USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку можна купити фіктивне запрошення до Польщі за 1000 гривень

12 Січня 2015 18:29
Журналіст Сергій Шаповал придбав запрошення на роботу і отримав візу до Польщі за 1000 гривень, - інформує ВолиньPost.

"Контора", яка займається подібною діяльністю, розташована у тому ж приміщенні, що й Генеральне консульство Республіки Польща у Луцьку. За вироблення фіктивного запрошення на роботу у Польщу ділки беруть 1000 гривень.

"Я можу припустити, що шахраї, скоріше за все, мають домовленості з цим працедавцем, який виготовив це запрошення. Хоча це і не виключає того, що він насправді чекає на працівників", - зазначив керівник візового відділу Міхал Богданович.

"В Луцьку досить специфічна ситуація, яка сприяє існуванні «чорного ринку» фіктивних запрошень. Окрім польського консульства, тут немає представництв інших держав. Якби були консульства Чехії, Словаччини, Німеччини та інших країн, то люди б замислювались над тим, що, може, простіше зробити візу до країни призначення, а не купувати фальшиве запрошення", - розмірковує Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Беата Бживчи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
сенсація Показати IP 12 Січня 2015 18:58
Ви краще займіться політиканами , а не фірмами котрі дають хоч якусь можливість виїхати та заробити копійку людям.
смітник Показати IP 12 Січня 2015 19:24
Усіма прокладками консул Україна керує Гузь.
Штефан, Луцьк Показати IP 12 Січня 2015 20:17
1000грн.-це недорого!
Ахах Показати IP 12 Січня 2015 20:38
Ці самі м**аки і візові анкети на 3 сторінки за 70 грн заповнюють. Комусь біда і "важкозароблена копійка", а комусь спекулянство і шахрайство під стінами консульства. Якщо Шпига коли небуть нявкне, що в Луцьку закон і порядок - нагадайте йому про консульство, яке вже обросло легандами і валютчиків за 100 метрів від обласного МВС
Анонім Показати IP 12 Січня 2015 20:38
Як я пам'ятаю, наш президент казав, що з 1 січня цього року ми можемо вільно їздити до країн Шегенської зони без віз. Тому ця стаття застаріла за часом.
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 20:55
Була така пьянка. У травні Парашенка казав з 1 січня українцям у Європу без віз. Ще він казав , що бруківку нову у Київі покладе за своє бабло, що свою велику кондитерську фабріку у Росії продасть...
Андрій до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 20:56
Він ще багато чого казав і обіцяв... Не збулось
А де Люстрація!!!! Показати IP 12 Січня 2015 21:45
Люди, що тут говорити про Україну, яка і так окутана корупцією з ніг до голови, та тут ще і Польське консульство однозначно показує корупцію по "Європейськи". Простий приклад попробуйте зареєструватися на здачу документів безпосередньо на консульство ( просто побажаю удачі) і до речі як тільки звертаєшся за консультацією до Консульства в реєстрації візи, працівники польського консулату Вам відразу пропонують звертатися до візового центру де їхні "нелегкі" послуги варті 18,5 Євро, сам особисто пробував зареєструватися в Консульство, так черга з 19 січня по 30 січня пройшла менш ніж за 2 хвилини))) . Проте у Візовому центрі приймуть всіх бажачих, та щей до того з грудня змінилися умови подачі документів - спочатку потрібно заплатити збір 18,5 євро ( не факто що получите візу) а потім реєструєтесь для подачі документів. А головне я думаю наші політики все це бачать і знаю, про те закривають на це очі, і до чого тут " безкоштовні візи" а про безвізовий режим я вже не хочу згадувати
Юрій до А де Люстрація!!!! Показати IP 12 Січня 2015 22:21
Андрюха це ти?)
А де до Юрій Показати IP 12 Січня 2015 22:48
Це я. Привіт!
Андрій76 до Юрій Показати IP 12 Січня 2015 23:34
Ні не я...Я вже давно в Європі і мені віза не потрібна :)
Хочу_на_закупи Показати IP 12 Січня 2015 23:24
За 1000 грн. віза-я б заплатила. Дві колежанки в кінці 2014 здали всі документи, оплатили готель (в якому не мали проживати, але то обов'язкова умова) і всі послуги-а візу НЕ ВІДКРИЛИ! Куди/кому кошти пішли..??
степан Показати IP 13 Січня 2015 10:18
Бардак процвітає ще бідьший чим при Януковичу. Кругом взятки і хабарництво. Ні одна людина не притягнута до відповідальності. Порошенко став міністром іноземних справ, Яценюк скоро сам сяде за бездіяльність. Невже українці такі тупі? На кордоні можна навести порядок за декілька днів - садити, садити і садити з конфіскацією!!!!!! Невже і Польщі не стидно за її європейську корупцію.
журналюжкам Показати IP 13 Січня 2015 11:12
Стаття ж неповна! на ВП вказано шо документи оригінальні і легальні! посол перевіряв! в чому проблема ?! до чого ця стаття ? хто хоче - їде - не хоче не їде! по довідці з/п - 1000 злотих! при сьогоднішньому курсі - дуже добра з/п! волиньюз - помийна інформаційна яма стає з такими жунралістами і редакторами! видаліть цей пост, пустозвони як завжди !!!
хах Показати IP 13 Січня 2015 11:23
я такі запрошення по 600 грн робив )))))))))))))))) нагнули журналюгу за 1000 грн ) інфляція ))
Руслан до хах Показати IP 18 Березня 2016 21:11
А зараз ще робите?
наталка. Показати IP 13 Лютого 2016 16:45
Куплю запро шення у Польщу за розумну ціну.
наталка. Показати IP 13 Лютого 2016 16:56
Мені по барабану хто як заробляе хочеш жити навчись крутитись.
Яруся Показати IP 25 Вересня 2017 09:36
Куплю річне запрошення, за розумну ціну!!!)) Дуже потрібно
Іван Показати IP 30 Грудня 2019 21:27
Скажіть по вартості запрошення скількі буде кошувати https://multi-viza.com.ua/viza-2/zaproshennya-na-pivroku-oswiadczenie/ тут вартість нормальна чи не доого?