USD 39.55 39.80
  • USD 39.55 39.80
  • EUR 39.65 39.85
  • PLN 9.72 9.90

У Луцьку камери спостереження «спіймали» чоловіка, який розклеював рекламу на зупинці громадського транспорту

12 Серпня 2023 21:12
Камери відеоспостереження, що розташовані на «Smart-табло» зупинки громадського транспорту на вулиці Львівській, 75 у Луцьку, зафіксували чоловіка, який розміщував оголошення на конструкції зупинки.

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцькради.

Усі вказані в рекламі контактні телефони було додано в систему автоматичного голосового сповіщення «Дзвінок», яка телефонуватиме особі, допоки вона самостійно не з’явиться до департаменту та не усуне правопорушення шляхом ліквідації/очищення усіх попередньо розміщених інформаційно-рекламних повідомлень.

«Вкотре звертаємося до громадян з проханням не обклеювати місто стихійною рекламою та оголошеннями у не відведених для цього місцях, адже це є порушенням пункту 2.5.5.1.11 Правил благоустрою міста Луцька та ст. 152 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу розміром від 340 до 1360 грн», – застерігають муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
львівська Показати IP 12 Серпня 2023 21:30
краще алкашню в сквері на львівській по ночам ганяйте
лінивець до львівська Показати IP 13 Серпня 2023 09:30
вони також клеять рекламу на зупинці?
Анонім до лінивець Показати IP 14 Серпня 2023 10:22
Вони кладуть на зупинці, але не рекламу. Серуть, сцють, пиячать!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2023 21:39
Задіяти на декілька днів на громадські роботи по благоустрою зупинок та віддирання наклеєних оголошень.!
Німець Показати IP 13 Серпня 2023 08:57
Яка ганьба на весь світ. Що ж тепер робити, як жити, клеїв папірчики, і де? В самому Луцьку. Це кінець усьому. ;)
лінивець до Німець Показати IP 13 Серпня 2023 09:28
негайно забрати дітей з майданчиків та викликати рятівників!!!
Андрій до Німець Показати IP 13 Серпня 2023 19:19
І на біса тут ваш сарказм
лінивець Показати IP 13 Серпня 2023 09:27
у відкритих джерелах часто можна дізнатись скільки мільйонів и ким саме вкрадено з бюджета країни- чомусь ні одна камера не може ,,спіймати,, а тут сенсація-реклама на зупинці....
Сергій Показати IP 13 Серпня 2023 12:50
Якби боневтіка наклеїв, то б героєм став. А так що, епоха бідності закінчилась, а він папірці клеїть, невдячний. Посадити довічно! Чому камери не бачать тих хто вагонами допомогу розкрадає, яйця по 17 грн купує?
Андрій до Сергій Показати IP 13 Серпня 2023 19:20
А чому ви не підете та не посадите боневтіка, вагонокрадів і яйця по 17? Це ж типу ваші посадові обов'язки