовтня 2020 16:44
руки треба мити перед їжою
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2020 16:45
Думай , що тягнеш до рота.
Костя Показати IP 15 Жовтня 2020 17:02
Необхідно перевірити роботу тих закладів з виготовлення шаурми.
prn до Костя Показати IP 15 Жовтня 2020 17:18
Взагалі варто їх закрити. Сумніваюсь, що хоча б в одному цьому кіоску дотримуються банальних санітарних норм. А перевірки відомо як у нас проходять.
Сергій Показати IP 15 Жовтня 2020 17:37
Колись там влітку придбав шаурму. Не вийшло на обід скочити додому. Так я не тільки шаурми гіршої не їв, я взагалі нічого гидкішого в житті не їв. Розбавлений майонез і кетчуп то є сильно. Курятина як шлапак п‘ять раз пересмажена.
Лучанин Показати IP 15 Жовтня 2020 18:09
А ну, запитайте, хто надав дозвіл на встановлення отого нужника із шаурмоюю, шо на шляху від "Там-Таму" до "Варшавки" ? Жодною Комплексною схемою встановлення тимчасових споруд там нічого не передбачено ! Приліпили, як горбатого до стіни, - корупція сама справжня !!!
Андрій Показати IP 15 Жовтня 2020 18:21
Колись мав кіоск з фаст фудом і шаурму мав. "Великі люди" витіснили. Але я не про це зараз. Отруїтися шаурмою в Луцьку майже не можливо. Є велика фабрика, яка виготовляє заговки на неї і має ще великий асортимент. Має усі сертифікати якості по всім параметрам. І всі хто на сьогоднішній день має кіоск, чи магазин чи торгове місце в Луцьку, то всі беруть лише в них( сам там брав). Якби і дійсно отруїлися, то отруїлися б не 3 хлопці, а мінімум 33..людини. соус теж з нашої луцької фабрики всім нам відомої. Тому шукайте причину у самих хлопців. Або не поширюйте фейке чи не достовірної інформації. Шкода людей, яким попсують репутацію. Усім здоров'я!
Свій до свого по сво Показати IP 15 Жовтня 2020 18:50
Лучанам так потрібна шаурма, як середньоазіатам волинське сало !
юлія Показати IP 15 Жовтня 2020 19:54
заперечую і категорично НЕ підримую!!! я їм їхню шаурму не один рік. і абсолютно нічого поганого в цьому не бачу. і все зі мною добре. у них завжди свіже м‘ясо та інші продукти. є документи. перевірити б тих, хто це пише. це вже не перший наклеп на них. шкода власників.
ще не зовсім свідоми до юлія Показати IP 16 Жовтня 2020 14:37
А вдома чебурека своїми руками зробити, засмажити та поласувати? Слабо?
Э..ти не повинно Показати IP 15 Жовтня 2020 23:45
Причина не в шафусі, а в звичайному рукостисканні. Зараз ходить якась бактерія яка передається. Тиждень тому малий з садіка прийшов і були жалоби що животик болить. В ночі у нього рвота,срачка і температура. Начали грішити на садік, тому що у ще однієї дитини з групи були ті ж самі симптоми. Але через один день я проснувся з болем у животі і здутість, пішов продтристався і зрозумів що у мене те ж саме. Через 2 дні у жінки такі ж самі симптоми. Все проходить через 2-3 дні при правильному лікуванні. Пішли до сімейного лікаря і він нам повідомив що вже 16 людей звертались з цими симтомами. Так що нема чого грішити на шавуху. Мийте частіше руки і все буде добре.
Експерт Показати IP 16 Жовтня 2020 14:48
Купляв там пару раз шаурму, вкусно :) Ні разу не траванувся! Тут в коментарях вже писали, що це не шаурма причина, а хвороба така, похоже на неї, сам таким хворів, дуже похоже на отруєння. Руки треба мити частіше, там же видають, кучу салфеток до шаурми, так не трогайте її руками!
Дідо до Експерт Показати IP 17 Жовтня 2020 09:10
''вкусно-вкусно'' сказав кавказ, ''вкусно'', це де таким суржиком розмовляють
Ольга Показати IP 16 Жовтня 2020 15:13
Тепер знаю що в мене було судячи з коментарів. Також дуже отруїлася недавно. Так погано було, думала вмру. А шаурму я взгалі не їм, так що це дійсно не від того, а від якихось бактерій.
Оксана Показати IP 16 Жовтня 2020 19:42
Від одного запаху шаурми тошно стає